Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Czy dokuczają ci w szkole?
Tak, bardzo mi z tym zle 17%  17%  [ 27 ]
Tak, ale mi to nie przeszkadza 6%  6%  [ 9 ]
Troche mi dokuczają, ale nie dużo 11%  11%  [ 18 ]
Czasem mnie ktoś zaczepi 11%  11%  [ 18 ]
Nie dokuczają, czasem może się coś zdarzy, ale to rzadko 25%  25%  [ 40 ]
Wogóle nikt mi nie dokucza 29%  29%  [ 46 ]
Liczba głosów : 158
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 2 paź 2010, o 19:12 
-#
-#

wypowiedzi nie których są smieszne ;]
jestem w 2kl. tech i widzę takie mizernoty że nawet "siema" nie powiedzą tylko chowają się po kontach i pozniej mówią że o jeny zastraszają mnie ;/ co robić ?
jak was widzą tak piszą ;]
najlepiej jak idziesz do nowej sql to odrazu bądz wyluzowany i odrazu zawieraj kontakt bo jak juz kazdy połączy sie w grupki to będą "kozaki" i "dudki"

a dziewczyny jak macie problem z chłopakami to nie macie starszych kolegów ;] ?

Nie wybrano
 Post Napisane: 2 paź 2010, o 20:13 
-#
-#

Najbardziej śmieszą mnie posty pana krasnala95. Za kogo ty sie człowieku uważasz? Popisujesz sie tutaj i udajesz jakiegoś bossa.Jesteś zwyczajny gówniarz i to ty jesteś "leszczem".
Do autora. Olej tych bandytów oni kiedyś zapłacą za swoje chamstwo. ty sie bierz do nauki a kiedyś pokażesz im wszystkim. Kiedyś było lepiej. Teraz 90% ludzi w młodym wieku to małe skurwysyny i bandyci.

Mężczyzna
 Post Napisane: 3 paź 2010, o 22:38 
-#
-#

Samun, musze ci racje przyznac... W 3 klasie sie opuscilem w nauce... Juz pod koniec 2 klasy byly straszne jaja... taka ilosc nauki, że się nie dało uczyć. Niby w ciagu roku bylo mniej, to pod koniec gonili jak poje**ni :/. Bez sciąg na 100% mialbym z histori, biologi i wosu 3(albo gorzej) a nie 4... Teraz już nawet nie sie przykladam. Przez wakacje nie odpocząłem od nauki... Kiedys mialem duzo 5, obecnie w tym roku mam może... 2 piątki? Tak to duzo 4 i kilka 3 już zarobilem. Cóż, dopiero początek. Moze potem zaczne sie uczyć? Teraz zwyczajnie mi sie nie chce... Powiem ze sie bardziej wyluzowalem kiedy znalazlem kolegów i dużo fajnych koleżanek :) Wiecej zartuje i żartuje razem z nauczycielami kiedy dostane słabą ocenę itp ;) Mało tego: ostanio u nas w szkole byly zorganizowane wybory na ciacho szkoly :D I z kazdej klasy 1 osoba. Wszyscy sie bali to ja wzialem w tym udzial. Potem chodzili z kartkami po szkole i byly 3 kategorie: najprzystojniejszy (mialem 3 glosy ze szkoly, wiem ze malo ale zawsze cos), najmilszy i najzabawniejszy (te 2 kategorie mialem ponoc dużo glosow. Na najmilszego glosowala pewna dziewczyna po ktorej nie spodziewalbym sie tego). Do kartek 2 osoby dopisaly "najgłupszy: (i taka osoba z klasy mojej)" :D Wiem to, bo mam kolezanke która mi to mówila i pokazywała, a redaguje gazetke szkolną i liczyła głosy. Także w 3 klasie sie poprawiło i to o niebo :)

[Dodano]

Sorry, ze odkopuje temat, ale wiele osób na pewno interesuje to, jak zakończyła się ta historia.

Otóż tak. W szkole przez cały rok kolegowalem sie z osobami z rocznika '97. Z rocznika '96 też jest dużo fajnych osób (od jednej kolezanki dowiedzialem się, że podobam sie jej odkąd weszła do 1 gim). Z naszego rocznika '95 kilka osób było fajnych i zapoznałem sie z nimi dopiero tak pod koniec roku, szczególnie na komersie. Z rocznika '97 dużo osób nie lubi mojej klasy. Z '96 także. I wiele osób też mi mówiło, że szkoda, ze wychodze ze szkoły, bo bezemnie gim nie bedzie już takie samo. Ci, którzy o tym wiedzieli, co działo się szczególnie w drugiej klasie, to mówili, że mi wspołczują.

