Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Marihuana

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Tytuł: Marihuana
 Post Napisane: 15 lis 2015, o 17:36 
-#
-#

Jeśli tak jak ja popieracie legalizację marihuany, koniecznie wypełnijcie tą petycję http://podpiszpetycje.pl/legalizacja/3d4kjv2/9 , pamiętajcie, im nas więcej, tym lepiej! O swoje prawa trzeba się umieć upominać!

Nie wybrano
 Post Napisane: 22 lis 2015, o 03:59 
-#
-#

Cytuj:
co druga osoba zmienia się pod względem psychicznym po używaniu tego narkotyku niekoniecznie się uzależniając.

Te dane są za przeproszeniem 'z dupy wyciągnięte'.

Swoją drogą jaki masz w tym interes lejkersiku żeby polską młodzież popychać w ramiona narkomanii? Uważasz, że pomożesz im tymi swoimi narkotykami w życiu? Co można na takim fundamencie zbudować? Co można zbudować w oparciu o uzależnienie i problemy psychiczne? Czy ty w ogóle czujesz odpowiedzialność za opinie tu wyrażane? Czy wiesz, że Twoja lekkomyślna postawa może doprowadzić do nieszczęścia? Czy w Twojej narkomańskiej głowie jest jeszcze miejsce na empatie? Dokąd zmierzamy takimi postawami jak Twoja? Do narkomańskiej Polski?

Mężczyzna
 Tytuł: Re: Marihuana
 Post Napisane: 23 lis 2015, o 01:48 
-#Moderator
-#Moderator

Hmm, a jaki interes ma sprzedawca w ukazywaniu zalet towaru, który oferuje? Ciekawe pytanie, zastanawiam się i nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Inna sprawa, że uśredniając, chlanie wódy jest bardziej szkodliwe. Ale to argument za tym, by nie chlać wódy, a nie za tym, by palić marihuanę (choć kto chce, niech se pali, volenti non fit iniuria, grunt, żeby być świadomym możliwych konsekwencji).

Kobieta
 Post Napisane: 28 lis 2015, o 01:06 
-#
-#

EXTRAELROY90 napisał(a):
Faktycznie 9% to jakieś dziwne statystyki, to za mało, a raczej bardzo za mało, nie wierzę kompletnie, ja jakbym sobie sam zrobił statystyki wśród moich znajomych to wyszłoby jakieś 60% pewnie, może tam zera zabrakło.

To samo myśle... Bardzo dużo osób pali. Maryśka medyczna pomaga na schorzenia takie jak np. SM.

Kobieta
 Post Napisane: 18 gru 2015, o 17:30 
-#
-#

Tak trawka uzależnia i to bardziej niż papierosy lub alkohol znam to z własnego doświadczenia.

Nie wybrano
 Post Napisane: 19 sty 2016, o 10:33 
-#
-#

mój dziadek jest uzależniony od alkoholu, teraz co prawda się leczy w takim ośrodku http://www.osrodekarkadia.pl/, ale co z człowiekiem robi uzależnienie to masakra. Lepiej się za to nie łapać. A mój kuzyn jako dzieciak palił trawkę, na odwyku był dwa razy, ślady w mózgu są nieodwracalne i do tej pory bierze leki. Ma teraz 33 lata

Nie wybrano
 Post Napisane: 15 mar 2016, o 07:01 
-#
-#

Czasami po przepaleniui pojawia się taki kac. Wiecie o czym piszę? Macie na niego jakieś swoje sposoby

Mężczyzna
 Post Napisane: 15 mar 2016, o 08:43 
-#
-#

Ja rownież palę od dłuższego czasu ale powoli będę musiał to rzucać. Zauwazyłem u siebie rozkojarzenie, którego kiedyś nie było . Zaczyna to wszystko źle na mnie po prostu wpływać. Również mam kaca po paleniu. Próbowałem wiele różnych środków, najbardizej pomaga mi olej z konopii siewnych ( Hemp element - możesz kupić sobie w aptece). Przyjmujesz z rana jedna kroplę i od razu jest Ci lepiej.

Nie wybrano
 Post Napisane: 16 mar 2016, o 09:14 
-#
-#

Okey poczytam sobie jeszcze na ten temat... ciekawe ile kosztuje?

Mężczyzna
 Post Napisane: 16 mar 2016, o 12:05 
-#
-#

Nie jest to takie tanie ale mam porównanie z innymi tego typu środkami i ten jest moim zdaniem najskuteczniejszy. Masz na przykład tutaj: http://sklep.iwnirz.pl/hemp-element-cbd-cbda-3.html - porownaj sobie jednak ceny bo niekiedy są róznice w poszczególnych aptekach. Wystarczy jedynie kropla aby zadziałało tak więc mi akurat wystarcza to na naprawdę długo. Dodam,ze doradził mi to lekarz.

Nie wybrano
 Post Napisane: 1 sie 2017, o 10:08 
-#
-#

Już któryś raz słyszę o tym oleju. Orientujecie się czy w Warszawie kupię ten olej stacjonarnie?

Mężczyzna
 Post Napisane: 1 sie 2017, o 11:13 
-#
-#

Stacjonarnie z tego co wiem nie znajdziesz. Możesz zamowić sobie ten olej jedynie przez internet. Sama kupowałam tutaj:
https://www.konopnymarket.pl/Olej-konopny-CBD

Polecam równiez zwracać uwagę na to jaki olej kupujesz bo jest ich sporo.Ten który podlinkowałam jest bez gmo, z kwiatów konopii uprawianych przy pomocy ekologicznych metod. Tak więc jest pozbawiony zanieczyszczeń.

Kobieta
 Post Napisane: 6 wrz 2017, o 21:18 
-#
-#

Może w Wawie dostaniesz, duże miasto więc jest opcja że gdzies taki sklep istnieje. Ale dużo łatwiej będzie zamówić olej konopny w sklepie Vapuj.pl . Są różne wersje, o różnych stężeniach. Podobno stosuje się go w medycynie niekonwencjonalnej

Nie wybrano
 Post Napisane: 26 wrz 2017, o 08:57 
-#
-#

Sama również się dziwię temu,że sprawa budzi tak duże kontrowersje.Marihuana medyczna ma bardzo wiele plusów i zalet:
https://rodzinazdrowia.pl/marihuana-med ... o-wiedziec

Niby sejm ustalił ustawę, ktora miała ułatwic chorym dostep do medycznej marihuany. Ale wciąż nie jest to takie proste.

Marihuana może pomóc w:
chorobach nowotworowych
padaczce
stwardnieniu rozsianym

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Używki