Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 19 gru 2016, o 08:11 
-#
-#

Jak wiadomo święta zbliżają się wielkimi krokami . Cały czas nie mam pomysłu co kupić w prezencie mojej siostrze . Dodam tylko że ona bardzo interesuje się modą i chciałabym jej kupić coś z tej kategorii ale nie wiem co byłoby dla niej odpowiednie . Poza tym moja siostra ma 19 lat . Jakieś propozycje ?

Nie wybrano
 Post Napisane: 20 gru 2016, o 13:42 
-#
-#

Jak ja nie mam pomysłu to zamawiam tort, szczególnie że moja siostra urodziny ma 24.12 :D zamawiam tort z http://e-torty.pl/kategoria/boze_narodzenie plus ciasto by mama nie musiała piec na kilka dni świąt, też spróbuj. Wypieki są tak dobre, że palce lizać.

Mężczyzna
 Post Napisane: 20 gru 2016, o 14:55 
-#
-#

Tort i w ogóle słodycze to super opcja :) Ja teraz (pewnie podobnie jak wszyscy) kompletuję prezenty gwiazdkowe i też największy problem mam z siostrą. Myślicie, że taki komplet będzie dobrym pomysłem do błękitnej sypialni? Na urodziny sam zmontowałem jej łóżko, więc byłaby to pewnego rodzaju kontynuacja sypialnianych prezentów :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 20 gru 2016, o 16:39 
-#
-#

może kup jej fajną sukienkę? ostatnio kupowałam dla siebie, jakość rewelacyjna, ceny też przystępne, jak siostra się modą interesuje to chyba w sam raz

Kobieta
 Post Napisane: 21 gru 2016, o 09:26 
-#
-#

To znaczy pisałam , że najbardziej chciałabym kupić coś związanego z modą , bo ona się tym właśnie interesuje , także tort odpada :) zresztą na święta będzie jedzenia mnóstwo :) sukienka to fajny pomysł , ale żeby kupić dobrą i jednocześnie tanią sukienkę , trzeba mieć bardzo dużo szczęścia

Nie wybrano
 Post Napisane: 21 gru 2016, o 14:32 
-#
-#

Może jakieś książki o modzie? Jest ich całkiem sporo. A może albumy z fotografiami modowymi lub modelkami?

Nie wybrano
 Post Napisane: 22 gru 2016, o 10:02 
-#
-#

niekoniecznie :P cena to pojęcie względne, ale ja ostatnio kupuję w http://susu.pl sukienki i nie mogę powiedzieć na ten sklep ani jednego złego słowa. Sukienki charakteryzują się dużą jakością wykonania, a ceny są moim zdaniem adekwatne i uczciwe. Dla fanki mody powinno być jak znalazł. A jak nie, to może kup jej jakieś perfumy itp?

Kobieta
 Post Napisane: 23 gru 2016, o 08:29 
-#
-#

Dziękuję za wszystkie propozycje! Dzisiaj jeszcze na spokojnie nad wszystkim się zastanowię i pewnie z którejś z nich skorzystam

Nie wybrano
 Post Napisane: 5 lut 2017, o 14:06 
-#
-#

jakąś sukienkę?

ROTFL. Co za nabijanie postów, przecież już dawno po świętach. //Schwarz

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Działy o szerokiej tematyce - Archiwum » Hyde Park - Archiwum