Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Wybory Mistera Zimy 2007

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 2 sty 2007, o 22:27 
-#
-#

Jako że zimę już mamy, to żeby nie było smutno, nudno i zimno i żeby coś się działo ogłaszamy Wybory Mistera Zimy 2007 Forum nastek.pl. Zapraszamy wszystkich serdecznie do udziału (zarówno biernego jak i czynnego) w nich.

Przez najbliższe dni [6.01.2007-14.01.2007] będziemy czekać na zgłoszenia odważnych forumowiczów. Mamy nadzieje, że nie będzie ich mało, a jeżeli liczba kandydatów przekroczy 20, to zostaną oni podzieleni na dwie grupy zgodnie z kolejnością wysłania zgłoszenia.

Przez kolejne 2 tygodnie [14.01.2007-25.01.2007] forumowiczki będą oddawać głosy na wybranych przez siebie trzech kandydatów. Każda może przyznać odpowiednio:
- 10 pkt. za III miejsce
- 20 pkt. za II miejsce
- 30 pkt. za I miejsce

Do każdego głosu napiszcie uzasadnienie, dlaczego wybrałyście tego a nie innego kandydata, czym was urzekł i co w nim was fascynuje. Nada to odpowiedniego smaczku całej zabawie

Do drugiego etapu [26.01.2007-1.02.2007] przejdzie po pięciu kandydatów z każdej grupy z największą ilością punktów. Będziecie mogły oddać tylko jeden głos na jednego kandydata (więc radzę przemyśleć wybór), tym samym ostatecznie wybierzecie Mistera Zimy 2007 nastek.pl

Wszyscy kandydaci chcący wziąć udział w wyborach zobowiązani są wypełnić poniższą
ankietę:
1. Podstawowe dane ( imię, nick, wiek etc.)
2. Zdjęcie /-a kandydata (możliwie aktualne i wyraźne, w miarę duże,
przynajmniej po jednym twarzy i sylwetki; inne nie wchodzą w
rachubę) [jeśli jest to linki do zdjęć np. na http://www.imageshack.us powinniście pamiętać o dodaniu [ url ], bo ułatwi to i mnie i
wszystkim forumowiczkom, które będą chciały zagłosować życie:)]
3. Sensowna wypowiedź dotycząca osoby kandydata
4. Twoje zalety ( tylko bez popadania w samozachwyt)
5. Twoje wady (też starajcie się być w miarę obiektywni)
6. Kilka słów, o tym co zajmuje Ci czas(poza szkołą :) )
7. 3 powody, dla których warto oddać głos właśnie na Ciebie.
8. Miejsce na wykazanie się własna inwencją twórczą.

Założone będą dwa osobne tematy – jeden, w którym kandydaci będą prezentować swoje profile (czyli ten), drugi, gdzie Wy dziewczyny będziecie mogły głosować.
I zaznaczam, że umieszczanie postów niezgodnych z treścią tematu będzie karane warnami. Ewentualne komentarze i pytania na pw.

P.S. Członkowie GTW niestety nie mogą brać udziału w konkursie, co nie powinno ich martwić, bo i tak ich wszystkie kochamy;*
A wszystkich forumowiczów zachęcam do podjęcia odważnej decyzji o udziale w wyborach:)

Ostatnio edytowano 3 sty 2007, o 12:35 przez Pia Gizela, łącznie edytowano 5 razy

