Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Jaki jest wasz ulubiony sklep?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 19 lut 2011, o 21:20 
-#
-#

Szukalam i nie znalazlam :d
wiec jak w tytule !!
Jaki jest wasz ulubiony sklep z ubraniami, butami itp. ? ?

Ja uwielbiam Stradivariusa, Bershke, Pull and Beara, Zare, Oysho, Reserved

a wy ?

Kobieta
 Post Napisane: 19 lut 2011, o 21:37 
-#
-#

Ja podobnie :wink:

Najczęściej właśnie kupuje w:
-H&M - tam jest dużo rzeczy w dobrych cenach, każdy coś znajdzie dla siebie, ale minusem jest to że wszyscy tam kupują i potem cała szkoła ma to samo.
- Pull&Bear, bershka, Stradivarius- zawsze lubie do nich chodzić, fajne rzeczy, w moim stylu i guście :grin: Ceny też są ok, ale najlepiej poczekać na wyprzedaże.
-Reserved- mam pare ciuchów z niego, fajne są t-shirty ;)
-Zara- tam też są ładne ubrania, ale niestety trochę drożej no i niektóre rzeczy mają ciulasty materiał (na mojej koszulce robią się takie 'kuleczki' a byłam w niej zaledwie dwa razy)
-House- fajne bluzki
-Oysho- mój ulubiony sklep z bielizną, cudne staniki.

Uff to chyba tyle, jak co to jeszcze dopisze :mrgreen:

Kobieta
 Post Napisane: 19 lut 2011, o 21:43 
-#
-#

w oysho jest sliczna bielizna, ale niestety tylko dla osób słabo rozwiniętych w okolicach klatki piersiowej, nad czym ubolewam.
Lubię Zarę, ale tylko ciuchy z działu Zara Woman, bo reszta to szmaty, w dodatku drogie w stosunku do ich miernej jakosci. Lubię też Benettona i Mango.
Jesli chodzi o buty, które są moją obsesją, to w Kazarze i Prima Modzie są śliczne i porządne.
Bielizna - Intimissimi.
Z braku laku (a przede wszystkim braku kasy) od czasu do czasu zajrzę do H&M.

Mężczyzna
 Post Napisane: 21 lut 2011, o 17:33 
-#
-#

z ubrań to New Yorker, Reserved
buty ostatnio tylko w firmowym Nike :razz:

Mężczyzna
 Post Napisane: 21 lut 2011, o 22:23 
-#
-#

O, jaki fajny temat :grin:

T-shirty, Cropp, House, New Yorker, B3, Nike 6.0 i czasem Reseved.
Koszule, Reserved, czasem House.
Spodnie, Bershka, Cropp, House, Reserved.
Buty, Nike 6.0, Vans.

Dziękuje, dobranoc :wink:

Mężczyzna
 Post Napisane: 21 lut 2011, o 22:40 
-#
-#

H&M i Rockmetalshop.

Kobieta
 Post Napisane: 21 lut 2011, o 22:54 
-#
-#

Hm, zdecydowanie ulubiona sieciówka to Mango, mam wrażenie, że to sklep dla mnie, mogłabym chodzić w większości rzeczy, niesety często dopiero podczas wyprzedaży ceny są sensowne, ale z reguły ciuchy są dobre jakościowo, więc można wydać kilka złotych więcej.
Po drugie Intidex, a właściwie przede wszystkim Pull&Bear, Zara i Stradivarius, chociaż Oysho również mnie zachwyca i tak samo jak selena20, ubolewam nad nędzną rozmiarówką.
Następny w kolejności jest Promod, tylko tutaj też mam jakiś problem z rozmiarami, często najmniejsze są i tak na mnie trochę za duże (no, owszem, jestem dość szczupła, ale bez przesady, zwykle eska jest idealna).

Za to nie jestem w stanie zdzierżyć wszystkich sklepów typu Cropp, House, New Yorker itp., brrr! (taka maleńka dygresja)

Post Napisane: 22 lut 2011, o 09:42 

jak dla mnie Reserved, Mohito, House, Cropp ewentualnie, a poza tym kupuję też w nie będąCYch sieciówkami. Choć w Mohito bluzki raczej nie bo albo są za drogie, albo beznadziejne, a przynajmniej nie mam szczęścia do nich w tym sklepie.
W reserwedzie najwięcej kupuję na wyprzedażach

Kobieta
 Post Napisane: 22 lut 2011, o 13:08 
-#
-#

Ja uwielbiam sklepu Berhaka i Zarę, ale niestety rzadko mogę w nich kupować, bo berhaka w pobliżu nie ma a w Zarze czasami jest okropnie drogo.
A najczęściej kupuję w H&M, Housie i Reserved i Cropp, bo tylko takie mam w zasięgu 30 km.
A buty? Buty to kupuję gdzie podpadnie, nienawidzę ich kupować i chodzić za nimi dlatego najczęściej jak już jestem w galerii, to wstępuję do CCC, albo Dajczmana (nie pamiętam jak się pisze, ale z niego mam większość butów) i kupuję.

