Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Inspiracje

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Tytuł: Re: Inspiracje
 Post Napisane: 21 lis 2013, o 23:23 
-#
-#

Inspiracji szukam słuchając muzyki i oglądając zdjęcia.

Kobieta
 Post Napisane: 23 lis 2013, o 14:27 
-#
-#

Inspiracja, tak jak wena, zależy co nas interesuje, w czym jesteśmy dobrzy, co chcemy zrobić (abyśmy tylko chcieli) to wtedy wszystko może być inspiracją, czyż nie. mnie inspirują książki i muzyka ;-0

Mężczyzna
 Post Napisane: 24 lis 2013, o 00:23 
-#
-#

Inspiracji szukam w miłości. Tak cholernie tanio to brzmi, że samego z siebie się śmieję jak to piszę, poza tym, myślę że pierwszy raz o tym tak piszę. Miłość motywuje do działania, czy to miłość do danej osoby, czy do jakieś idei czy abstrakcjonistycznej egzystencji, chociaż nie w moim przypadku ten ostatni. Myślę że ważne jest utrzymanie stanu inspiracji, bo bez niej jakby coś znika w człowieku, ta chęć do życia, do walczenia z codziennymi problemami których jest trudno rozwiązać, a często jest to nie możliwe, i trzeba się z nimi pogodzić. Bez niej, człowiek staje się pusty i wegetuje, z dnia na dzień i oczekuje że coś się zmieni tam gdzieś, zewnątrz, lecz nie wewnątrz i ta pustka tam pozostaje. Obojętność, beznadzieja, powolna degeneracja. Nie, miłość.

Kobieta
 Post Napisane: 24 lis 2013, o 19:24 
Carewna

Wow, adanos, pięknie, kapitalnie ujęte. Nie spodziewałam się tutaj czegoś takiego. :D

Mogę powiedzieć o sobie chyba to samo, choć jeśli chodzi o twórczość (nie np. motywację do działania czy zmian), to inspiruje mnie też smutek, nostalgia i tego typu rzeczy - nie są to sprawy przyjemne, ale potrzebne i piękne, szlachetne na swój sposób. Inspiruje mnie muzyka, bardzo, czasem film albo dobra książka - rzadko kiedy zdjęcia czy obrazy lub rysunki, dla mnie to mimo wszystko konkurencja :P - nie mówiąc jednak o klasyce takiej jak Klimt czy Dalí albo Frida, oni są jednak niedoścignieni. ;)

Nie wybrano
 Post Napisane: 1 gru 2013, o 20:28 
-#
-#

Wychodze na dwor, spotkac sie ze znajomymi zeby wspolnie cos zrobic. Rozmyslec nad czyms itp.

Kobieta
 Tytuł: Inspiracje
 Post Napisane: 7 kwi 2014, o 13:58 
-#
-#

brass napisał(a):
Zaczynam to robić.

Brak inspiracji to tania wymówka do zakamuflowania lenistwa.

szczerze i na temat. Mój wykładowca od rysunku ma podobne zdanie. Mamy pracować a inspiracja przyjdzie potem!

Mężczyzna
 Tytuł: Inspiracje
 Post Napisane: 3 kwi 2017, o 13:02 
-#
-#

Staram się testować czyjeś pomysły gdy nie mam swoich. Myślę że to dobry sposób, żeby znaleźć jakąś inspirację w życiu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Filozofia, psychologia i religie