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 sty 2007, o 08:21 
-#
-#

1. Podstawowe dane: Imię: Cezary; Nick: cezars; Wiek: 20 lat; Kolor oczu: piwne; Wzrost: 176cm; Kolor włosów: farbowane.
2. Fotografie:
Obrazek Obrazek Obrazek
3. Sensowna wypowiedź dotycząca osoby kandydata:
Z natury jestem koneserem wyrafinowanych przyjemności ;) Whisky, Jack Daniels, Davidoff ;)
Mam swoje zasady oraz wartości moralne, których zawsze twardo przestrzegam ;) Z wyjątkami ;)
Lubię spędzać czas w górach, leżakując sobie na jakiejś ciekawej łące...na jakiejś ciekawej kobiecie ;) Lub obok niej :)
4. Moje zalety: całuśny, cichy, ciepły, cierpliwy, delikatny, dowcipny, dyskretny, kochający, miły, niezależny, odpowiedzialny, pewny siebie, poważny, przyjacielski, przyjazny, romantyczny, skryty, szarmancki, troskliwy, wrażliwy, zabawny, żądny przygód.
5. Moje wady: czasami zbyt niska samoocena, potrafię być wredny i chamski ale rzadko kiedy, troszkę spóźnialski ;)
6. Hobby: prowadzenie audycji w e-rozgłośniach, słuchanie muzyki, obróbka grafiki, no i dziewczyny :)
7. Powody, dlaczego akurat na mnie mogłabyś oddać swój głos:
A) Dlatego, że spodobał się Tobie mój wygląd;
B) Mój opis odzwierciedla całego mnie;
C) Proszę Ciebie o to :)
8. Moja twórczość: Tutaj mam się wykazać moją twórczością? Tylko co Ja mógłbym tutaj pokazać. Sam nie wiem więc nic nie pokażę ;)

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 sty 2007, o 17:15 
-#
-#

Damian, Gecko, 20 (rocznik 1986), żony brak :wink:

2. Zdjęcia kandydata

Kilka różnych fotek...
http://img49.imageshack.us/img49/5522/d000sx0.jpg
http://img231.imageshack.us/img231/9514/d001xj6.jpg
http://img454.imageshack.us/img454/4324/d002jy6.jpg
http://img374.imageshack.us/img374/5605/d003zd6.jpg
http://img443.imageshack.us/img443/9185/d004td6.jpg

Z pozoru zwykły, szary człowiek, na którego nie zwraca się specjalnej uwagi.
Niemal zawsze miły, wesoły i uśmiechnięty :smile: Student uniwersytetu szczecińskiego,
kierunku o którym niemal nikt nie wie :wink: Słucha bardzo zróżnicowanej muzyki,
zależnie od okoliczności, humoru i chwili. Lubi od czasu do czasu poczytać ciekawą
książkę, czy obejrzeć dobry film. (napisane w trzeciej osobie, bo to nie ja jestem
autorem tego tekstu, ale dotyczy on mojej skromnej osoby :wink: )

Staram się być zawsze wesoły, podobno jestem inteligentny :wink: i otwarty,
mam niebanalne zainteresowania, umiem być czarujący i mam kozackie poczucie humoru :wink:
(napisałem to na podstawie opini dość dobrej znajomej :wink:)

Czasami leniwy, zwłaszcza jeśli mam zrobić coś czego nie lubie,
zdarza mi się myśleć pesymistycznie. (Wiem że wad mniej niż zalet,
ale tamte łatwiej wypisać, po za tym ludzie są mili i mi ich nie wytykają,
dlatego nie wypisuje ich zbyt wiele :wink: )

Po za studiowaniem, hmmm... moja pasja, czyli airsoft, stąd te
militarne klimaty na fotkach :smile: Mam pozytywnego świra na tym punkcie :smile:
Po za tym tak jak u kazdego 20'latka, kino, czasami imprezka, spotkanie z
przyjaciółmi różne książki i pewnie kilka innych rzeczy :smile:

Oj nie wiem, z natury jestem skromny :wink: Ale powiedzmy że:
1. Pozornie się nie wyróżniam, nie robie z siebie kogoś kim nie jestem.
2. Jestem miły, sympatyczny i chce pokoju na świecie :lol: :wink:
3. A dlaczego nie? :smile:

Napisać coś jeszcze? Neee... starczy :wink: Natomiast jeśli o inne formy
inwencji twórczej chodzi, to nie odkryłem niestety żadnych talentów plastycznych, muzycznych czy innych twórczych. Lubie fotografować,
ale obecnie nawet nie mam czym. Chyba że... wiem, obejrzyjcie
pierwszą fotkę, prawda że pięknie maluje? :wink:

