Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Homoseksualizm czy homofilia?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 20 lip 2015, o 15:13 
-#
-#

Dla mnie gorszym problemem jest sytuacja kiedy z każdej strony jestem obsypywany nakazem Toleruj, bo tak. Moja wolność jest ograniczana bo oni muszą na siłę być tolerowani.
Tolerancja, to inaczej mówiąc szacunek do ludzi. Szacunek nie ogranicza niczyjej wolności. W przeciwieństwie do jego braku, gdy się kogoś uważa za osobę gorszą od innych, tylko ze względu na płeć partnerów seksualnych. I po raz kolejny mówię (jak trzeba będzie to po raz setny powtórzę). Wszystkim zapewnia się wolność demonstracji i wyrażania poglądów, bez względu, czy się one komuś (czy nawet większości) podobają, czy nie.
To samo z paradą. Darcie się tej bandy debili jest tak samo irytujące jak pseudonarodowe śpiewki wszechnorodowców. Kurwa, czemu nie mam świętego spokoju we własnym kraju? O to mi chodzi.
Nie możesz zrozumieć jednej podstawowej rzeczy. Dla ciebie jest to irytujące, dla kogoś innego obojętne a jeszcze komuś innemu może się podobać. Na tym właśnie polega państwo wieloświatopoglądowe. Nie żyjesz sam w tym kraju. I nie możesz oczekiwać, że twoje poglądy i odczucia będą będą obowiązujące dla 40 milionów ludzi.
Co do biologii, toś se strzelił kulą w płot- w przyrodzie osobniki homoseksualne wymierają bezpotomnie. A u nas chce się wykończyć gatunek w imię tolerancji... ech... tyle ewolucji i cały misterny plan w pizdu...
Jakoś nie słyszałem, żeby ludzkości groziło wyginięcie z powodu większej tolerancji dla homoseksualizmu (który przecież istniał zawsze). Nie dawno na świecie żyło 6 miliardów ludzi, teraz- już 7. A nawet w krajach, gdzie jest ujemny przyrost naturalny, to na pewno z przyczyn ekonomicznych, a nie większych praw dla gejów i les.
Wiesz co, powiem to tak- nie przed USA 90% cywilizowanego świata telepie gaciami ze strachu... A my wymieramy. W imię idiotycznej tolerancji. Chcesz żeby w 2044 przeciętny polak miał na imię Achmed/Josif?
Muzułmanów jest w Polsce mniej niż 0,1% ogółu ludności. Marne prawdopodobieństwo, że za 30 lat będzie ich powyżej 50%, dlatego, że równie nieprawdopodobne jest to, że za owe 30 lat poziom życia w Polsce osiągnie średnią UE nawet dla obecnych czasów. Znacznie pewniejsze jest to, że przy obecnym pędzie imigracyjnym, za 30 lat Brytyjczycy będą mogli się obawiać, że Polacy skolonizują im Londyn. I jest to zagrożenie dużo realniejsze niż islamska inwazja w Polsce.
Cywilizacja? o fuck to jak ktoś genialny wpadnie na pomysł by noworodki przechodziły inicjację seksualną z psami to temu przyklaśniesz?
Dla ciebie prawa homo to regres cywilizacji, a dla mnie jej rozwój. I ani ty ani ja swego zdania nie zmienimy.

Mężczyzna
 Post Napisane: 20 lip 2015, o 16:47 
-#
-#

A ja się tak wypowiem że polski naród ma ze wszystkim problem z przynajmniej najmniejsza tolerancją osób homo i z innymi rzeczami.
A teraz przywołując słowa Franka 1 "homoseksualizm nie jest grzechem dopóki osoby nie zaczną ze sobą uprawiać seksu" czy jakos tak a wielu ludzi sądzi inaczej

Kobieta
 Post Napisane: 7 paź 2015, o 13:09 
-#
-#

Homofilia ? Dziwny pomysł. Kojarzy mi się z zoofilią i każdą parafilią.

Nie wybrano
 Post Napisane: 18 lut 2016, o 23:26 
-#
-#

Ostatnio gdzieś usłyszałam, że to nie jest tak, że kościół zabrania kochać osobom tej samej płci. Mogą kochać, ale osoby płci przeciwnej :P No paranoja ;)

Nie wybrano
 Post Napisane: 21 kwi 2016, o 07:21 
-#
-#

Raveneye napisał(a):
I takich którzy sztucznie napędzają tą koniunkturę rykiem niczym stado wieprzy (Orwelowskich owiec), nazywam odszczepieńcami, pedałami i szmatami.

Mam wrażenie, że dla Ciebie największym problemem jest po prostu szacunek do drugiego człowieka - niezależnie od jego poglądów czy skłonności seksualnych.

Mężczyzna
 Post Napisane: 30 kwi 2016, o 04:46 
-#Moderator
-#Moderator

batonik288 napisał(a):
Tolerancja, to inaczej mówiąc szacunek do ludzi.

Ja nie wiem, kto aż tak wypaczył znaczenie tego słowa, ale widać Orwell był prawdziwym wizjonerem (chociaż też swoje zobaczył w Hiszpanii). Nie wiem, czy takie są jakieś definicje w wkipediach i innych, i szczerze powiedziawszy mam to gdzieś, ale tolerować coś to znaczy tyle, co znosić. Tolerancja nie jest równoznaczna z akceptacją czy aprobatą, a szacunek to też trochę inna sprawa... no chyba że według dawnych wyborców Unii Wolności.

goralb napisał(a):
Mam wrażenie, że dla Ciebie największym problemem jest po prostu szacunek do drugiego człowieka - niezależnie od jego poglądów czy skłonności seksualnych.

