Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 12 lut 2018, o 23:39 
-#
-#

Czy wasze pupile mają w obroży karteczkę z numerem telefonu, lub coś w tym stylu, albo macie może jakieś kompletnie inne rozwiązanie?

Nie wybrano
 Post Napisane: 18 lut 2018, o 18:00 
-#
-#

Już dwa razy straciłam swoje psy i nawet nie wiem co się z nimi stało, najpewniej gdzieś się zagubiły, dlatego teraz mój pies ma przy sobie specjalny identyfikator

Nie wybrano
 Post Napisane: 4 mar 2018, o 12:42 
-#
-#

Ma czym polega ten identyfikator? Jak to działa?

Nie wybrano
 Post Napisane: 8 mar 2018, o 13:26 
-#
-#

Jest to identyfikator na którym napisane jest gdzie osoba która znalazła pupila powinna się zgłosić, do kogo zadzwonić, informacje o nagrodzie

Kobieta
 Post Napisane: 14 mar 2018, o 08:27 
-#
-#

krecioz napisał(a):
Ma czym polega ten identyfikator? Jak to działa?

To jest taka specjalna tabliczka, którą przyczepia się do obroży psa - można tam wpisać swoje dane kontaktowe. Wówczas w sytuacji, kiedy nasz pies się zgubi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że osoba, która go znajdzie, skontaktuje się z nami. Takie tabliczki do tak zwane "adresówki", na https://www.maxandmrau.pl/pol_m_pies-100.html jest ich duży wybór, więc możecie sobie przy okazji zamówić ;)

Nie wybrano
 Post Napisane: 14 mar 2018, o 23:51 
-#
-#

Są jakieś statystyki jak to się sprawdza? W tych czasach jest taka znieczulica, że obawiam się wręcz, że dużo ludzi nie zwróci na to kompletnie uwagi i przejdzie obojętnie przy takim zgubionym zwierzaku

Nie wybrano
 Post Napisane: 17 mar 2018, o 21:47 
-#
-#

Na stronie takiego właśnie ubezpieczyciela http://www.mysafety.pl/ są statystyki, z tego co tam wynika, to odnalezienia są na poziomie ponad 80% więc są duże szanse, firma ta też specjalizuje się w ochronie portfeli, dokumentów, a nawet bagażów, mają więc doświadczenie w tej tematyce bez dwóch zdań i wiedza jak to robić dobrze

Kobieta
 Post Napisane: 18 mar 2018, o 11:34 
-#
-#

A ja opowiem pewną prawdziwą historię : mój sąsiad kupił szczeniaka-wilczura,piękny piesek,od razu zabezpieczył go czipem.Po paru dniach pies zaginął i tylko dzięki temu,że pies był w ten sposób oznakowany sąsiad go odnalazł,wprawdzie 60 km od domu,ale jednak.Dlatego uważam, że warto zadbać o swojego pupila,aby w razie zagubienia szybko można byłoby go odnaleźć.

Nie wybrano
 Post Napisane: 3 kwi 2018, o 09:39 
-#
-#

hej,
jeżeli szukacie akcesoriów dla swojego pieska to mogę polecić świetny sklep https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria- ... -c-23.html tutaj mają bardzo dużo akcesoriów dla pupili, aby dobrze się chowały :) polecam! i pozdrawiam :D

Strona główna forum » Działy mniejsze » Plac Zabaw