Obrazek
Obrazek

Ostatnio edytowano 7 sty 2007, o 18:01 przez Gecko, łącznie edytowano 1 raz

Nie wybrano
 Post Napisane: 7 sty 2007, o 17:41 
-#
-#

1. Podstawowe dane ( imię, nick, wiek etc.):
Piotr (Piter), lat 20, niebieskie oczy, wzrost 190cm

2. Zdjęcie /-a kandydata
http://img212.imageshack.us/img212/9524/img0107fi1.jpg
http://img122.imageshack.us/img122/3917/img0341xs6.jpg

jestem osobą wesołą, zwariowaną, często mi odbija (pozytywnie), lubię dobrą zabawę, poznawać nowe osoby. interesuje się sportem, muzyką, filmem, książką, podróżami

4. Twoje zalety. poczucie humoru, szczery, mówię to co myślę

5. Twoje wady. gadatliwy, wybuchowy

6. Kilka słów, o tym co zajmuje Ci czas. obecnie pracuje a po za pracą spotykam się z przyjaciółmi, słucham muzyki

-bo uważasz, że to ja powinienem wygrać;]
-bo po prostu chcesz
-wolny punkt dopisz sama:)

8. Miejsce na wykazanie się własna inwencją twórczą. możemy porozmawiać to sama mnie ocenisz jakim jestem bo wygląd to tylko opakowanie mnie.

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 sty 2007, o 16:07 
-#
-#

1. Podstawowe dane:
Michał, Ambaras, 17 lat (1989), oczy zieloneee;], 181 wysokości.

2. Zdjęcia:
http://img121.imageshack.us/my.php?image=dscn1146uy8.jpg
http://img482.imageshack.us/img482/6435/fotokopia222pr5.jpg
http://img441.imageshack.us/my.php?image=dscn1738te8.jpg
http://img174.imageshack.us/my.php?image=dscn1899we2.jpg
poprawiłem na url-endriu
miałam to właśnie zrobić ;P - Pia

3. Sensowna wypowiedź dotycząca osoby kandydata (nie wiem czy w moim przypadku jest to sensowna wypowiedź):
I tutaj mam problem. Generalnie nie lubie i nie piszę nic o sobie, ale w drodze wyjątku... postaram się:]
Kocham moją muzyke.. i taniec 8)
Co jeszcze o sobie? ---> MADE IN HELL :twisted:
"Surowe, niewygładzone krawędzie, dżwięki, których pochodzenie trudno określić - oto, co najbardziej lubię w muzyce. To czyni je żyjącymi tkaninami, a nie sztucznymi towarami." - Surgeon

4. Moje zalety:
BRAK! :cool: (miało być bez popadania w samozachwyt:PP)

5. Moje wady:
Bezpośredni<-- to chyba jedna z największych, czasami chamski, czasami zbyt szybko denerwuję się... zupełnie niepotrzebnie :roll:

6. Hobby:
"Moja" muzyka... :)) Motoryzacja, konwersacje na różny, różnisty temat z kobietami ;]]]

7. Powody, dlaczego akurat na mnie mogłabyś oddać swój głos:
Hmm.. Irysek?:] No comment.. Ci co chcą, to zagłosują ;]

8. Wszystko co powyżej:P

ekhm, ja też zmieniałam url i napisałam że w związku z tym wnoszę o odjęcie punktów - Lived
widziałam enrdriu skasował;) sądzę, że pomysł jest dobry na potwierdzenie choćby wypowiedzi kataszki, że jestem ostra, a tak poważnie to "-5" powinno stanowić otrzeźwienie dla reszty, w końcu wyraźnie zaznaczone jest;) Pia

Ostatnio edytowano 11 sty 2007, o 22:34 przez Ambaras, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
 Post Napisane: 9 sty 2007, o 22:32 

