Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Świetne botki

Autor Wiadomość
Kobieta
 Tytuł: Świetne botki
 Post Napisane: 18 lis 2013, o 19:12 
-#
-#

hej, chcę kupić na święta swojej siostrze takie buty http://chcetakie.pl/179/swiecace_botki.html co o tym sądzicie? czy będą dobre dla nastolatki? a może ktoś wie w jakim sklepie mogę je dostać? :) Z góry dziękuję za odpowiedź!

Kobieta
 Post Napisane: 18 lis 2013, o 20:47 
-#
-#

Jak dla mnie, szczyt kiczu, nadający się tylko dla nastolatek (choć ta zawrotna szpila nieco zmienia postać rzeczy) lub mało smacznych celebrytek.

Szukaj na allegro, względnie we wszelkich grupach facebookowych oddam/wymienię się - ostatnio dużo tego badziewiarstwa dziewczęta się pozbywają, co świadczy tylko o tym, że dosyć szybko im przechodzi zachwyt brokatem.

Jeżeli bardzo Ci się podobają i znajdziesz w ludzkiej cenie, to kup. Jeżeli jednak będą kosztowały tyle, co normalne, dobre obuwie, daruj sobie, bo istnieje ryzyko, że szybko Ci się znudzą/ wyjdą z mody i pożałujesz wydanych pieniędzy.

Mężczyzna
 Post Napisane: 19 lis 2013, o 19:53 
-#
-#

Botki obrzydliwe, jak z parodii amerykańskich balów dla nastolatek czyt. "Rosyjskie/Ukraińskie studniówki"...
Co myślicie o tym: http://deichmann.scene7.com/is/image/de ... efault_dsd Co prawda to memphis one, więc cuchnie tandetą, ale i tak założę je góra kilka razy, a kosztują tylko 120 zł, a mam do nich longsleeve w podobnym odcieniu.

Nie wybrano
 Post Napisane: 6 lut 2017, o 14:24 
-#
-#

Nigdy nie kupiłabym sobie ani nikomu innemu takich botków, bo są straszne. Ja akurat preferuje botki na koturnie, bo wygodniej mi się w nich chodzi niż w botkach na obcasach i stawiam też na ich jakość a nie tylko wygląd. Chyba jak każdy z nas nie lubię też przepłacać, ale nie kupuję tylko i wyłącznie na wyprzedażach sklepowych, bo są one w zasadzie tylko dwa razy w roku, a ja każdego miesiąca staram się coś sobie kupić. Nie kupuję też butów w sklepach stacjonarnych, bo w takich sklepach w zasadzie każde buty i nie tylko botki na koturnie są sporo droższe. Nie przepadam też za przeglądaniem kilkudziesięciu ofert sklepów internetowych i uważam też to za stratę czasu zwłaszcza że w Internecie są dostępne takie porównywarki cenowe jak Ceneo, z których korzystanie jest bardzo proste, szybkie. Korzystając z Ceneo mamy też pewność, że kupujemy produkt w najtańszej ofercie cenowej, bo w zasadzie prawie wszystkie sklepy internetowe zlecają tworzenie pliku produktowego i umieszczają je właśnie w Ceneo. Nie tak dawno kupiłam sobie świetne botki na koturnie, które znalazłam tutaj http://www.ceneo.pl/Botki/Rodzaj_obcasa ... turnie.htm i jestem z nich bardzo zadowolona zwłaszcza, że były o kilkadziesiąt złotych tańsze niż te same botki w bardzo popularnym sklepie internetowym.

Kobieta
 Post Napisane: 8 lut 2017, o 06:06 
-#
-#

Ja też nie szczególnie przepadam za tym rodzajem butów. W ogóle nawet nie wiem skąd wzięła się taka moda na botki . Ja zdecydowanie bardziej preferuje sportowy styl . Zresztą zaraz zaczyna się wiosna i warto chyba rozejrzeć się jak już za jakimiś butami sportowymi :) do biegania czy jazdy na rowerze

Mężczyzna
 Post Napisane: 9 lut 2017, o 00:13 
-#
-#

Ja właśnie lubię botki bo buty sportowe jak sama nazwa wskazują są przeznaczone do sportu a nie do codziennego chodzenia. Nie ma nic gorszego niż dorosła kobieta przebrana za nastolatkę w trampkach i bluzie. Najbardziej mi się podobają botki na szpilce takie jak te http://sellecti.pl/botki-mario-bolucci-cp331n-czarne bo kobiety lepiej w nich wyglądają i lepiej się poruszają :cool:

Mężczyzna
 Post Napisane: 17 lip 2017, o 08:30 
-#
-#

W życiu nie nałożyłabym świecących botek. No chyba,ze wybrałabym się na jakąś szaloną imprezę czy na Opener. Ale w życiu na co dzień....

Na co dzień preferuje jakieś porządne, solidne obuwie. Ostatnio zamówilam sobie takie botki:
Obrazek

Fajnie wydłużają nogi jeśli jesteście niskie. Zerknijcie sobie do Answear:
https://answear.com/p/kozaki-i-botki-2713-k.html

Maja tam teraz dośc fajne zniżki na buciki.

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Subkultury i style