Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Kawa

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Tytuł: Kawa
 Post Napisane: 6 lut 2017, o 09:46 
-#
-#

Ja ostatnio zacząłem pić kawę Oquendo i muszę szczerze powiedzieć, że smakuje wyśmienicie. Ma świetny aromat i intensywny smak. Jeśli ktoś chciałby spróbować takich produktów to polecam stronę sklepkawa.

Usuwam link. //Schwarz

Nie wybrano
 Tytuł: Re: Kawa
 Post Napisane: 14 lut 2017, o 06:42 
-#
-#

Bardzo lubię kawę, ale trzeba sobie jasno powiedzieć - ten czarny napój jest bardzo niezdrowy. Między innymi wypłukuje magnez i przez to nasze samopoczucie nie jest najlepsze. Dlatego z bólem serca ale od jakiegoś czasu pozwalam sobie tylko na filiżankę kawy co 2 dni

Mężczyzna
 Post Napisane: 28 lut 2017, o 15:05 
-#
-#

Uwielbiam kawę i nie mam po niej skutków ubocznych.

Nie wybrano
 Tytuł: Kawa
 Post Napisane: 1 mar 2017, o 11:05 
-#
-#

A ja zamieniłem kawę na yerba mate i sobie chwalę. Do smaku trzeba się przyzwyczaić, ale pobudza lepiej, zawiera antyoksydanty i mikroelementy naturalnego pochodzenia, nie podnosi ciśnienia, nie zaburza snu i nie wypłukuje magnezu... itd. Mam świadomość, że to nie dla każdego, ale ludzie otwarci na nowe smaki powinni próbować ;).

Kobieta
 Post Napisane: 7 mar 2017, o 16:14 
-#
-#

Kawa to używka więc nie można z nią przesadzać Działa pobudzająco i orzeźwiająco oraz przyspiesza przemianę materii. Zawiera przeciwutleniacze, które zapobiegają powstawaniu wolnych rodników. Spożywana w dużych ilościach może jednak być szkodliwa dla zdrowia

[Dodano]

Kawa to rodzaj używki od której jesteśmy niestety uzależnieni.Ale wszystko dla ludzi pod warunkiem że z umiarem

Kobieta
 Post Napisane: 18 kwi 2017, o 11:17 
-#
-#

Kawa bardzo dobrze wpływa na nasz mózg więc musi być zdrowa. Więc jak możecie przyjmować pyszne "leki" to czemu by tego nie robic ?:D Zobaczcie sobie sklep http://sklepzkawa.net/ ja tam znajduje najlepsze kawy jakie do tej pory pilam :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 3 gru 2017, o 13:34 
-#
-#

Kawę pije często, ale jedyna, która mi przypadła do gustu to kawa Lavazza Crema E Gusto jest idealna, a można ja kupić za nie wielką cenę na stronie https://www.twojlombard.pl/112-drogeria

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Używki