1. Podstawowe dane - Imię: Tomek, Nick: tekarm, Wiek: 19lat

Ostatnio edytowano 22 sty 2007, o 11:51 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 10 sty 2007, o 15:36 
-#
-#

1. Kamil, słuchacz (niedługo na coś zmienię), 17 lat, wzrost ze 182 cm.
2. Zdjęcia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

3. Bywam jebnięty, bywam kochany.
4. Zaletą jest zapewne to, że wole pokojowe i kulturalne rozwiązania problemów, czasem błyskam inteligencją, mam szerokie zainteresowania, zarówno muzyka, motoryzacja jak i sport, jestem głupi, ale prawdziwy.
5. Główną wadą jest nudziarstwo, bywam egoistą, jestem wredny i moje żarty to zazwyczaj niewypał.
6. W tej chwili część czasu spędzam na kursie prawa jazdy, siłownia od niedawna, czasem lekcje.. a kiedy tylko mam czas słucham muzyki.
7.
I powód: bo jestem śmierdzielem.
II powód: dlatego, że moja mama się ucieszy.
III powód: bo jeśli zagłosujesz to osobiście wyślę Ci zdjęcie mojej łyżki do herbaty.
8. na ostatnim miejscu jest mój lewy sutek, bonus taki ^^. no i starczy tego dobrego, bo zaczyna śmierdzieć:]

Tytuł:
 Post Napisane: 11 sty 2007, o 18:50 

Hmm... Przemek jestem, mam 17 lat, nick wziął się z tego że ponoć jestem wariatem :grin: Wzrost 187 cm, waga 81, numer buta 45 :wink:

2.
Trochę starsze... 2 lata minęły... Ale ja się tak bardzo nie zmieniam :wink: Trochę więcej włosów na twarzy i tyle :wink:

Aktualne!

Kiedy piszę o sobie zazwyczaj wychodzi to bezsensownie, ponieważ wszystko wydaje mi się takie banalne :wink: Podobnie jak większość Forumowiczek i Forumowiczów ( kolejność nieprzypadkowa :lol: ) uczęszczam do szkoły co skutecznie odbija się na moim życiu... Czas wolny spędzam zazywczaj grając na gitarze i słuchając muzyki...Tak...Muzyka wypełnia całe moje życie. W wolnych chwilach lubię jeszcze siedzieć tutaj na Forum :grin: Tylko trochę za mało piszę... Się poprawię.

Jestem człowiekiem inteligentnym, można ze mną porozmawiać na każdy temat. Mam duże poczucie humoru, często skutecznie doprowadzam ludzi do śmiechu :lol: Problem w tym, że czasami nie jest to działanie celowe ... Jestem realistą, co uważam za zaletę, ponieważ człowiek łatwiej znosi życiowe kopy. Zawsze jestem bardzo zawzięty i uparcie dążę do celu, tym bardziej gdy jest to trudne zadanie - ambicja to moja broń :wink: Staram się pomagać ludziom kiedy potrzebują pomocy i jestem w miarę życzliwy ...O! Jeszcze punktualny! W ogóle I am the bestest !

Często puszczają mi nerwy. Potrafię być również ( co brzmi paradoksalnie na tle zalet ) ogromnym egiostą... Mimo wesołego usposobienia, często się zamykam, przeżywając rozterki egzystencjalne, co często prowadzi do dołów... Niestety jestem również pyszny ( oprócz tego, że smaczny to jeszcze trzyma się mnie jeden z 7 grzechów głównych :grin: ), często mam poczucie wyższości nad innymi. :smile: Często zdarza mi się nadinterpretować to co ludzie do mnie mówią, co prowadzi do kłótni. Kiedy ktoś mnie zdenerwuje staję się bardzo trudny do zniesienia. Wręcz destrukcyjny :smile: Nie mam zaufania do ludzi, zawsze podążam swoją drogą, często raniąc ludzi którym na mnie zależy. Ech.. że też zawsze są dwie strony medalu...

