Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 17 lis 2010, o 22:28 
-#
-#

Ponieważ jest to mój pierwszy post w grupie +18 to chciałbym się przywitać, chociaż pewnie już czytaliście moje inne posty w działach ogólnodostępnych tego forum.
A wracając do tematu, to chciałbym się dowiedzieć jakie rozkazy wydajecie swoim partnerom/partnerkom podczas zabawy z pana(dominę) i niewolnika? Słyszałem, że statystycznie najczęstszymi są:lizanie stóp i odbytu. Czy pozostawiacie swoim partnerom(kom) całkowitą swobodę w wymyślaniu poleceń, czy też przed pierwszą waszą zabawą ustaliliście wspólnie jakich granic nie możecie przekroczyć? Przecież w końcu chodzi o obustronną przyjemność...

[Dodano]

I ciekawi mnie jeszcze w jaki sposób się do siebie zwracacie podczas tej gry. Czy tylko wydajecie polecenia władczym tonem, czy też używacie poniżających określeń, a jeżeli tak, to jakich?

Kobieta
 Post Napisane: 18 lis 2010, o 15:52 
-#
-#

moonlight242, nie potrzeba miliona tematów o BDSM, dopisz się do tego, który już raz założyłeś -------> viewtopic.php?f=6&t=38818&hilit=BDSM

http://www.lastfm.pl/user/rasp_berry

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Działy mniejsze - Archiwum » +18 - Archiwum