Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Czat - awaria.

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Kobieta
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 wrz 2007, o 13:52 
-#
-#

Co do blulove to zicek ma rację.
Sama tam czasem przebywam na swoim pierwszym nicku (smutaska)
Faktycznie jest duża różnica między wiecznie zlagowanym polchatem a tymże serwerem.
Ale z tego co wiem powstaje (a może już powstał) zastępczy serwer polchatu więc kolejne awarie już nie są tak straszne.

ObrazekObrazek

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 wrz 2007, o 19:45 
-#
-#

No ja jestem administratorem, nie uciekłem

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 wrz 2007, o 16:07 
-#
-#

zicek, zanim będziesz komuś oferował swój serwis zadbaj o to, by zakupić legalną licencję.. ; ) [nie wspominając już o poprawnej pisowni, czy ortach]

Czy taki nowy ten blulove? siedząc tam kilka miesięcy temu zauważyłem, że czat co jakiś czas padał, potem nie działał kilka dni/tydzien? dalej nie wiem, bo przestałem zaglądać..

blulove napisał(a):
oferujemy... zgrana stabilna ekipe.

lol, a w nie tak bardzo odległej przeszłości chciałeś zamykać blulove, bo miałeś dość kłótni ludzi z ekipy.. hehehe, no dobrze chociaż, że teraz ekipa jest stabilna ; d

blulove napisał(a):
tylko niewiem czy po 7 latach niezostaliscie na lodzie. bo z tego co wiem np wszyscy admini gdzies znikneli a bez administracji to watpie ze to sie dlugo utrzyma na nogach ;)

Mało wiesz..nikt nigdzie nie zniknął, ci którzy powinni są na swoich stanowiskach.. Twoja wiedza opiera się zapewne jedynie na plotkach, więc nie siej herezji nie znając faktów.

blulove napisał(a):
no ale to jak chceta jak co to se zapiszcie moj kontakt powinien wam sie przydac ;)

no ale chybo nom sie nie przydo, wybocz - nie chceta..

Nadzieja_ napisał(a):
Faktycznie jest duża różnica między wiecznie zlagowanym polchatem a tymże serwerem.

Faktycznie..ten polchat jest wiecznie zlagowany, dziwne jest natomiast to, że codziennie mogę na nim rozmawiać bez żadnych problemów.. >.>

Jak już wcześniej wspomniał botman, samo tyluletnie przywiązanie do polchatu nie pozwala nam przenieść czatu..

PS Pamiętaj też o tym, by nie oferować ludziom czegoś, co niedługo zostanie zamknięte..

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 10 lis 2007, o 15:53 
-#
-#

Hmmm... chyba się nie doczekam, by ktoś zmienił stary kod appletu na stronie nastolatka, prowadzący do czatu - więc ponownie umieszczam tu link do czatu, z którego chętni do jego odwiedzania mogą skorzystać..

Kliknij i wejdź na czat ; )

Pozdrawiam.

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2