Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 3 paź 2006, o 19:22 
-#
-#

poddachem napisał(a):
Witajcie!

Długo nie miałem z kim na ten temat pogadać ale właśnie trafiłem na nastek.pl… Słuchajcie, nie chcę zbytnio się rozpisywać, chciałby tylko abyście odpowiedzieli mi na takie zagadnienia…:

Jeśli macie 12 – 17 lat i macie rodzeństwo 3, 4 lata młodsze, lub starsze i macie wspólny pokój, czy rozbieracie się wieczorem przy sobie do naga?

Siostrę? Na pewno nie. Przy bracie to nie widzę problemu.

Cytuj:
Czy – jeśli jesteście braćmi z w/w. różnicą wieku, czy zdejmujecie przy sobie majtki? –Jeśli tak, to czy jeśli zdarzy Wam się erekcja, czy również nie wstydzicie się jej przed bratem, czy wtedy raczej się zasłaniacie?

Nie, bo niby po co?

Cytuj:
Czy jeśli jesteś 14-16 letnim chłopakiem, a twoja siostra czyta w pokoju książkę a ty przebierasz się w piżamę –ścigasz majtki bez krempacji, czy się zasłaniasz?; jeżeli nie krępujesz się zdjąć majtek przy – powiedźmy – 15-letniej siostrze, to czy również nie krępujesz się jej, jeśli Ci stoi?

Na pewno nie, fu, fu :/
Cytuj:
Ja mieszkam w pokoju z bratem.. Niby się siebie nie wstydzimy i rozbieramy się przy sobie do „Adama”. Ja jednak zawsze mam odrobinę zawstydzenia, jakiego dreszczyku wstydu, zwłaszcza, że jestem w takim wieku, że kiedy tylko zsunę slipy, od razu mi „rośnie”…

Nie ma się czego wstydzić, przecież to Twój brat i ma to samo ;p A niedługo też będzie miał takie sytuacje.;)

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 3 paź 2006, o 20:38 
-#
-#

ma siostrę starszą o 6 lat, mieszkamy razem w jednym pokoju, ale zazwyczaj się przebieramy w łazience bo w końcu od tego też jest. Jeśli się krępujesz to czy nie lepiej jest iśc do łazienki? Proste pytanie i odpowiedz sobie na nie sam

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 6 paź 2006, o 13:43 
-#
-#

ja zawsze myje sie i przebieram w łazience, a jesli juz cos too jedynie spodnie przy ordzenstwie moge przebrac

Yes, words can't bring me down...

Tytuł:
 Post Napisane: 19 paź 2006, o 21:32 

...Hej -"Nastolatkowie"...!

Może ktoś jeszcze mi powie, jak to u Was jest z tym przebieraniem przy rodzeństwie...?

DZIĘKI!

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 21 paź 2006, o 10:51 
-#
-#

A może Wy nie macie łazienki??:)
To taki problem pojsc do innego pomieszczenia??
Moi bracia chodzą po domu w majtkach, ale nigdy nie biegają z ptakami na wierzchu, to nie ogród ornitologiczny...

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 22 paź 2006, o 22:00 
-#
-#

Boże... a ty jesteś z tej mniejszości?? xD Że Ci staje, przy bratu :D Ja przy rodzince raczej się nie przebieram, a dlatego że nie mieszkam z kimś w pokoju. Nieraz jak ktoś wpadnie to nie zwracam na to uwagi :D A przy pannie z chęcią to robie xD ^-^

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 paź 2006, o 15:37 
-#
-#

Przy bracie nie ma problemu.
przy siostrze NIE!

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 paź 2006, o 15:57 
-#
-#

kto by nie byl w pokoju to ide do lazienki i tam sie ubieram czy rozbieram xD

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 paź 2006, o 17:57 
-#
-#

Moja siostra ma 6 lat i jest w innym pokoju wiec mam luz. ale gdybym miała siorkę rok albo dwa lata młodszą to bym sie przebierała w łazience :]

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 paź 2006, o 18:03 
-#
-#

Mam siostre o 5 lat starsza i nigdy nie rozebralam sie przy niej do naga !!! przy bracie bym tego tym bardziej nie zrobila :D od tego laznieka istnieje :D no chyba ze np musze sie przebarc to pod kolderka :D czy cos ! :P

w zyciu przy kims do naga :D

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 paź 2006, o 18:05 
-#
-#

ciekaw jestem jak wyglądają relacje na poziomie bliźniaków i rówieśników, najlepiej tej samej płci... rozmawiacie o seksie, o normalnych sprawach? ja z moją 7 letnią siostrą nigdy konwersacji na tem tematy nie prowadziłem.

