Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Skąd wziąć MJ?

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 12 lut 2014, o 02:55 
-#
-#

Sprawa dosyć prosta. Przeprowadziłam się niedawno do nowego miasta i nie mam tu żadnych znajomości, w związku z czym nie wiem jak skombinować trochę zielonego. Kontakty mam praktycznie zerowe, a ludzie którymi się otaczam niestety mi nie pomogą. Miasto nie należy do małych, ludzi całkiem sporo, szczególnie młodych, a i tak nie wiem, co zrobić. Przecież nie wyjdę na ulicę i nie będę każdego po kolei pytać. Jakieś propozycje?

(Z góry serdecznie dziękuję wszystkim życzliwym za komentarze mówiące o moim życiowym nieudacznictwie i nieporadności oraz o tym jak to "takie lamusy nie powinny się zabierać za niektóre sprawy", jednak mówię im stanowcze nie.)

Kobieta
 Post Napisane: 12 lut 2014, o 03:19 
-#Moderator
-#Moderator

Tutaj też ci nikt nie pomoże, wybacz.
Życie ciężkie jest, musisz sobie jakoś poradzić bez forum dla nastolatków jeśli chodzi o tę sprawę.
Osobiście życzę wszelkiego powodzenia.
Zamykam.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Trudne Pytania - Archiwum » Używki - Archiwum