Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Konkurs randkowo - podrywający ;)

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 14 sty 2011, o 16:14 
-#
-#

Nastek.pl oraz Wydawnictwo Zdobywca zapraszają do udziału w konkursie!
Nagrody tym razem nieco nietypowe - do wygrania jest jeden z pięciu poradników damsko-męskich pt. "Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz" autorstwa Roberta Marchela.
Obrazek
Zadanie konkursowe polega na opracowaniu pomysłu na idealną - Waszym zdaniem - randkę i następnym przedstawieniu go nam. Forma jest dowolna - może to być tekst, zdjęcie, film, piosenka, rysunek lub dowolne ich kombinacje (np. tekst + zdjęcie). Możecie też śmiało kombinować z formą, np. napisać opowiadanie lub wiersz przedstawiający przebieg randki - zostawiamy Wam pełną dowolność. Swoje pomysły przedstawiajcie przesyłajcie przez prywatną wiadomość na konto –KONKURSY- (klik) - będą się one ukazywać w tym temacie, oczywiście bez publikacji nicku uczestnika.

Na przesyłanie zgłoszeń macie okrągły tydzień, czyli kończymy przyjmować prace 21.01.2011.

Najlepsze prace zostaną wybrane przez użytkowników forum, zaś pięć czołowych zostanie nagrodzonych poradnikiem "Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz".

Powodzenia!

Za wysyłkę nagród odpowiada Wydawnictwo Zdobywca. Więcej informacji na temat nagrody znaleźć można na stronie http://www.jakzdobywac.pl/.

Nie wybrano
 Post Napisane: 16 sty 2011, o 22:33 
-#
-#

Praca nr 1

Każda randka jest idealna jeżeli jest ona z osobą na której nam zależy . Moim zdaniem mogłaby się zaczynać na spokojnej łące , gdzie oboje mogliby zrobić wspaniały piknik . Potem mogli by poczytać wiersze , i posłuchać muzyki . On mógłby też zagrać dla niej na gitarze . Gdy zbliżałaby się noc rozłożyli by namiot i w zaciszu oglądali by gwiazdy wzdychając w tej samej chwili do siebie . Każda randka może być niepowtarzalna . Ważne tylko , by brały w niej udział osoby które bardzo się kochają , a każda chwila spędzona z drugą połówką będzie nie zapomniana . :wink:

Mężczyzna
 Post Napisane: 19 sty 2011, o 16:10 
-#
-#

Praca nr 2

Randka brzmi poważnie, a to tylko spotkanie,
lecz jak powinno wyglądać? Oto jest pytanie.

Dość dawno już temu moją miłość poznałem,
ale długo ruchów żadnych nie wykonywałem.
Ona się do mnie zawsze pięknie uśmiechała,
ale moja nieśmiałość mi się we znaki dawała.
Gdy kiedyś ją zaprosić się niemal odważyłem,
w ostatniej chwili się niestety przestraszyłem.
Tą moją nieśmiałość ona chyba zawsze lubiła,
a w każdym razie była dla mnie bardzo miła.

Pomysłu na randkę szczególnego nie miałem,
chociaż oryginalnego coś wymyślić chciałem.
W końcu uznałem: cóż mi po tym dumaniu?
Lepiej skupię energię na właściwym działaniu.
„Spotkaj się ze mną koleżanko sympatyczna,
a każda nasza chwila może będzie magiczna.”
Z odmową z jej strony się nigdy nie spotkałem
i dlaczego ja głupi się tak ciągle spytać bałem?

Nieważne czy pijemy herbatę, czy jemy loda,
czy nawet tego dnia jest deszczowa pogoda.
Na każdą z nią randkę pędzę pełnym gazem,
bo dla mnie najważniejsze byśmy byli razem.
Szczęście mi daje nawet jedno jej spojrzenie
i wiem, że się spełniło moje wielkie marzenie.
Idealnej randki opis to jakże proste pytanie:
to wszelkie z nią czasu beztroskie spędzanie.