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 paź 2006, o 22:03 
-#
-#

arouser napisał(a):
ciekaw jestem jak wyglądają relacje na poziomie bliźniaków i rówieśników, najlepiej tej samej płci...

Już sie dosyc w telewizji o tym naoglądałem :D

Cytuj:
ja z moją 7 letnią siostrą nigdy konwersacji na tem tematy nie prowadziłem.

No nie przesadzajmy, żeby z siedmioletnią siostrą rozmawiać. Toż to by było deprawowanie dzieci (jeszcze by cie za pedofilię zamknęli)

Władzę nad sobą uznając z pokorą.

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 24 paź 2006, o 13:18 
-#
-#

Z rok starszą siostrą mamy sąsiednie pokoje, dzieli nas 2m korytarza u zwieńczenia którego jest łazienka. Także czy ja czy siostra nie wstydzimy się siebie =/ Może to dziwne, ale tak jest. Po wzięciu prysznicu albo coś często któreś z nas widzi drugie tak jak nas Pan Bóg stworzył. Każdy ma inny pogląd na świat przeciż :P

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 24 paź 2006, o 19:06 
-#
-#

Siatkara napisał(a):
Szpulka napisał(a):
kurde.
to ja dziwna jestem?
ja wieczorem sie myje, a pozniej przebieram w lazience,
zaraz po wyjsciu z wany...
no nie wazne.

a przy siostrze [starszej 5 lat], to na poczatku jakos tak dziwnie,
ale teraz to pfff, moge sobie latac gola przed nia, ona przede mna
i nie przeszkadza mi to, ani ani troche nie krepuje ;]

Ja mam tak samo. Mnie tez zdziwilo, ze wszyscy przebieraja się w piżame gdzies tam a nie myją sie najpierw :shock: . I ja też przy swojej o 4 lata starszej siostrze moge biegać nago, tak samo ona przy mnie. gdybym miała brata to pewnie bym się ograniczyła do bielizny

Ja nie posiadam piżamy, zresztą u mnie w domu chyba nikt nie posiada, bieda taka. ;)

Po wyjściu spod prysznica owijam głowę w jeden ręcznik, moje piękne ciało w drugi i zapieprzam do pokoju. Jakoś nie wyobrażam sobie zakładać obcisłych majtek/piżamy/czegokolwiek innego na mokre ciało - nie znoszę podobnych sytuacji np. na wakacjach, kiedy po wyjściu spod prysznica mam 2 minuty na to, żeby się ubrać bo w kolejce czeka 10 osób. Okropność. :/

Mam o rok młodszego brata. Do mniej wiecej 6 roku życia mama kąpała nas w jednej wannie, do tej pory w szufladzie obok mojego biurka są zdjęcia z tych radosnych kąpieli, kiedy to robiliśmy razem potop w łazience. :D Dla mnie to jest naturalne, że skoro dwie osoby, rodzeństo wychowuje się razem od malutkiego dzidziusia, to pozbywa się przed sobą wszelkie wstydu. No ale może ja dziwna jestem, bo nie rozumiem co wielce seksualnego jest w kolanach, udach, ramionach, pośladkach i wszystkim oprócz miejsc intymnych...

Wielu ludzi tak bardzo wstydzi się rozebrać do bielizny przy kimś, a za chwile paradują razem po plaży w bikini. Kilka dziewczyn z mojej klasy nawet przed lekcją w-fu zamiast normalnie zdjąć te gacie, one idą do kibla i wracają już przebrane. Ja nie miałabym nawet nic przeciwko, żeby przed w-fem przebierać się z chłopakami, ludzie, to jest tylko bielizna...

Matka i ojciec zmieniali mi pieluchy i nie raz oglądali mój tyłek, dlaczego miałabym się tego bogu winnego ducha tyłka wstydzić przed własnymi rodzicami?

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 paź 2006, o 19:20 
-#
-#

Ja mam siostre 4 lata starszą <jestem dziewczyną> i używamy łazienki zawsze i wszędzie ;]
Nie latamy po domu nago i nie mamy wspólnego pokoju..
Ja bym tak nie mogła ;]
jak ja sie przebieram albo kąpie to nikt nie ma do łazienki wstępu ;P

~Piąta Góra~

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna strona

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Trudne Pytania - Archiwum » Problemy młodych - Archiwum