Gram na gitarze. Zdecydowanie to moja największa pasja. Poświęcam temu zajęciu naprawdę mnóstwo czasu, czasem nawet 8-10 godzin dziennie. Bardzo mnie wkurza że doba jest taka krótka, ale cóż... Pozostaje mi przeklinać tego kogoś, kto tak to podzielił :grin: Kiedy nie gram, zawsze słucham muzyki.
Bardzo, bardzo różnej, właściwie nie mam w tej kwestii ograniczeń. Najbardziej jednak cenię muzykę klasyczną i neoklasyczną..Bach (zwłaszcza On :wink:), Vivaldi, Haydn..Verdi...Mozart, Beethoven no i mój idol Malmsteen! Trochę tych kolesiów więc jest... STOP! Nie o tym mam pisać!
Oprócz tego lubię malować... Ponoć mam talent, ale nie zależało mi na jego rozwinięciu... Skończyło się na kilku konkursach... Teraz maluję "do szuflady".
Niestety traci na tym moje życie towarzyskie, ale nigdy nie uważałem że coś tracę. Wyznaję zasadę że rozwój samego siebie to rzecz nadrzędna w życiu.

Hmmm... 40 minut mi to zajęło :grin:

1. Może ktoś w tym krótkim opisie znajdzie cząstkę siebie, przez co będę tej osobie bliższy.
2. Jak już wspomniałem... I am the bestest!
3. Pragnę pokoju na świecie! Najbardziej ze wszystkich kandydatów! Serio, serio!

Wątpię żeby ktokolwiek doszedł do tego momentu :grin: Niestety taki mam styl... Ach gadulstwo...To można dodać do wad! Oczywiście mam nadzieję że komuś chciało się to wszystko przeczytać i czegoś o mnie dowiedzieć. Trzymajcie się :wink:

Znając życie, dopiszę coś jeszcze do niedzieli :wink: Dodam jeszcze jakąś fotę.. Bo się przyczepią że sylwetki nie ma... Wyda się że gruby jestem! :lol:

Ostatnio edytowano 19 lip 2008, o 14:49 przez Glenir, łącznie edytowano 1 raz

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 12 sty 2007, o 19:40 
-#
-#

Imie: Patryk,Nick:Karlik,Wiek:16
2. Zdjęcie /-a kandydata
http://www.Karliczek90.fotka.pl
http://www.Kaaarlik.fotka.pl
Jestem 16-letnim wariatem,Który waruje gdzie popadnie ;D
4. Twoje zalety
Hmmm... Brak ;)
5. Twoje Wady)
Hmmm...
-Mam niską samo ocene
-Mam Depreche totalną
-Jestem przez nikogo nie szanowany :/
6. Kilka słów, o tym co zajmuje Ci czas(poza szkołą :)
-Melanże
-Chodzenie Na żużel ;)
-Spotkania z Xanexem ;)
-Serfowanie na Necie
a)Nie słucham techna i H-H od kołyski ;D
b)Cenie Atrakcyjne Kobiety z inteligencją (z urodą też oczywiście) ;)
c)Uprawiam Jackass ;P
(P)ozdro 4 All ;P 3mcie Sie ;)

Poprawiłam url:] "-5" żeby było sprawiedliwie... Pia

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 12 sty 2007, o 22:46 
-#
-#