Nie wybrano
 Post Napisane: 19 sty 2011, o 16:11 
-#
-#

Praca nr 3

Moim zdaniem najlepsza randką jest najdłuższa randka życia, czyli spędzanie całego życia na trwaniu w miłości i na wspólnym patrzeniu w jednym kierunku, bo jak mówi autor "Małego Księcia" - Antoine de Saint-Exupéry "Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku."
Obrazek

Mężczyzna
 Post Napisane: 21 sty 2011, o 12:29 
-#
-#

Praca nr 4

Moją wymarzoną randkę wyobrażam sobie w ten sposób,by spędzić je wraz z Ukochanym w spa.Myślę,że byłoby cudownie zrelaksować się w takim romantycznym i przytulnym miejscu.Leżałabym wówczas z zamkniętymi oczami,rozkoszując się upajającą muzyką,wdychając słodkie zapachy kadzidełek..Z rozkoszą na twarzy oddawałabym się masażowi,który pobudzałby moje zmysły.Już czuję tę nieopisaną słodycz czekolady i upojny zapach miodu rozpływający się po ciele.A potem....oczami wyobraźni znajduję się w jacuzzi wraz z moim chłopakiem,pijemy czerwone wino i rozpływamy się ze szczęścia.Rozmawiamy,śmiejemy się.Jest nam ze sobą dobrze,jest romantycznie.W końcu wymarzona randka.W tle ciągle słychać relaksującą muzykę(może szum morza...albo szum lasu?)Następnie oddajemy się kolejnym zabiegom pielęgnacyjnym.Upiększająca maseczka na twarz,manicure...A ja jestem wprowadzona już w stan totalnego relaksu,czuję tylko tę chwilę,tak jakbym przeniknęła do nowego wymiaru.Wieczór jest cudowny......

Nie wybrano
 Post Napisane: 21 sty 2011, o 12:30 
-#
-#

Praca nr 5

http://img573.imageshack.us/img573/839/walentynki.png

Mężczyzna
 Post Napisane: 21 sty 2011, o 12:32 
-#
-#

Praca nr 6

By idealną randkę mieć na względzie
Planetarium odwiedzić trzeba będzie
Tam jeśli będzie taka potrzeba
Ukochanej ofiaruję nawet gwiazdkę z nieba.

Nie wybrano
 Post Napisane: 21 sty 2011, o 12:34 
-#
-#

Praca nr 7

Dla mnie prawdziwa randka powinna być dobrze zaplanowana. Początek spotkania rynku w słoneczne, ciepłe, piękne popołudnie tuż obok fontanny, w której kąpią się gołębie. Myślę, że mogła by to być godzina 16. Pierwszym punktem spotkania był by spacer po wielkim parku - możemy podziwiać piękno otaczającej nas przyrody, każdy krok po wąskiej ścieżce wokół trawy byłby krokiem zbliżającym nas do siebie. Siadamy na drewnianej ławce pod niewielką jabłonką, rozmawiamy - nasza rozmowa jest pełna emocji, dyskutujemy na różne tematy. Ona oparta o moje ramię, moje palce wędrują wśród jej długich, pachnących blond włosów. Nasza rozmowa przeradza się w krótkie milczenie, nie potrzebujemy słów cieszymy się, że jesteśmy blisko - czujemy swoją bliskość, oparcie drugiej osoby. Udajemy się na wzgórze, aby podziwiać zachód słońca. Pomarańczowe słońce powoli zaczyna zachodzić, stoimy przytuleni, obserwujemy pomarańczowy krążek spadający gdzieś w oddali. Powoli robi się chłodno daje jej moją bluzę i małymi kroczkami, powolutku idziemy. Przechodzimy ulicą pełną małych kawiarenek, knajpek, wchodzimy do jednej z nich. Nigdy wcześniej w niej nie byliśmy. Naszym oczom ukazało się nie wielkie, przytulne pomieszczenie skromnie przystrojone z kilkoma stolikami. Wybieramy jeden z nich - stolik przystrojony skromnym obrusem i małym bukiecikiem róż. Zamawiamy spaghetti. Zaczynamy powoli je jeść, podajemy sobie nawzajem. W pewnej chwili nasze usta spotykają się, są na jednej linii patrzymy sobie głęboko w oczy, dochodzi do pocałunku, namiętny lecz krótki, czujemy niedosyt. Wychodzimy z knajpki. Jest już ciemno, chwytamy się za ręce i spacerujemy, podziwiamy piękno miasta nocą. Wpatrujemy się w niebo. Nad nami dostrzegamy setki gwiazd. Rozmawiamy. Idziemy w stronę jej domu. Znajdujemy się na polnej drodze, jesteśmy coraz bliżej naszego celu. Idziemy. Mijamy kilka zakochanych par – one są takie jak my. Jesteśmy na miejscu. Pożegnanie, przytulamy się, gorący pocałunek, dziękujemy sobie za miłe popołudnie, puszczamy swoje dłonie. Moja ukochana znika za drzwiami swojego domu. Pełen pozytywnych emocji, zadowolony ze spotkania wracam do domu...

