Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - weekend w górach

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 7 sie 2013, o 20:39 
-#
-#

Hej , razem z moim chłopakiem planujemy wyjechać na weekend w góry. Chcemy odpocząć od wszystkiego w ciszy podziwiając nature. Myślę , że najlepszą opcją byłby jakiś domek letniskowy względnie niedrogi , ale ładny i zadbany ;) Co do okolicy to ważne tylko żeby były ładne widoki gdzieś w okolicy Zakopanego (lub w samym Zakopanym) ;) może ktoś z Was ma jakieś sprawdzone miejsce , które mógłby polecić? ;)

Nie wybrano
 Post Napisane: 16 wrz 2013, o 12:53 
-#
-#

Polecam Krynicę Zdrój, jest dużo szlaków turystycznych, polecam pojechać kolejką gondolową na Jaworzynę, super przeżycie :grin: . W samej Krynicy polecam muzeum Nikifora.
Co do noclegu to my mieszkaliśmy w spa czarny potok, fajne miejsce z basenem :grin: .
Krynica bardzo mi się podobała, polecam i na dłuższy urlop i na weekendowy wypad :wink:

Kobieta
 Post Napisane: 17 wrz 2013, o 10:15 
-#
-#

najlepiej poszukac jakiegos pensjonatu w internecie. Teraz spokojnie można znaleźć noclegi :) Ale jeśli szuka się ciszy i spokoju to raczej zakopane odradzałabym. Już lepiej bukowina, murzasichle itp

Kobieta
 Post Napisane: 9 paź 2013, o 10:31 
-#
-#

Jak ma być wypoczynek i relaks to szukałabym jakiegoś pensjonatu raczej. Osobiście kocham góry, więc spędziłabym czas na wyprawach, a nie na moczeniu się w termach.

Nie wybrano
 Post Napisane: 27 gru 2013, o 22:15 
-#
-#

Heja

Czekam na śnieg, któremu nie chce się spaść i wybrać się w końcu na deskę. Planuję wypad do Zakopca albo Wisły. Czy w tych miejscach znacie jakieś kwatery oczywiście nie musi być luksus, ale żeby się wyspać umyć i pośmigać znowu na stoku?

Kobieta
 Post Napisane: 31 gru 2013, o 14:44 
-#
-#

klatc napisał(a):
Planuję wypad do Zakopca albo Wisły.

też właśnie czekam na snieg, a jego ciagle nie ma :( A sezon czas zacząć!!!
na twoim miejscu wybralabym wisłe. Do zakopca zawsze masakryczne korki, a teraz tym bardziej - jak pojawi sie snieg to bedzie jeszcze gorzej!

Nie wybrano
 Post Napisane: 6 sty 2014, o 12:52 
-#
-#

Byłem na Sylwestra w Wiśle w domku ze znajomymi i serio góry bez śniegu nie mają sensu. Nawet jak masz najlepszy apartament z sauną itp, to jednak jedziesz w góry dla białego puchu, a tu nic z tego. Oby tylko śnieg nie spadł w kwietniu.

Post Napisane: 6 sty 2014, o 12:59 

magg napisał(a):
Hej , razem z moim chłopakiem planujemy wyjechać na weekend w góry. Chcemy odpocząć od wszystkiego w ciszy podziwiając nature. Myślę , że najlepszą opcją byłby jakiś domek letniskowy względnie niedrogi , ale ładny i zadbany ;) Co do okolicy to ważne tylko żeby były ładne widoki gdzieś w okolicy Zakopanego (lub w samym Zakopanym) ;) może ktoś z Was ma jakieś sprawdzone miejsce , które mógłby polecić? ;)

Możesz pomyśleć o Tatrach Słowackich, np. miasto Vysoke Tatry albo Liptowsky Mikulas. Inną alternatywą jest pobyt w schroniskach, np. Murowaniec albo w Dolinie Pięciu Stawów Polskich (w tej ostatniej leży sporo śniegu). Schroniska mają swój niepowtarzalny klimat :)

Kobieta
 Post Napisane: 8 sie 2014, o 14:11 
-#
-#

Zakopane jest magiczne, ale nie jak się tam mieszka i codziennie widzi tabuny turystów chodzących w te i wewte. A już na pewno jak najdalej od centrum i Krupówek. Brrr. Polecam Krynicę Zdrój, mieszkam niedaleko i sądzę że to naprawdę cudowne miejsce z wieloma atutami.

Więc pozwól mi potrzymać
Obie twoje ręce w dziurach mojego swetra

Kobieta
 Post Napisane: 18 sty 2015, o 00:39 
-#
-#

Ja zawsze śpię w prywatnych pensjonatach. Można znaleźć nocleg za 35 złotych

Mężczyzna
 Post Napisane: 17 kwi 2015, o 09:26 
-#
-#

Ja również wybieram prywatne kwatery albo te mniejsze pensjonaty z uwagi na to,że mają niższe ceny.

Warto jest wybrać się do Białki Tatrzańskiej. Bardzo fajna miejscowosć, ładne widoki oraz dużo ścieżek spacerowych. Nie jest tak zatłoczona jak na przykład Zakopane.

Znajduje się tam równiez jeden z większych aquaparków w Polsce czyli termy Białka:
nono, ciachłem

Świetne miejsce, mają tam kilka stres. Strefę zabawy z dużym aquaparkiem, strefę saun z saunami , jazzuzi, spa . Jedzenie smaczne oraz stosunkowo niedrogie.

Kur zapiał, ludzie, patrzcie na czas powstania tematu, bo będzie ban.
//Schwarz

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Działy mniejsze - Archiwum » Turystyka i rekreacja - Archiwum