1.imię: Artur
nick: Arthas89
włosy: brunet
oczy: zielone
ObrazekObrazek
2.Zdjęcie: http://www.fotka.pl/profil/masterx17/
3. Normalny, trochę zwariowany(no może bardzo), nie lubię piłki nożnej:/. Za to wszystkie sporty motorowe to jak najbardziej. Ogólnie to jestem trochę leniwy. I nie wiem co tu jeszcze można pisać o sobie?? Nie palę fajek :P
I nie chce wcale wygrać, czy coś tam. Po prostu chchiałbym wiedzieć jak dziewczyny mnie oceniają
4. Te można poznać tylko, gdy się mnie pozna :P
5. Szczery( mówię to, co myślę), niektórzy uważają to za wredność, ale trudno się mówi. Taka jest prawda i tyle. Po co mam ściemniać??
6. Elektronika i wszystko, co związane z samochodami, motorami i głównie rowerami. Uwielbiam też muzę i grać na imprezie.
7. Bo nie obchodzi mnie wygrana, tylko ocena ze strony dziewczyn
a resztę same dopiszcie sobie, bo ja nie wiem, co napisać
8. Twórczość?? Ogólnie piszę wiersze i robię muzykę

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 12 sty 2007, o 23:43 
-#
-#

Dobra raz się żyje (potem się już tylko straszy...) :lol:

1. Jestem Marek(imię), Nocny Marek(nick) :smile: Mam 15 lat, wzrost: 175cm, kolor oczu: brązowe

2. A tutaj 3 zdjęcia moje, pierwsze pochodzi z obozu (tak wiem wyglądam jak wariat, ale to pozory), natomiast dwa pozostałe są "świeże".
Obrazek

Obrazek

Obrazek

3. Cos sensownego o mnie? Spróbuję :lol:
Jestem spokojnym, pogodnym i na ogół miłym chłopcem. Nie jestem duszą towarzystwa, a od imprez wole domowe zacisze :smile: Czytam sporo książek, dużo siedzę przy komputerze- a potem śpię na lekcjach (stąd moja ksywka zresztą).

4.Moje zalety:
-spokojny
-przeważnie uprzejmy
-stały w uczuciach
-mam poczucie humoru (jakieś tam, ale jest)
-szczery
-wytrwały
-jestem abstynentem, nie palę i nie ćpam
Może coś by mi jeszcze przyszło do głowy, lub o jakiś zaletach własnych jeszcze nie wiem :grin:

5.Wady- tego trochę może być...
- zdarza mi się być egoistą
-straszny leń ze mnie
-bałaganiarstwo
-przeklinam (walczę z tym, motyla noga...)
-jak mam zły dzień to wszystko mnie irytuje
- Nie lubię Romana G. braci K. i reszty towarzystwa z Ojcem
Tadeuszem R. na czele :oops:
Więcej grzechów nie pamiętam, nad wszystkimi pilnie pracuję... :roll:

6.Poza uczęszczaniem do Gimnazjum to czytam sporo, głównie książki historyczne, ale też i powieści np. "Pożegnanie z bronią", "Komu bije dzwon", "Kompania Braci" no i "Stąd do wieczności". Interesuję się militariami, a w przyszłości swą karierę wiążę z wojskiem. Do tego lubię sport- biegam dużo i ćwiczę kick boxing (jestem początkujący). Moim największym nałogiem jest "Ogame"- gra przy której zarywam czasem nocki :sad: A do tego uwielbiam spać :twisted:

7. 3 powody dla których masz oddać swój głos właśnie na mnie?
(Nie będe wciskał żadnych pacyfistycznych kitów o pokoju na świecie :twisted:)
- bo masz wolny wybór i tak się składa, że jestem jednym z kandydatów :grin:
-bo uznasz, że jestem na tyle fajny by oddać na mnie swój głos
-bo będziesz losować na kogo głos oddać i przypadkiem wypadnie na mnie :lol:

To by było na tyle... dziękuję wszystkim którzy zechcieli przeczytać powyższy text i tym Forumowiczką które na mnie zagłosują (o ile się takowe znajdą) :wink:

nie z czasownikami osobno, wiążę, przeważnie, do tego ;) poprawiłam- Pia

Dzięki za poprawę błędów- zawsze byłem i jestem kiepski z ortografii, a lenistwo nie pozwala mi na zaznajomienie się ze słownikiem mowy ojczystej :wink:

Ostatnio edytowano 14 sty 2007, o 01:10 przez Nocny Marek, łącznie edytowano 3 razy