A kto powiedział, że taki szacunek się należy?? Ja akurat nic nie mam do homosów, o ile nie próbują mnie macać (a na szczęście mam krzywą mordę), ale nie widzę powodu, dla którego jakąś uniwersalną wartością miałby być szacunek do człowieka niezależnie od jego poglądów. Choćby to, że ktoś ma głupie poglądy, uwiarygadnia tezę, że sam jest głupi lub ma mizerną wiedzę o świecie, zatem niby czemu należy go szanować? [nie mówię, że trzeba go wtedy zaraz poniżać - tak od razu zaznaczam, bo zauważyłem, że tu -tj. na tym forum - niektórym ludziom średnio po drodze z logiką].

Nie wybrano
 Post Napisane: 1 maja 2016, o 20:56 
-#
-#

To co niby jest nie tak z tymi homoseksualistami?

Kobieta
 Post Napisane: 7 lis 2016, o 16:54 
-#
-#

Należy szanowac każdego człowieka... oczywiście nie chodzi mi o dokonywanie czynów zabronionych, ale jeśli ktoś kocha osobe tej samej płci, nie robi nikomu krzywdy, to wszystko jest ok

Mężczyzna
 Post Napisane: 8 lis 2016, o 12:51 
-#Moderator
-#Moderator

Krzywda jest względna, o czym często się zapomina, a na szacunek - jak dla mnie - trzeba sobie zasłużyć. Nikt mi nie wmówi, że mam szanować każdego człowieka - nie opluwam innych ludzi, nie biję ich, nie wyszydzam, ale szanuję tylko tych, którzy w moich oczach na szacunek zasługują.
Nie widzę nic szczególnie złego w homoseksualizmie, natomiast martwi mnie (przeważnie) godna pożałowania argumentacja osób, które w jakiś sposób "bronią" homoseksualizmu (tak, jakby naprawdę trzeba było bronić: Polska to nie Indonezja).

[Dodano]

Właściwie nie wiem, po co ja to piszę. Ogólnie cały ten temat jest mocno z dupy i bym go chętnie usunął, ale za dużo osób się wypowiedziało.

Nie wybrano
 Post Napisane: 21 gru 2016, o 14:34 
-#
-#

Ich sprawa, jak to nazywają, byle nie obraźliwie.

Nie wybrano
 Post Napisane: 10 maja 2017, o 15:53 
-#
-#

jestem przeciwnikiem tej parady
mimo їe uwaїam homoseksualizm za chorobe... gdy kto¶ zauwaza to skrzywienie u siebie, tzn jesli ktos dostrzega to ze cos jest nie tak, z pewnoscia dochodzi do wnioskуw skad sie ta choroba wziкіa - czy to ze szkoіy, z domu, z podwуrka i chce sie leczyc i w takim wypadku nigdy nie wyjdzie na ulice siк demonstrowaж ale jesli kto¶ trwa w przeswiadczeniu ze wszystko jest ok no to sorry ale tam widze tylko wlasny egoizm
aby rozpatrywaж temat tej parady najpierw chyba trzeba siк zaj±c kwestia tolerancji
ostatnio fajne sіowa sіyszaіem...
Gdyby tolerancja byіa najwiкksz± warto¶ci±, to nie wolno byіoby korygowaж bікdуw ortograficznych ani ¶cigaж przestкpcуw. Gdyby tolerancja byіa najwiкksz± warto¶ci±, musieliby¶my tolerowaж wszystko, a zatem takїe tolerowaж nietolerancjк
to nie tolerancja, ale dojrzaіo¶ж w podejmowaniu decyzji jest gwarancj± wolno¶ci. Tolerancja nie zagwarantuje nam demokracji, a pozostawienie jej ponad zdrowy rozs±dek, ponad prawo, ponad sprawiedliwo¶ж czy odpowiedzialno¶ж moїe prowadziж do upadku zarуwno demokracji, jak i do obojкtno¶ci na los paсstwa i na los czіowieka.
pozdrawiam i mуwie gіo¶ne NIE takim paradom

Nie wybrano
 Post Napisane: 11 maja 2017, o 14:52 
-#
-#

Biedroń zostanie prezydentem i problem się skończy ;)

Mężczyzna
 Post Napisane: 26 cze 2017, o 00:10 
-#
-#

oh crap

@kraaa, biedroń nie zostanie prezydentem, na litość, bo nie uzyska dostatecznie wysokiego poparcia społecznego. i zapewne spora część wyborców nie zagłosuje na niego z uwagi na orientację seksualną, ale od tych samych osób nie spodziewałbym się rozmyślnego wyboru. ot, zagłosują na skojarzone z ulubioną partią, medialne nazwisko i tyle.

nie przepadam za jakiegokolwiek rodzaju paradami, marszami, strajkami, pielgrzymkami i innymi "wielkimi" i szumnie zwanymi teatrzykami upośledzającymi ruch w mieście i uprzykrzającymi życie.
mimo to, idee kryjące się za paradą równości uważam w większości za słuszne i uzasadnione. a już na pewno te stojące za paradą równości w polsce, która z resztą nie ogranicza się do mniejszości seksualnych.

ale to chyba wypowiedź na inny raz

ps: @Kallapser, w twojej wypowiedzi widzę tylko wykrzykiwane po tysiąc razy, odtwórcze i gupie hasełka.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Filozofia, psychologia i religie