Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Chłopak z długimi włosami?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 21 lis 2005, o 22:25 
-#
-#

chetnie dalbym zdjecie, ale zadnego akrualnego nie mam na PC (mam z czerwca, ale wtedy mialem wlosy o wiele, wiele krotsze). musze powiedziec, ze u mnie w szkole jest tylko dwoch chlopakow z dlugimi wlosami: jeden to ja, a drugi jest o rok starszy. uwazam, ze nie jest tak zle, bo nikt tego nie komentuje az tak bardzo, choc niektorzy sie pytaja "kiedy w koncu obetniesz te wlosy" :cool:

Tytuł:
 Post Napisane: 22 lis 2005, o 00:16 

>Areiks< napisał(a):
Lived napisał(a):
>Areiks< napisał(a):
Ani to praktyczne ani specjalnie higieniczne.

a dziewczyny jak mają długie to co, też niepraktyczne? i o co chodzi w sformuowaniu niehigieniczne? co w długich włosach jest niehigienicznego? robaki się lęgną?
.

Po czesci tak. Bo wiesz dziewczyna dba zwykle o wlosy. Myje codziennie itd. A chlopcy rzadko. Czesto widze takich na miescie. Wlosy dlugie a az sie lepia. O to mi chodzi.

z n chłopaków z długimi włosami, których znałam, jeden nie mył ich tak często jak ja bym sobie tego zyczyła ;) mój chłopak myje co drugi dzień :P albo razem sobie myjemy :P i chodzimy nago po mieszkaniu cali w pianie :P (ofkors jak nikogo więcej nie ma w domu :))

także to nie zależy ani od płci, ani od długości włosów, tylko od właściciela :)

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 22 lis 2005, o 12:23 
-#
-#

anul@ napisał(a):
Długie włosy są jak najbardziej OK. Pod warunkiem, że są (tak jak mówili poprzednicy)... zadbane. Ktoś może lepiej wyglądać z "jeżykiem", ktoś "na żelu", a jeszcze ktoś inny z długimi włosami...

Zawsze mi sie podobali chłopaki z dlugimi wlosami..<lol2>/no.. ale mi przeszło<lol2>//

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 22 lis 2005, o 14:26 
-#
-#

MaryAn napisał(a):
Też nie lubię żelów czy żeli, czy jak się to odmienia;) Chcesz posmyrać a tu cała ręka uślimptana...fee:P

to jeszcze zalezy od zelu;p te lepsze, wysychaja i wloski sa swietne:) mmmyhh... jejku jak ja to lubie!;]

Cytuj:
oprucz zelu moze byc jeszcze guma do wlosow :P

guma jest do kitu:P dluuuugo schnie, no i trudno sie ja rozprowadza, bo jak wezmiesz za duzo, to brrr wlosy pod wode od razu;]

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 22 lis 2005, o 15:30 
-#
-#

Dla mnie to jeden kit czy chlopak ma długie czy krutkie włosy, nie liczy sie to dla mnie i nei zwracam na to uwagi. Ostatnio moj chlopak z ktorym bylam mial dlugie wlosy a teraz jestem nio mozna powiedziec ze z jego przeciwnoscia bo z łysym kolesiem :P :cool:
A kolesie z długimi włosami tez sa niektorzy bardzo fajni :)

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 22 lis 2005, o 15:37 
-#
-#

W zależności od kształtu czaszki różne włosy pasują różnym ludziom. Ja w krótkich włosach wyglądam śmiesznie, więc zapuszczam i jest coraz fajniej. Jeden minus to to, że im dłuższe tym słabsze ;( przynajmniej w moim przypadku.

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 22 lis 2005, o 21:29 
-#
-#

energizer napisał(a):
Jeden minus to to, że im dłuższe tym słabsze ;( przynajmniej w moim przypadku.

no nie wiem, u mnie wcale tak nie jest... jak mialem krotkie wlosy (a kiedy je mialem :P) to mialem łupiez, a teraz jakoś nie mam i mam wlosy mocne...

Tytuł:
 Post Napisane: 22 lis 2005, o 21:36 

Wole kruciutkie włoski;] ale jesli chłopak ma fajny charakter to w ogóle nie obchodzą mnie jego włosy, chyba że są jakieś mega tłuste lub cos podobnego;]

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 4 gru 2005, o 13:37 
-#
-#

Nigdy nie podobały mi się takie długie włosy u chłopaków. Od razu kojarzy mi się to z metalami, w których za bardzo nie gustuję. Za to nie podobają mi się "łyse pały". Najfajniejsze (wg mnie) dla faceta włosy, to takie może nie całkiem jeżyki, ale ciut dłuższe od jeżyków i postawione lekko na żelu.

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 4 gru 2005, o 14:27 
-#
-#

Mi się bardziej podobają chłopcy z krótkimi włosami, chociaż zależy od wyglądu chłopaka, niektórym ładniej w długich innym w krótkich.

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 4 gru 2005, o 14:33 
-#
-#

A mi tam się specjalnie długie włosy raczej nie podobają. Lepiej krótkie. No i wszystko:P

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 4 gru 2005, o 15:07 
-#
-#

Osobiście nie przeszkadza mi to ,ale wole żeby mój chłopak miał któtkie włosy ... jakoś lepiej wygląda :/

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 4 gru 2005, o 20:45 
-#
-#

Bardzo mi się podobają chłopcy z długimi włosami :) Wyglądają cudownie. Nie muszą to być jakies strasznie długie włosy, mogą byc troche krotsze. Na pewno nie luebię jeykow i łysych chłopakow (choc mi nie przeszkadzają). Sama mam bardzo długie włosy, moze dlatego mi sie tak podobają ;)

A tak na marginesie - witam wszystkich , jestem tu hmm... nowa :)

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 4 gru 2005, o 20:52 
-#
-#

nie nie nie nie lubię i nei polubię. Jakoś nie mogę patrzeć na chłopaka w dłuższych włosach ode mnie + a zwłaszcza jak są związane w kucyk... oohh wolę popatrzeć na jakąś fajną, krótką fryzurke.

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 5 gru 2005, o 18:08 
-#
-#

Ja zawsze wolałam u chłopaków krótkie włosy, jednak nie mam nic do dlugich

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Trudne Pytania - Archiwum » Problemy młodych - Archiwum