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 sty 2007, o 15:56 
-#
-#

Imię: Krzysiek :D
Nick: Rosik, Rosiu, Roś
cechy szczególne: inteligentny wyraz twarzy ?? :P:P:P

2. Zdjęcie
http://www.fotka.pl/profil/rezodan/
do wyboru, do koloru

Heh jestem osiemnastoletnim młodzianem :P nie do końca normalnym (świadczy o tym chociażby fakt, że dałem swoje zdjęcie do konkursu:P), o przeolbrzymich ambicjach i przeświadczeniu, że ten świat da się jeszcze naprawić, z natur nieufny i podejrzliwy ale chyba dosyć sympatyczny, ba nawet przyjacielski :P Uwielbiający anime, w młodości czytający mange i ogólnie zaznajomiony z arkanami wiedzy tajemnej :] Bójta się :P
W wolnych chwilach (tych jest coraz mniej) słucham muzyki, gram w rpg i pisze na tym forum to z tych mniej oczywistych rzeczy, a tak to myślę że jak większość ludzi, lubię sobie czasami poskakać, połazić, pojeździć etc :P

- ambitny
- inteligentny
- przyjacielski
- solidny
i taki ogólnie ludzki, jak mi się zdaje, nie wiem, nie potrafię pisać o sobie dobrze i do tego obiektywnie :P

- ambitny (tak, tak, to moja najbardziej destrukcyjna wad i najlepsza zaleta, dzięki której robię to, co robię :] )
- dumny(czasami aż do przesady)
- mściwy (muhahaha :] )

- wszystko co związane ze zdrowiem i medycyną
- od kiedy oglądam wiadomości tp (:D) to też polityka, często wchodzę tu i tam i czytam to i owo :P
- coraz bardziej sport jak myślę a raczej podnoszenie własnych kwalifikacji tzn wytrzymałości, siły i zręczności, coś a'la trening samurajów, coraz bardziej żałuję ze jako dzieciak zamiast biegać za piłką oglądałem anime (to mi spaczyło mózg :P) i czytałem książki (to mi podniosło współczynnik postrzegalności tego co niedostrzegalne :P)

- bo jest taka możliwość:P
- bo jestem chyba fajny, co :P
- bo należę do pokolenia, które próbuje coś zmienić :]

Co by tu jeszcze dodać hmmm, czasami męczy mnie ten świat i ludzie o zakrojonych granicach świadomości, denerwuje mnie wyścig szczurów w krajach byłych komunistycznych RR w naszym też, wciąż poszukuję uniwersalnej metody na życie, jestem trochę jakby z innego świata :P Taki kosmita :D Ale to chyba dobrze, przynajmniej nie imają się mnie stereotypy i na większość sytuacji bez wyjścia potrafię znaleźć to upragnione exit

Koniec: sorry, że musieliście to czytać, ale chyba aż tak źle nie było, co ??:P
Pozdro :D

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 sty 2007, o 11:56 
-#
-#

UWAGA!!!

Do końca przyjmowania zgłoszeń zostały już tylko godziny...
Zakończenie przyjmowania zgłoszeń nastąpi dziś punktualnie o północy wg zegara na nastolatku (czyli ok. pół godziny przed północą prawdziwego czasu ;) )

Tym bardziej zachęcam do podjęcia odważnej decyzji i zgłoszenia się
Zapraszam!!!

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 sty 2007, o 23:02 
-#
-#

W związku z tym, że godzina 0:00 na nastolatkowym zegarze już minęła – oficjalnie zamykam listę zgłoszeń kandydatów na Mistera Zimy 2007 nastek.pl. Wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w wyborach gratuluję odważnej i trafnej decyzji. Teraz zostaje wam tylko cierpliwie śledzić decyzje forumowiczek i czekać na oficjalne ogłoszenie wyników, które nastąpi 25.01.2007

Jeszcze raz dziękuje za podjęcie decyzji o udziale:)

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]