Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - SailCamp - wakacyjna propozycja

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 9 mar 2013, o 17:58 
-#
-#

Co prawda mamy dopiero początek marca, jednak już teraz warto pomyśleć o wakacjach, zwłaszcza jeśli chcemy, by były niezapomniane. :)
Obrazek
Mam dla Was bardzo interesującą propozycję na spędzenie części lata - Nastek.pl nawiązał współpracę z biurem podróży SailCamp, organizującym naprawdę wyczesane imprezy żeglarskie. A co w nich takiego fajnego?
Po pierwsze - bezpieczeństwo. Przez cały czas jesteście pod opieką skipperów, wychowawców oraz - całodobowo - ratowników. Każdy z uczestników zapewnione ma ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz obowiązkową polisę biura podróży. Nie znaczy to jednak, że ktoś Wam będzie ograniczał zabawę - ekipa SailCamp ma doświadczenie i posiada przeszkolenie w "zabawie", zamiast od razu kierować się na brzeg.
Po drugie - w tym roku SailCamp proponuje Wam dwie długie, dwutygodniowe imprezy: START na huczne rozpoczęcie wakacji - odwiedzicie największe miasta i porty Mazur, codziennie imprezując w miejscowościach i przy ogniskach oraz kończący wakacje RESET, gdzie na totalnym chillu poznacie najpiękniejsze zakątki puszczy Piskiej i odwiedzicie miejsca, w których rządzi tylko i wyłącznie natura.
Po trzecie - jachty, jakie zazwyczaj ciężko znaleźć u innych (jeśli byliście kiedyś na rejsie, to być może wiecie, o czym mówię - niektóre jednostki są starsze ode mnie). W SailCamp pływacie na nowoczesnych, w pełni sprawnych, maksymalnie czteroletnich jachtach, o których więcej informacji znajdziecie na stronie naszego współpracownika. Napiszę tylko, że każdy z nich wyposażony jest w instalację wodną, elektryczną i solidne silniki.

Ceny, terminy, modele jachtów i dokładniejszy opis imprez znajdziecie oczywiście na http://www.sailcamp.pl/, uzyskacie poprzez e-mail biuro@sailcamp.pl, a także znajdziecie w tym temacie, gdzie będzie wypowiadał się przedstawiciel biura.

Co sądzicie o takiej opcji na lato? Ja, szczerze i z ręką na sercu, poważnie to rozważam. :>

Kobieta
 Post Napisane: 10 mar 2013, o 00:11 
-#Administrator
-#Administrator

Cena bez szału, za rejs po Mazurach na początku lipca, za 10 dni, płacę 750zł.
Gwarantują mi to samo co ci w linku podanym powyżej przez Ciebie.

Nie wybrano
 Post Napisane: 10 mar 2013, o 14:33 
-#
-#

Witajce!

W swoim imieniu oraz całej ekipy SailCamp serdecznie zapraszamy na niesamowite przeżycia podczas naszych rejsów!

Specjalnie dla Was, drodzy użytkownicy forum nastek.pl - i tylko dla was przygotowaliśmy niespodziankę! Szczegóły już wkrótce :)

mloda14-14 napisał(a):
Gwarantują mi to samo co ci w linku podanym powyżej przez Ciebie.

Jestem przekonany, że każda oferta ma swoje plusy i minusy. Nasz target wiekowy - bardzo luźny ok. 16-21 lat - obejmuje grupy wiekowe wymagające zapewnienia szczególnego bezpieczeństwa i warunków wpoczynku co wiąże się z innymi kosztami niż w przypadku np. wyjazdu studenckiego.

Jestem również pewien, że nie ma oferty zbliżonej do naszej i oferującej jachty o choćby podobnym standardzie w tej cenie. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, na pierwszym miejscu stawiamy Waszą wygodę i bezpieczeństwo.

Dodatkowo gwarantuję, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zachęcam do negocjacji warunków wyjazdu, jesteśmy otwarci na propozycje - biuro@sailcamp.pl, w razie potrzeby zapraszam również do kontaktu telefonicznego 792080638.

Zapraszam do zadawania pytań! Odpowiem na każde jedno!
Pozdrawiam
SailCamp

Mężczyzna
 Post Napisane: 11 mar 2013, o 11:37 
-#
-#

SailCamp napisał(a):
Specjalnie dla Was, drodzy użytkownicy forum nastek.pl - i tylko dla was przygotowaliśmy niespodziankę! Szczegóły już wkrótce :)

No właśnie, skoro więc mowa o niespodziankach i pieniądzach - mamy dla Was w prezencie zniżkę 50zł na wspomniane wyżej imprezy, warto więc skorzystać. Aby ją wykorzystać, należy w formularzu na stronie zapisów na SailCamp w polu "Kod rabatowy" wpisać hasło:
Kod:
Żeby zobaczyc treść, musisz się zarejestrować!
Przy okazji zniżka ta łączy się z wszelkimi innymi promocjami, można więc nieźle oszczędzić. Z tego, co zdążyłem się zorientować, dają sporo możliwości na obniżenie cen wyjazdu, wystarczy trochę pokombinować. :) No i, biorąc pod uwagę powyższą wypowiedź, ceny można dodatkowo negocjować. :>