Mężczyzna
 Post Napisane: 21 sty 2011, o 12:35 
-#
-#

Praca nr 8

Witam :)
Jeżeli chodzi o idealną randkę... hmm... Oto moja radosna twórczość ;)
http://img34.imageshack.us/i/serenada.jpg/

Jeżeli jakiś chłopak zaśpiewałby mi serenadę pod oknem, nie zważając na pomruki niezadowolonych sąsiadów to poszłabym z nim.... hmm no może jeszcze nie na koniec świata, ale na pewno na jakąś pyszną kawę z bitą śmietaną lub lampkę wina do przytulnej kawiarni.

"Gdzie ci mężczyźni, oooo... prawdziwi tacy" :)
Jeżeli nawet nie książkę, to może podeślijcie mi jakiegoś forumowego, wolnego, chłopaka z gitarą? :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 21 sty 2011, o 12:37 
-#
-#

Praca nr 9

Gabriel stał pod fontanną z rękami schowanymi w kieszeniach czarnego płaszcza. Załapałam się na wcześniejszy tramwaj i byłam prawie piętnaście minut przed czasem, więc ile wcześniej on musiał tu przyjść? Uśmiechnął się, mile zaskoczony moim widokiem.
- Nie byłem pewien czy przyjdziesz – powiedział.
- Co zaplanowałeś? – zapytałam nie chcąc drążyć tego tematu.
- Zobaczysz – oznajmił szczerząc do mnie zęby w uśmiechu, niczym mały chłopiec.
Poszliśmy na Stare Miasto. Zaprowadził mnie pod budynek galerii sztuki, która mieściła się w starym, gotyckim kościele. Na dziedzińcu była wystawa rzeźb lodowych. Sprawiały sobą niesamowite wrażenie. Wśród nich znalazł się nawet tratujący powietrze kopytami jednorożec. Gabriel do każdej miał swój własny, oryginalny komentarz. Oglądałam je z rosnącym zainteresowaniem i wypiekami na twarzy. Tak, to zdecydowanie było miejsce, do którego sama chciałabym pójść.
Godzinę później spacerowaliśmy na pozór bez celu obrzeżami Starego Miasta, ale chłopak wyraźnie dokądś zmierzał. Spojrzałam na niego podejrzliwie, kiedy zatrzymaliśmy się przed budynkiem sportowej hali.
- Co my tu robimy? – spytałam.
- Idziemy na łyżwy – oznajmił.
- Żartujesz, prawda? Ja nie umiem jeździć – oznajmiłam odrobinę przestraszona, a jednocześnie zła na niego, że musiałam się do tego przyznać.
- Nie szkodzi – uśmiechnął się do mnie, a potem pierwszy raz złapał za rękę i pociągnął za sobą do środka.
Kiedy tylko weszliśmy na lodowisko, natychmiast rozjechały się pode mną nogi. Gabriel złapał mnie, nie pozwalając upaść.
- Świetnie – mruknęłam kurczowo łapiąc się jego bluzy.
- Wreszcie coś w czym jesteś kiepska – wyszczerzył do mnie zęby w uśmiechu.
Wziął mnie za rękę i zaczął pokazywać jak przesuwać nogi. Po kilkunastu minutach byłam w stanie jako tako utrzymać równowagę. Śmiał się za każdym razem, kiedy pokonując niewielkie odległości wpadałam na niego. Potem znów złapał moją dłoń i przez pół godziny jeździliśmy razem na środku lodowiska. Czułam się jak mała dziewczynka, a jednocześnie cholernie podobało mi się to, że wreszcie miałam z Gabrielem jakiś kontakt fizyczny.
Kiedy zadzwonił dzwonek na koniec godziny i zeszliśmy z lodowiska prawie nie czułam nóg. Gabriel uczynnie odebrał z szatni nasze buty, tak, że mogłam spokojnie przez chwilę posiedzieć. Zdziwiłam się, jak bardzo mi się to spodobało.
- Żyjesz? – zapytał wracając.
- Ledwo – uśmiechnęłam się do niego pogodnie, zadając kłam własnym słowom.
- Masz ochotę na pizzę? – spytał zadowolony, że mi się podobało.
Zgodziłam się i kwadrans później siedzieliśmy przy kameralnym stoliku w niewielkiej pizzerii na Starym Mieście. (...)

