Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Wyjście z domu, brak znajomych.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 22 lip 2015, o 12:52 
-#
-#

Witajcie. Ostatnio myślałem, że warto byłoby się rozejrzeć za jakimiś dziewczynami(nie mówię tutaj o związku, może być koleżanka, z którą mógłbym spędzić ciekawie czas), bo jedyne co robię to siedzę przed komputerem i gram w gry, oglądam seriale,filmy, czytam różne rzeczy. Jednak nie żałuję tych wszystkich lat, bo to dla mnie świetna rozrywka i dalej zamierzam to robić. Tak jak wspomniałem chciałbym jednak coś zmienić i poznać jakąś dziewczynę, ale nie mieszkam w jakimś wielkim mieście i mam mniejsze możliwości. Nie mam też żadnych znajomych. Ludzie z którymi chodzę do klasy(właśnie skończyłem III klasę technikum) mają swoje towarzystwo. Niektórzy mogą powiedzieć: "Ale są portale randkowe" - właśnie z takich portali nie chcę korzystać, ponieważ nie wiem czy po drugiej stronie nie ma oszusta, poza tym uważam, że dla mnie to jeden wielki spoiler, po co mi wszystko na tacy o danej osobie, zdjęcia, zainteresowania i opis osoby na portalu. Takich rzeczy wolałbym się dowiedzieć sam poprzez rozmowę, odkrywając nie wspominając faktu, że to droga na skróty i wolałbym poznać takową dziewczynę w jakimś miejscu. Pójście na dyskotekę już odrzucam, ponieważ nie podoba mi się to i za duży tłum ludzi i wydaję mi się, że dziewczyny tam będące nie są zbytnio inteligentne(większość leci na kasę i plastiki). Nie mówię o każdej, ale te które mogą podlegać moim kryteriom po prostu są ze swoimi chłopakami. Uważam, że rozmowa z dziewczynami z mojej klasy nie ma żadnego sensu, ponieważ myślą o imprezach, piciu. Nie mają nawet podstawowej wiedzy o wielu rzeczach np: znaczenie jakiegoś wyrazu, przekleństwa podczas rozmowy. Za rok będę w ostatniej klasie i zdaję maturę i teraz we wakacje jest idealny moment żeby się zacząć uczyć z matematyki. Właśnie nie ma żadnego kółka naukowego(wzajemna pomoc w nauce, coś takiego) w moim mieście i właśnie szkoda, bo na takie chętnie bym uczęszczał i tam mógłbym kogoś poznać. W takim razie gdzie szukać?

Mężczyzna
 Post Napisane: 10 sie 2015, o 13:55 
-#
-#

Mam to samo. Mieszkam w jeszcze mniejszej miejscowości i brak znajomych wszystko mi paraliżuje, na dodatek te głupie cipy dziewczyny nie dadzą się poderwać na ulicy. Od razu się albo boją albo są naburmuszone i podejście do nich kończy się fiaskiem. Również nie zamierzam korzystać z portali randkowych bo tam siedzą ludzie z rozmaitymi mankamentami, desperaci itd. Czemu nie mogę mieć chociaż trochę ładnej i przebojowej dziewczyny tylko szarą, brzydką myszkę???

Kobieta
 Post Napisane: 11 sie 2015, o 17:45 
-#Administrator
-#Administrator

WizyrWezyr, bo może sam nie jesteś ładny i przebojowy? ;)

FrancisUnderwood - a jakieś zajęcia dodatkowe w mieście, sport, granie na czymś, cokolwiek gdzie możesz poznać swoich rówieśników?

Mężczyzna
 Post Napisane: 11 sie 2015, o 21:31 
-#
-#

Jestem ładny. Zasługuje na dziewczynę.

Nie wybrano
 Post Napisane: 13 sie 2015, o 22:21 
-#
-#

WizyrWezyr napisał(a):
Jestem ładny. Zasługuje na dziewczynę.

Zasługuję**
Nie, niestety nie zasługujesz. Wszechświat rozdaje każdemu tyle ile trzeba. Możesz sobie próbować wmawiać, że to nie Twoja wina, że ludzie się od Ciebie odwracają bez powodu, a brak dziewczyny jest winą całej płci pięknej, a nie Twoją.
Bycie ładnym to dobry sposób oceny przy zakupie meblościanki.

Mężczyzna
 Post Napisane: 14 sie 2015, o 10:13 
-#
-#

Przecież nikomu nie zalazłem za skórę... -.-

Kobieta
 Post Napisane: 14 sie 2015, o 12:07 
-#
-#

Proponuję abyś sam założył grupę ludzi, którzy Ci odpowiadają. Porozwieszaj ogłoszenia
na słupach, w sklepach, itd. Jak interesuje Ciebie grupa ludzi, którzy uczą się, to stwórz
taki team. Problem gdzie się spotkać? Jest lato, to plener jest najlepszym rozwiązaniem, w zimę
możecie ustalić u kogo się spotykacie w domu(na zmiany, raz tu a raz u kogo innego).

Potrzebujemy rozsądnej i rozwiniętej intelektualnie młodzieży: http://kordialne.pl/

Mężczyzna
 Post Napisane: 16 wrz 2015, o 08:42 
-#
-#

Przypominam o temacie

Nie wybrano
 Post Napisane: 18 wrz 2015, o 06:49 
-#
-#

Zamiast koncentrować swoją uwagę na braku dziewczyny czy ciekawych znajomych, znajdź sobie zajęcie, które Cię zajmie i zaabsorbuje uwagę. Jeżeli będziesz wytrwały i pracowity, nauczysz się czegoś interesującego ludzie zaczną cię otaczać w naturalny sposób. Zacznij ćwiczyć, dbaj o siebie i poszukaj pasji, która cię pochłonie bez reszty, zamiast użalać się nad sobą i szukać winy w innych.

Nie wybrano
 Post Napisane: 22 wrz 2015, o 14:24 
-#
-#

Idz na jakies zajecia. poznasz ludzi

Kobieta
 Post Napisane: 27 wrz 2015, o 10:28 
-#
-#

Nawet jak nie na zajęcia to nawet i na imprezy. Każda okazja jest dobra na poznanie nowych ludzi.

Kobieta
 Post Napisane: 7 sty 2017, o 13:38 
-#
-#

Najkrócej precyzując, po prostu wyjść z domu, no chyba że zastuka listonoszka :grin:

Potrzebujemy rozsądnej i rozwiniętej intelektualnie młodzieży: http://kordialne.pl/

Mężczyzna
 Post Napisane: 7 sty 2017, o 16:53 
-#Moderator
-#Moderator

To nie jest żadne sprecyzowanie, co najwyżej uogólnienie. Słowa mają swoje znaczenie.

Stary wątek, user się nie odzywa, więc zamykam.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Trudne Pytania - Archiwum » Problemy młodych - Archiwum