Mężczyzna
 Post Napisane: 22 lut 2011, o 13:21 
-#
-#

C&A. w sumie tylko tam ostatnio kupuję, jeśli chodzi o "porządniejsze" rzeczy, typu spodnie czy kurtki.
a w Tiszerty czy bieliznę zacząłem zaopatrywać się w...Lidlu. :p

Kobieta
 Post Napisane: 22 lut 2011, o 18:31 
Carewna

Uwielbiam H&M! Uwielbiam wszystko, co szwedzkie, a H&M jest szwedzki. :P
Nie wiem, może faktycznie problemem dla wielu osób jest fakt, że w popularnych sieciówkach ubiera się mnóstwo ludzi i nietrudno spotkać kogoś w identycznej bluzce czy spodniach, ale ja wychodzę z założenia, że jeśli ktoś posiada swój styl i potrafi fajnie połączyć różne elementy garderoby, to nie ma sensu przejmować się za bardzo szałem na unikalność, w którym, szczerze mówiąc, jest sporo pretensjonalności. ;)
Mnie zawsze niemal podobają się ciuchy z H&M-u, w dodatku nie są bardzo drogie - cud, miód! ;) Nie mam jakichś obiekcji przed spotkaniem na ulicy osoby w identycznym swetrze, nie wyobrażam sobie rezygnacji z ubrania tylko dlatego, że kto inny może mieć takie samo. Może w dużej mierze jest to też kwestia tego, że tu, gdzie mieszkam, sieciówki nie są naprawdę niczym ekskluzywnym, ciuchy są tam zwykle tanie i nikt specjalnie nie zwraca uwagi na to, jaką co ma metkę. Leją na to. :P

(A propos, wielu ludzi w Polsce kultywuje jeszcze przeświadczenie o tym, że sklepy, jakie można znaleźć w np. Galerii Dominikańskiej, są drogie, trzeba być snobem, żeby wydawać tam kasę itd. - sama kiedyś tak myślałam (i ok, jeśli bluzeczka na ramkach kosztuje prawie sto złotych, to to jest dla mnie lekka przesada ;), ale stwierdziłam, że ciuchy w "zwykłych" sklepach są tak naprawdę niewiele tańsze, za to zwykle dużo gorsze jakościowo.)

Kiedy mieszkałam w Polsce, moimi faworytami były - poza H&M - C&A, Bershka, Mango, New Yorker i Pimkie, ale na wyspach niestety ich brak. (Jak tylko przyjadę do Polski, od razu uderzę na szmaciarnie z moją furą zachodnich pieniędzy! :P)
Tutaj natomiast bardzo lubię Pull&Bear (super ubrania i naprawdę bardzo dobra jakość), Dorothy Perkins, Zara (w Polsce jest mimo wszystko za droga jak dla mnie, tutaj przeciwnie, więc co tam :P), Peacocks, New Look; czasem Primark, ale to nie jest mój faworyt w kwestii wytrzymałości towaru, z butów kupuję tam tylko baleriny na imprezy ;P.

A tak poza tym - ciuchlandy, charity shop'y i inne lumpy, mnóstwo genialnych ubrań można tam wychomikować. :D

Nie wybrano
 Post Napisane: 23 lut 2011, o 18:05 
-#
-#

Ja lubie Reserved, C&A, H&M, ale podobaja mi sie niektore rzeczyz New Yorker
Ale buty to istny koszmar do kupienia .Zazwyczaj kupuje w CCC lub Humanicu
Czasem ide tez na grzebciuchy :)

Kobieta
 Post Napisane: 23 lut 2011, o 19:32 
-#
-#

Zdecydowanie najwięcej ubrań mam z Reserved. Dodatkowym ulubionym jest H&M :)

"A postrzegam ją [kobietę] jako lepszą część ludzkości, której mimo wszystko wiedzie się na świecie gorzej(...). Cokolwiek robią kobiety, muszą robić to dwa razy lepiej niż mężczyźni, by zostało to ocenione choć w połowie tak samo dobrze"

Mężczyzna
 Post Napisane: 23 lut 2011, o 20:04 
-# Mrrrau
-# Mrrrau

Bo "sklep" ma jedną literę więcej to już się nie da po polsku napisać?

Ostatnio Camel, ale zawsze Reserved i Matinique.

Obrazek

Post Napisane: 23 lut 2011, o 20:16 

Reserved - bardzo lubię [mają też fajne buty] Ha i Em, ale równie dużo co ładnych ciuchów mają tam paskudnych i w "farmerskim" stylu. Lubię też Camaieu, ale mało mam rzeczy stamtąd, bo zawsze jak mi się coś podoba to brakuje gotówki.
A buty to różnie, chyba najwięcej mam z CCC.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Subkultury i style