Kobieta
 Post Napisane: 12 mar 2013, o 13:55 
-#
-#

Witajcie, mój pierwszy post na forum, zainteresowałam się zniżką :)

Mam pytanko, jak wygląda sprawa wyżywienia na waszych wyjazdach??
Dzięki :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 12 mar 2013, o 16:11 
-#
-#

Każda załoga jest pod opieką sternika, który dba o to aby wszystko było jak należy. Wyżywienie to 3 posiłki dziennie przygotowywane samodzielnie przez daną załogę. Jest to świetny sposób aby poznać siebie nawzajem :) Przy dobrej pogodzie i korzystnym miejscu, przygotowujemy posiłki wspólnie na lądzie. Ognisko do rana do podstawa jak również polska kiełbaska dla chętnych :) Specjalizujemy się również w takich przysmakach jak pieczeń z metrowego dołu :smile:

Tak pokrótce wygląda kwestia wyżywienia, dostosowujemy się głównie do Waszych potrzeb :)

Pozdrawiam i zapraszam do zadawania pytań!
SailCamp

Kobieta
 Post Napisane: 16 mar 2013, o 22:21 
-#
-#

byłam kiedyś na Mazurach, idealne miejsce dla młodzieży

Nie wybrano
 Post Napisane: 18 mar 2013, o 18:52 
-#
-#

princessa2013 napisał(a):

Zapraszamy ponownie! Te wakacje na pewno będą niezapomnianym przeżyciem!

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebook`u oraz Twitter`ze - już niedługo ciekawy konkurs!
Do wygrania min. Koszulki SailCamp`u, zniżki na naszą ofertę, rękawiczki Henri Lloyd oraz żeglarskie "paliwo" ^^ i wiele więcej! Szczegóły już wkrótce!

Enjoy!

Nie wybrano
 Post Napisane: 12 kwi 2013, o 17:07 
-#
-#

Obrazek

Pierwszy konkurs i jedziemy z grubej rury!

Do rozlosowania:
1. Bezprzewodowe Słuchawki Arkas Dynamic 10 XX.Y z wbudowanym odtwarzaczem MP3 + karta microSD o pojemności 8GB! Do wyboru w trzech kolorach: biały, czarny oraz różowy! + 1000 zł rabatu na wybrany rejs SailCamp!
2. 600 zł rabatu na wybrany rejs SailCamp + butelka Jack`a Danielsa!
3. 300 zł rabatu na wybrany rejs SailCamp!

Aby wygrać nagrodę wystarczy wykonać 3 proste kroki:

1. Polub ten FanPage: http://www.facebook.com/SailcampRejsy
2. Polub ten post konkursowy na funpage'u SailCamp
3. Udostępnij ten post z @SailCamp na swojej tablicy FB

Losowanie odbędzie się 26 kwietnia ( piątek ) o 20.00! Powodzenia!

Więcej informacji na http://www.sailcamp.pl

Nie wybrano
 Post Napisane: 3 lip 2013, o 14:03 
-#
-#

princessa2013 napisał(a):

ja byłam ostatnio w Ośrodku Zalesie Active Spa - fantastyczna okolica; jezioro i las. Można aktywnie spędzić czas a osoby, które wolą się relaksować w inny sposób mogą skorzystać z ofert Spa

Mężczyzna
 Post Napisane: 17 lip 2013, o 15:25 
-#
-#

Ja w tamtym roku spędziłam tydzień wakacj w Ostrudzie, niby nie ma dużo atrakcji ale miałam świetnie zorganizowany czas. Ogólne to coraz bardziej zadbane tereny dopasowane do potrzeb turystów, więc jak macie okazję i fundusze (których niestety w te wakacje u mnie brak) to warto skorzystać. ;)

Mężczyzna
 Post Napisane: 16 cze 2014, o 14:08 
-#
-#

czy ta oferta jest jeszcze aktualna?

Mężczyzna
 Post Napisane: 16 cze 2014, o 21:55 
-#
-#

Tomalbuk, ta konkretna już dawno nie, ale co rusz przygotowują coś nowego, ciekawego. Zachęcam do wizyty na oficjalnym fanpage'u akcji. :)
https://www.facebook.com/SailcampRejsy

Nie wybrano
 Post Napisane: 25 sie 2014, o 08:22 
-#
-#

Ja jeszcze jestem przed wakacjami, ale w końcu muszę się wybrać:)

Kobieta
 Post Napisane: 31 mar 2015, o 11:01 
-#
-#

Słyszałam wiele dobrego o tych wyjazdach od znajomych, którzy byli z nimi na Mazurach czy za granicą. Ja jednak osobiście wolę inne formy wypoczynku, na pewno nie tak aktywne, więc gustuję raczej w ofertach biur podróży, takich jak Aviatourtravel. Byłam z nimi ostatnio we Francji, zwiedzałam trochę ten kraj, a później spędziłam miłe chwile w Nicei i na wybrzeżu. Moim zdaniem nie ma niczego lepszego niż poleżeć na plaży, czy nad hotelowym basenem i wygrzewać się w południowym słońcu.

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Technikalia - Archiwum » Zakończone akcje - historia forum