Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - szafa przeciętnego chłopaka.

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 17 maja 2011, o 16:51 
-#
-#

kilka pytań do chłopaków :

1. Ile macie ubrań (par spodni, bluz, koszulek itp.)
2. W jakim przedziale kupujecie ubrania. (np. 'za bluzę max 150 zł)
3. Jak często kupujecie ubrania ?

Mężczyzna
 Post Napisane: 17 maja 2011, o 17:35 
-#
-#

1.
spodnie - 4, 1 krótkie jeansowe, 3 pary długich jeansowych i planuję zakup jakich chino
bluz - 2
koszulek - nawet nie chce mi się liczyć, ale pewnie od cholery.
2.
Raczej bez przedziałów, wolę kupić coś droższego ale i lepszego jakościowo i wystarczającego na dłużej. Biednego nie stać na tandetę.
3. Jakoś ostatnio zrobiło się tak, że co rusz wpadają nowe buty, koszulki, najczęściej kupuje okazyjnie.

Mężczyzna
 Post Napisane: 19 maja 2011, o 17:28 
-#
-#

1. Dużo tego jest: spodnie- 8, krótkie spodnie- 7, bluzy- 7,koszulki- nie wiem, z 30 ?, polo- 5, koszule-7 i jeszcze wiele innych. Ogólnie jakieś 90 ubrań na wyjścia i ok. 20 takich już starszych "szmat" (dresy, krótsze koszulki, stare spodnie) do chodzenia po domu :) Oczywiścię nie liczę butów, kurtek, polarów i wielu dodatków. ;)
2. Też bez przedziałów, kupuję co mi się podoba, ale czasem ograniczam wydatki do max 200 zł na ubranie.
3. Często, przynajmniej 2 razy na miesiąc.

Nie wybrano
 Post Napisane: 20 maja 2011, o 20:13 
-#
-#

1. Cztery pary jeansowych rurek, jedne czarne rurki eleganckie, jedne czarne proste i dresy do biegania. Koszulki - 32, bluz nie noszę, mam tylko jedną (do biegania). 12 koszul na wierzch z długim, dwa cardigany i jeden sweter, 5 eleganckich koszul z krótkim rękawem, trzy marynarki sztruksowe, dwa kaszkiety, kapelusz. Butów kilkanaście par, już nie będę wyszukiwał, najwięcej trampek Converse (czerwone, czarne, białe itd.), niskich zamszaków, jedne buty do tenisa i jedna do biegania.
2. Również bez przedziałów.
3. Często, wybieram się na zakupy przynajmniej raz w tygodniu.

Mężczyzna
 Post Napisane: 30 cze 2011, o 18:30 
-#
-#

1. Nie liczyłem ubrań "podomowych"
6 par spodni, 3 pary krótkich spodenek (w tym 1 handmade :>) co do liczby koszul nie jestem pewnien (nie wiem czy nie zapomniałem o jakiejś w praniu) ale myśle ze jest ich ok 12 (w tym 4 eleganckie, reszta codzienne), t-shirow nie sposób policzyć, wiem na 100% ze mam 2 koszulki polo, liczba butów zależy od zasonu, letnich 4 pary + jedna para czarnych, wyjsciowych. Bluzę mam jedną, czarną. 6 swetrow, 2 kardiany.

2. Około połowa mojej szafy jest z lumpeksu :) Reszta z sieciowek, przeważnie h&m i new yorker.

3. Większe zakupy robię w większym mieście, raz na 1-2 miesiące.
Seconhandow jest pełno i moge kozystac kiedy tylko mam ochotę (bo tam gotówka nie gra dużej roli :))

Mężczyzna
 Post Napisane: 20 lip 2011, o 15:14 
-#
-#

1. 6 par dżinsów, 2 pary eleganckich spodni, 2 pary spodni grubszych na zimę, 4 pary krótkich i 4 pary długich spodenek, 2 koszule w kratę, 5 koszul, 14 koszulek z krótkim rękawem, 8 koszulek bez rękawa, 4 koszulek polo, 5 par butów + para czarnych, 3 bluzy, 4 swetry. Do tego kilka krawatów, garniak i gumowce :D

2. Ograniczam się do 150 MAX ubranie... Kupuję ubrania na targu, czasami w droższych sklepach.

3. Wtedy kiedy z czegoś wyrastam lub czegoś mi brakuje. Zwykle 4 razy do roku :>

Nie wybrano
 Post Napisane: 20 lip 2011, o 20:53 
-#
-#

a Boze...
3 pary dzinsow, 2x spodnie dresowe(na treningi), 8 par spodenek krotkich(w tym tez 3/4), 2 pary spodni materialowych(garnitur), 7 koszul(w tym 3 eleganckie, 4 sportowe), 5 podkoszulkow z dlugim rekawem, ponad 20 koszulek z krotkim, 6 bluz.

2. najwiecej wydaje na odziez sportowa(buty do gry wydatek okolo 400pln itd) i na eleganckie rzeczy jak markowe koszule i dzinsy.

3. 3, czasami 4 razy do roku.

Mężczyzna
 Post Napisane: 20 lip 2011, o 22:06 
-#
-#

1) 4 pary dżinsów, 3 pary krótkich spodenek, 5 koszul, dużo t-shirtów, 3 polówki, 4 swetry,2 bluzy z kapturem, no i oczywiście garniak i kilka koszul eleganckich.
Oprócz tego mam sporo gówna w którym chodzę tylko po domu, bo tylko do tego się nadaje ^^

2) Nie powiem ile dokładnie, ale nie szaleję za bardzo. Często kupuję w lumpeksach.

3) Przeważnie co miesiąc jakiś nowy ciuch wpadnie.

Mężczyzna
 Post Napisane: 19 sie 2011, o 12:09 
-#
-#

1.Nie jestem w stanie policzyć. Nie przykładam do tego wielkiej wagi. Jedyne ciuchy które policzyłem to 14 koszulek z Hard Rock Cafe :D
2. Nie szaleję zbytnio, ale też nie ograniczam się
3. Dość często

Mężczyzna
 Post Napisane: 28 sty 2018, o 10:11 
-#
-#

Dużo za dużo Muszę jakieś porządki zrobić bo się normalnie w tych ubraniach zakopię

Nie wybrano
 Post Napisane: 29 sty 2018, o 09:20 
-#
-#

Polecam poczytać sobie o męskiej szafie kapsułowej
https://answear.com/blog/meska-szafa-ka ... ebie/17917

Warto jest kupic sobie kilka podstawowych ubrań. Ale takich, które mozna ze soba dobrze komponowac. I z któych wszystko do siebie pasuje.

Jedno na co trzeba zwracać uwagę to to aby były to ubrania najwyższej jakości.

Nie wybrano
 Post Napisane: 4 lut 2018, o 22:41 
-#
-#

Mimo, że jestem facetem, to raczej dbam o siebie i podchodzę do zakupu ubrań na poważnie. Często nawet przeglądam blogi o modzie, niestety mało tam piszą o modzie męskiej, ale na http://www.kobiecymokiem.pl/fajne-koszu ... a-prezent/ dość często zdarzają się takie artykuły

Nie wybrano
 Post Napisane: 6 lut 2018, o 23:52 
-#
-#

Idealnym prezentem zdają się być koszulki, wystarczy sprawdzić co jest modne, np na stronie http://www.otoli.pl/czy-wiemy-ze-sa-kos ... amowienie/ i tak naprawdę to wszystko, ceny ubrań również są teraz przystępne.

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Subkultury i style