Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Gotujecie??

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
Kobieta
 Tytuł: Gotujecie??
 Post Napisane: 30 mar 2016, o 09:17 
-#
-#

Ja niestety nie jestem mistrzem kuchni, a chodzenie po knajpach średnio się opłaca. Zacząłem szukać przepisów na blogach i niestety bywa z tym różnie. Natomiast od pewnego czasu sprawdzam jakie nowości promuje Lidl i jak coś mi wpadnie w oko to przygotowują. Muszę stwierdzić, że większość dań sprawdza się i z reguły są dość tanie w przygotowaniu.

Usuwam link - endriu

Kobieta
 Post Napisane: 22 cze 2016, o 18:15 
-#
-#

Czasami... Ale raczej proste rzeczy - makarony, zapiekanki, naleśniki. Czasem jakieś proste mięcho typu mielone albo karkówka na patelni.
Mam słabość do zup, a szczególnie do białego barszczu, dlatego kupuję gotowy. Fajny do zabrania na wycieczkę, bo smakuje domowo i się mocno nie tęskni za bliskimi :)

Usuwam link - endriu

Kobieta
 Post Napisane: 10 paź 2016, o 08:14 
-#
-#

Ja uwielbiam gotować, od rana pierwsze co to sprawdzam promocje lidla i lecę do sklepu, bo mam zaraz pod blokiem i robię nieduże zakupy, bo wolę chodzić codziennie po świeże, niż brać więcej i na kilka dni :) a potem mnie można znaleźć tylko w kuchni :) Uwielbiam gotować, a najbardziej cieszy to, gdy rodzinka chwali jedzonko :)

Usuwam link - endriu

Nie wybrano
 Tytuł: Re: Gotujecie??
 Post Napisane: 11 paź 2016, o 15:22 
-#
-#

Pascal Brodnicki czy Modest Amaro to ze mnie nie jest, ale z multicookerem w kuchni trochę się tak czuję ;) Ostatnio przygotowywałam w nim sporo sosów i zup, duży plus że nic się w nim nie przypala, bo ja często zapominam, że coś zaczęłam gotować xD

Kobieta
 Post Napisane: 18 paź 2016, o 09:37 
-#
-#

Gotuję! I w dodatku bardzo to lubię. Nie doszłam jeszcze do jakiegoś mistrzowskiego poziomu, ale już i tak widzę postępy :) Co kilka dni zajmuję kuchnię i przyrządzam obiady dla całej rodziny. Póki co nie było skarg, wiec chyba nie jest też bardzo źle :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 13 sty 2018, o 19:15 
-#
-#

Gotowanie jest moją pasją, sporo czasu spędzam na gotowaniu, ale również na czytaniu kuchennych blogów http://www.kuchniaonline.pl/garnek-gast ... stauracji/

Kobieta
 Post Napisane: 6 cze 2018, o 09:17 
-#
-#

Ja gotuję, ale jeśli macie dzieci w domu, to gotowanie wymaga szczególnej troski. Kiedy trafiłam na artykuł https://slowmama.pl/czego-nie-powinny-j ... za-zdrowe/ to aż mnie zatkało jak się dowiedziałam ile szkodliwych składników jest w pożywieniu i co jedzą dzieci.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Strona główna forum » Działy mniejsze » Dietetyka i kulinaria