Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Dziwna sytuacja -,-

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 6 wrz 2011, o 12:39 
-#
-#

Witam, mam 16 lat walsnie w tym roku poszedlem do 1kl technikum. W klasie znalazla sie pewna dziewczyna, ktora mam wrazenie jakby sie na mnie caly czas wpatrywala, czasami sa sytuacje ze przechodzi blisko mnie tak prawie jakby sie miala ze mna zderzyc i prawie sie o mnie ociera ^^ Gdy spojrze w jej strone, to zauwazam, ze zaraz jest zmieszana i jakby chciala ukryc to ze sie we mnie wpatruje. Nie to ze za kazdym razem gdy sie na nia obejrze to widze, ze na mnie patrzy, ale takich sytuacji juz kilka bylo, wiec to nie jest jakis zbieg okolicznosci. Musze przynac, zem nie tez sie tam nawet podoba ;) Ok to teraz konkrety. Zauwazylem, ze ta dziewczyna ma takie same nazwisko jak moj wujek, ktory niedawno ozenil sie z moja ciocia. Dopytalem sie rodziny z czystej ciekawosci, czy to jakis zbieg okolicznosci, no i ku*wa okazalo sie, ze ta dziewczyna jest siostra mojego wujka (siostra o kilkanascie lat od niego mlodsza), z ktorym sie moja ciocia zwiazala. Wujek nie jest ze mna jakos spokrewniony, i ta dziewczyna tez nie. Teraz mam pytanie co robic?? Czy se ja w takim razie odpuscic?? Co zrobic, jesli sama do mnie podejdzie?? Troche glupio byc z dziewczyna, ktora jest siostra mojego wujka no nie? ::F:
Jak by to wogole dziwnie brzmialo i co by rodzina powiedziala, na to ze moja dziewczyna jest siostra mojego wujka :facepalm: Co robic w takiej sytuacji?? Miec na to wyje**ne?? heh...

Mężczyzna
 Post Napisane: 6 wrz 2011, o 14:57 
-#Moderator
-#Moderator

A może ona wie, że jesteś z nią w jakiś sposób powiązany i dlatego się tak zachowuje. Nie zakładaj od razu, że jak do niej zagadasz to stworzycie związek, bo nie raz, nie dwa się na tym przejedziesz ;)

Ja bym z nią nawiązał jakiś kontakt, chociaż na zasadach koleżeńskich ;)

To wszystko co o niej wiem
zawsze pod tą samą bramą
wschodziła gwiazda jej..."
R. Riedel

Nie wybrano
 Post Napisane: 6 wrz 2011, o 18:28 
-#
-#

własnie ona moze cie poznawać poprzez twoja ciotkę, ale jak tak ucieka wzrokiem.. to dziwne.. moze ty do niej mrugłes albo cos?? jezeli normalnie spojrzałes a ona ucieka wzrokiem to moze nie chce zebys widział ze sie wpatruje, ale zdecydowanie najpierw zagadajcie moze wtedy sie cos wyjasni:)

Nie wybrano
 Post Napisane: 6 wrz 2011, o 19:45 
-#
-#

Pierwszy raz ja na oczy widze, i watpie, aby odrazu wiedziala ze mamy jakies powiazania rodzinne, a czy do niej cos mruglem to nie pamietam ^^ Dobra nie bede z siebie posmiewiska robil poczekam na rozwoj wydarzen. Postanowilem, ze sam nie bede wylazil z taka inicjatywa. A no i chcialem jeszcze dodac, ze ona nie jest ze mna powiazania genetycznie. Ja tez nie zakladam, ze odrazu jest to (ze tak to nazwe) "milosc od pierwszego wejrzenia" tylko chcialem na wszelki wypadek zapytac Was co byscie zrobili na moim miejscu jakby sama mnie o to zapytala? Chodzi o milosc. Troche niezreczna sytuacja ^^

Kobieta
 Post Napisane: 6 wrz 2011, o 20:00 
-#
-#

Nie jestem specjalistką w tych sprawach, ale wydaje mi się, że jest to tzw. "zimne powinowactwo", czyli teoretycznie taki związek byłby prawnie możliwy.

Nie wybrano
 Post Napisane: 6 wrz 2011, o 23:07 
-#
-#

No prawnie tak, ale dla innych taki zwiazek to "tabu" ;/

Nie wybrano
 Post Napisane: 7 wrz 2011, o 15:53 
-#
-#

ale nie widze problemu ze ona jest siostra Twojego wujka. co w tym zlego?
a na weselu sie nie widzieliscie ;)?
nie bawcie sie w patrzenie tylko do niej zagadaj-jak kolega z klasy
powodzenia

Kobieta
 Post Napisane: 8 wrz 2011, o 08:22 
-#
-#

cóż. moim zdaniem nie ma co dorabiać sobie historyjki obrazkowej w stylu ona patrzy- Ty podchodzisz- ona rzuca się do Twoich ust i wielka miłość. kiss- kiss. może wie o Waszym pokrewieństwie i patrzy, żeby zobaczyć, kto może kiedyś na nią wpadnie na rodzinnej imprezce u cioci. daj na wstrzymanie i zachowuj się normalnie, a nie jak napalony ogier rozpłodowy.

http://dziewczynkabezzapalek.blogspot.com/

Nie wybrano
 Post Napisane: 11 wrz 2011, o 17:30 
-#
-#

heh, ok dzieki za wypowiedzenie sie w tej sprawie.

Nie wybrano
 Post Napisane: 13 wrz 2011, o 19:23 
-#
-#

Ja na Twoim miejscu po prostu bym do niej podszedł i z nią pogadał, to nie jest jakieś zboczenie czy jaka cholera, normalna rozmowa, przecież w tym nie ma nic złego i to nie jest robienie z siebie idioty. Przynajmniej wyjaśnilibyście sobie kilka spraw i miałbyś ten "problem" z głowy, albo nową laskę. : p

Nie wybrano
 Post Napisane: 13 wrz 2011, o 20:42 
-#
-#

Pogadaj z dziewczyną, przecież jesteście rodziną, znajdzie się trochę tematów :).

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Trudne Pytania - Archiwum » Uczucia - Archiwum