Najlepsze było to, że na wycieczce klasowej (w czerwcu) wszyscy, co byli dla mnie chamscy poprawili się, nawet sie ze mną napili, pierwszy raz piłem (no dobra, pierwszy raz tak wiecej, bo kiedyś też piłem, ale to raz, czy 2 razy). I do konca roku byli mili! Tak! A na rozstaniu ja i dziewczyny plakalismy, że sie rozstajemy...

Ogolnie okazało się, że jednak nasza szkoła była taka fajna (tj jak byłem w 3 gim), że aż żal byłi mi wychodzić. Dobrze, że chodziać w tej 3 klasie. Czuje, że na pewno nie raz odwiedze naszą szkołę... A.. i z pewnej 2 klasy też niestety są chamy, tak samo jak z mojej, ale... dalo sie przezyc, bo rzadko ich widzialem.

A obecnie idę do liceum, w którym spotkałem już naprawdę bardzo fajne osoby. W nowej klasie nie ma żadnych chamów, są bardzo fajne dziewczyny, z chłopakami da się pogadać, nikt nikogo nie wyzywa ani nic... Jedynym problem jest to, że kilka osób z mojej wsi też idzie do tej szkoły, a tych osób jest 6 i akurat za nimi nie przepadam, z czego 4 jest z mojej klasy, ale tylko 2 to są takie chamy większe. Ale na szczęście w klasie nie mam nikogo, kogo bym znał. To szansa do pokazania się na nowo.

Warto starać kolegować się z innymi osobami w szkole, gdyż klasa to nie wszystko. Ja się starałem kolegować z innymi, próbowałem, ale widocznie nie trafiłem na dobre osoby. W 3 klasie trafiłem na fajne osoby z rocznika '97 i naprawde, w szkole się bardzo zmieniło. Zresztą nie tylko dla mnie - w ogóle zauważyłem, że jest mniej przemocy, chociaż ta niestety też występuje... Okazało się, że bardzo fajne są dziewczyny z rocznika '96 (o jednej kolezance wyżej już mówiłem ;) ). I dodatkowo udało mi się znależć ciekawych kolegów z ktorymi się prawie codziennie spotykam. Jeden jest rok starszy, drugi 2 lata młodszy. I do tego koleguje sie z wieloma dziewczynami, również młodszymi.

A ostatnio była darmowa wycieczka z projektu, to poznałem bardzo fajne osoby z drugiej grupy z pewnego miasta ;). W gimnazjum pod koniec smialem się, że "jestem hardcorem". :D Jest w tym cos prawdy, gdyż przetrwać to, co się działo było naprawdę trudno. Ale przynajmniej cały ten rok (no prawie cały, czasem debile wkurzyc potrafili) było fajnie i spokojnie. Do tego na wycieczce uciekliśmy z kolegą o 1 w nocy z pokoju naszego do dziewczyn, kiedy to nauczycielka połozyla się spać :D Także troszkę poszalałem w 3 klasie, szczegolnie pod koniec ;) I się bardzo ciesze, bo coś mi się należało za to, co było wcześniej. I naprawdę, szkoda mi było gimnazjum opuszczac, ale w liceum mysle, ze tez bedzie fajnie, gdyż wiem, ze mam już fajna klase ;)

I na zakończenie tej historii, która to wyrarzyła się, gdy uczęszczałęm do klasy 2 gimnazjum (było to bardzo ciężkim przeżyciem), powiem tyle: Warto szukać innych kolegów, warto zawsze na początku roku zapoznać się z kimś, kto wchodzi do szkoły, warto także kolegować sie ze wszystkimi. Ja tak robiłem, miałem bardzo dużo fajnych kolegów z rocznika '97 w naszej szkole, potem zawsze do kogoś sie zagadywało itp. I naprawde, poskutkowalo to, gdyż wiele osob mnie znalo, bylo zawsze z kim pogadać, zawsze się z kimś trzymałem, to zaden z chamów nie podszedł.

I naprawdę, bardzo cieszę się, że udało mi się wybrnąć z tej roli ofiary w szkole i obym w liceum w nią nie popadł ;)
I wam wszystkim, którzy mnie tu wspierali i udzielali rad - dziękuję ;)
I każdemu, kto też jest ofiarą, życzę powodzenia. W profilu macie moje gg i jabbera (xmpp), więc zawsze możecie do mnie napisać, wyżalić się, porozmawiać, może dam rade, wspolnie coś wymyślimy ;)

Pozdrawiam wszystkich! :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Trudne Pytania - Archiwum » Problemy młodych - Archiwum