Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Konkurs fotograficzny- wyniki

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 7 lip 2008, o 10:45 
-#
-#

Wreszcie nadeszła ta długo oczekiwana przez wszystkich chwila- ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego! Oczywiście wszyscy byliście wspaniali, zdjęcia prawie profesjonalne, a wyniki bardzo wyrównane, ale zwycięzca mógł być tylko jeden w każdej kategorii. Nie przedłużając:

Kategoria: ludzie

3 miejsce z wynikiem czterech głosów za kontrastowe i pomysłowe zdjęcie zdobywa… cnotawburdelu
Obrazek

2 miejsce z wynikiem pięciu głosów za urzekające czarno-białe zdjęcia otrzymuje dwóch zdolnych artystów - Gecko i Misiekl1319
Obrazek
Obrazek

1 miejsce z wynikiem sześciu głosów za zabawę światłocieniem na przystojnym modelu otrzymuje… vel_zajcef
Obrazek

Kategoria: natura

3 miejsce z wynikiem pięciu głosów za pomysłowość ukrytą w pięknie zdjęcia otrzymuje… Misiekl1319
Obrazek

2 miejsce z wynikiem ośmiu głosów za niemal dający się usłyszeć szum zbóż na tle zachodzącego słońca otrzymuje… Wega
Obrazek

1 miejsce z wynikiem dziewięciu głosów za zapierającą dech w piersi fotografię i cudowne uchwycenie chwili otrzymuje… vel_zajcef
Obrazek

Kategoria: inne

3 miejsce z wynikiem czterech głosów za dostrzeżenie nietypowości w typowym przedmiocie otrzymuje… Gecko
Obrazek

2 miejsce z wynikiem sześciu głosów za niesamowite przedstawienie siły i potęgi otrzymuje… Misiekl1319
Obrazek

1 miejsce z wynikiem ośmiu głosów za spostrzegawczość i cudowne uchwycenie obrazu otrzymuje… vel_zajcef
Obrazek

Gratuluję bardzo serdecznie zwycięzcom, ale także wszystkim tym, którzy odważyli się wziąć udział w konkursie. Mam nadzieje, że co niektórzy nie zniechęcą się wynikami i dalej będą uchwycać chwile.

"A postrzegam ją [kobietę] jako lepszą część ludzkości, której mimo wszystko wiedzie się na świecie gorzej(...). Cokolwiek robią kobiety, muszą robić to dwa razy lepiej niż mężczyźni, by zostało to ocenione choć w połowie tak samo dobrze"

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Cała_w_trawie, łącznie edytowano 3 razy

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 lip 2008, o 13:00 
-#
-#

Nie no, vel zajcew rozgromił konkurencję i szczere gratulacje mu się należą, dlatego - gratuluję :P

Pozostałym również ;)

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 lip 2008, o 14:29 
-#
-#

Gratuluje wszystkim bardzo serdecznie : ))

Kobieta
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 lip 2008, o 14:37 
-#Administrator
-#Administrator

Gratulacje ;))

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 lip 2008, o 16:17 
-#
-#

A można by zmienić te ciągłe vel zajcew na tak jak jest w profilu- vel_zajcef? Dziękuję za gratulacje, lecz wydaje mi się, że część osób głosowała na pierwsze fotki dlatego, że były pierwsze- nie chciało im się oglądać kolejnych . Zwłaszcza na początku trwania konkursu. W kategorii inne i natura mógłbym się zgodzić, lecz w kategorii ludzie sam uważam, że moje zdjęcie jest gorsze od egzekwo Gecko i Misiekl1319 , a zwłaszcza Gecko- fotografia jak dla mnie jest fenomenalna.

P.S. przystojny model to ja:) zdjęcie nie tak dobre bo statyw sam robił

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 lip 2008, o 18:34 
-#
-#

vel_zajcef napisał(a):
Dziękuję za gratulacje, lecz wydaje mi się, że część osób głosowała na pierwsze fotki dlatego, że były pierwsze- nie chciało im się oglądać kolejnych .

nie wydaje mi się.
zwłaszcza, że w kategorii "inne" zgłoszenie było na drugim miejscu ;)

gratuluję każdemu ze zwycięzców, naprawdę umiecie robić zdjęcia :) Przegrać z Wami w tym konkursie to żadna hańba ;)
Byle tak dalej ^^

Ostatnio edytowano 7 lip 2008, o 18:35 przez endriu, łącznie edytowano 1 raz

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 lip 2008, o 18:34 
-#
-#

a liczyłam, że ktoś inny wygra, cóż... ; ) są gusta i guściki i o tym się nie dyskutuje ^^
ale mimo wszystko gratuluję ; )

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 lip 2008, o 18:44 
-#
-#

Gratulacje dla zwycięzców, choć faworytów miałem innych, ale wola ludu najważniejsza:)

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 lip 2008, o 20:36 
-#
-#

Ja również gratuluje wszystkim :mrgreen: W szczególności potrójnemu zwycięzcy! :wink:
Miałem co prawda innych faworytów do I miejsc, ale jak to się mówi, o gustach się nie dyskutuje :wink:

vel_zajcef, zgadzam się co do kwestii kolejności, gdy fotek nie widać od razu,
czasami występuje pewien odruch niechęci do otwierania wszystkich linków... załóżmy
jednak, że ludzie widzieli wszystkie zdjęcia i wybrali te w ich opinii najlepsze :wink:
Jeszcze raz gratki! :smile:

Obrazek
Obrazek

Ostatnio edytowano 7 lip 2008, o 20:39 przez Gecko, łącznie edytowano 1 raz

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 lip 2008, o 04:55 
-#
-#

Gratuluję zwycięzcom... :)
Chociaż także muszę przyznać, że moimi faworytami były nieco inne osoby... ;)

Marzenia i dążenie do nich to jedyne co nam pozostaje w tej szarej rzeczywistości...

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 lip 2008, o 14:28 
-#
-#

A więc moje gratulacje:)
Chociaż miałam trochę inne oczekiwania, co do wyników;)

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Technikalia - Archiwum » Zakończone akcje - historia forum