Mężczyzna
 Post Napisane: 21 sty 2011, o 19:08 
-#
-#

przypominam, że zgłaszać swoje prace można jeszcze tylko dziś do północy. śpieszcie się! :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 22 sty 2011, o 00:45 
-#
-#

Praca nr 10

Ja spacer pod gołym niebem wam zaproponuję
I już sobie takie wyobrażenia snuje...
On zerka na nią niby ukradkiem,
Swą dłonią dotyka jej także przypadkiem.
Zrywa jej polne, pachnące kwiaty...
I tak powoli łączą się dwa różne światy.
Dzwoni do niej często, śle smsy by zbudzić ją czule.
Pisze: w kazdej minucie w ramionach Cie tule"
I komplementow tez zabraknąć nie może,
Są wskazane codziennie, o każdej dnia porze.
Taka randka w pamięci zostaje,
I fotografią w serduszku na zawsze się staje.
Może też być kolacja przy świeczkach pachnących,
Przy muzyce i kwiatach pokój zdobiących,
W kieliszku czerwone półsłodkie wino,
Albo dla odmiany może być kino.
Kazda randka jest wyjątkowa,
Bo taka jest właśnie ta iskra początkowa.
Kto ma z sobą być to napewno będzie,
Nieważne jak i gdzie, byleby tylko przy sobie byc wszedzie.

Mężczyzna
 Post Napisane: 22 sty 2011, o 00:46 
-#
-#

Praca nr 11

...dla kobiety taka oda...Urodo kobiety! niedościgniona jesteś pępkiem świata o nieodgadniona! Za tobą szaleją mężczyźni i wieszcze, którym ciągle mało i ciągle chcą jeszcze! Dzięki tobie świat ten dziwny ciągle jest uroczy każdy men na twój widok ma maślane oczy zapalasz iskierkę w sercu stęsknionego i poprawiasz humor tego przegranego. Kobieca urodo ty jedna jedyna bądź jak wiosna zawsze świeża i bądź jedynym trunkiem, który uzależnia!

Nie wybrano
 Post Napisane: 22 sty 2011, o 00:48 
-#
-#

Praca nr 12

Idealną scenerią jest jedna z wielu dzikich bałtyckich plaż. Pusta plaża zapewniłaby doskonałą oprawę wieczoru. Randka powinna być rozpoczęta romantyczną kolacją przy świecach i lampce dobrego, czerwonego wina. Wspólne oglądanie zachodzącego słońca przy romantycznej muzyce wprowadziłoby odpowiednią atmosferę. Właśnie wtedy jest doskonały czas, aby szczerze porozmawiać, przez co para zacieśnia swoje więzi. Następnie doskonała byłaby wieczorna kąpiel w ciepłych wodach Bałtyku. Delikatne fale idealnie odprężają a wspólne podziwianie gwiazd jest niewątpliwie przyjemnym doświadczeniem. Zakończenie wieczoru… Tu zakochani najlepiej wiedzą co robić ;)

Mężczyzna
 Post Napisane: 22 sty 2011, o 11:14 
-#
-#

termin zgłaszania prac upłynął o północy. dziękuję wszystkim uczestnikom za pracę, jaką włożyli w swoje dzieła!

rozpoczęło się głosowanie na najlepsze prace. szczegóły znajdziecie tutaj:
viewtopic.php?f=53&t=40767

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 

Strona główna forum » Wydarzenia na Forum » --KONKURSY--