Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Dobrej jakości sukienka?

Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 20 lut 2017, o 08:17 
-#
-#

Jak w temacie - potrzebuję rozkloszowanej sukienki o dobrej jakości żeby wystarczyła mi na kilka lat zakładając że z moją wagą nic drastycznego się nie stanie :p Gdzie najlepiej byłoby coś takiego kupić ? Bo ja szczerze mówiąc mam spory mętlik w głowie

Nie wybrano
 Post Napisane: 21 lut 2017, o 04:48 
-#
-#

Ja tego typu sukienki kupuję w sklepie susu.pl - bardzo porządny, polski sklep i posiada naprawdę eleganckie sukienki. Do tej pory jeszcze mnie nie zawiedli. Jeśli tam nic nie znajdziesz to wydaje mi się, że w internecie generalnie nie brakuje tego typu sklepów. Możesz też przejść się po galeriach i tam na pewno też będzie spory wybór, powodzenia!

Kobieta
 Post Napisane: 22 lut 2017, o 09:47 
-#
-#

OK , wezmę ten sklep na pewno pod uwagę

Kobieta
 Post Napisane: 22 cze 2017, o 13:20 
-#
-#

Wysokiej jakości sukienki są też w sklepie online ModBis. Tutaj: https://modbis.pl/pol_m_Suknie-i-sukienki-damskie_Sukienki-studniowkowe-152.html na przykład takie bardziej eleganckie, na wesele, czy studniówkę. Na stronie macie więcej sukienek. Niektóre mają klasyczny styl, inne - są dość nowoczesne.

Kobieta
 Post Napisane: 4 lip 2017, o 07:53 
-#
-#

O, widziałam;-) Rzeczywiście fajne i takie na każda figurę, więc nie trzeba się martwić o nieatrakcyjny wygląd.

Nie wybrano
 Post Napisane: 7 sty 2018, o 19:12 
-#
-#

Ostatnio na internecie natrafiłam na fajny artykuł http://www.szafamamy.pl/modne-ciuchy-damskie/ w którym można dowiedzieć się na co zwracać uwagę przy wyborze ubrań, by były dobrej jakości i były modne

Nie wybrano
 Post Napisane: 23 kwi 2018, o 08:44 
-#
-#

Dobrej jakości sukienka dla puszystej na wesele? To jak najbardziej możliwe. Widziałam takie kreacje w sklepie internetowym https://www.extralargeshop.pl/pl/blog/S ... szystej/32 .każda pani będzie wyglądać zmysłowo, dlatego trzeba dobrać dla niej odpowiedni fason.

Kobieta
 Post Napisane: 10 maja 2018, o 09:49 
-#
-#

Moim zdaniem najlepiej jest szukać takich ofert w internecie. Sklepy online oferują zazwyczaj bardzo dobrej jakości modne ubrania, w tym również tanie sukienki, a wybór jest w nich dużo większy, niż w sklepach stacjonarnych. Sama rozglądam się za jakąś sukienką na wesele i póki co przeglądam tylko oferty sklepów internetowych, nie mam czasu na bieganie po galeriach :)

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Subkultury i style