Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - (do)Wolny temat

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123472 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8228, 8229, 8230, 8231, 8232
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 28 wrz 2017, o 21:37 
-#
-#

kacper17 napisał(a):
Cytuj:
Tak samo powinno się uczyć ludzi podstawowych zachowań w zakresie obsługi pojazdu. Ludzie nie mają pojęcia co zrobić jak im się zagotuje auto, nie wiedzą co zrobić jak im zdechnie sprzęgło, nie potrafią wymienić żarówki, nie potrafią zmienić koła na trasie, a później płacz, zgrzytanie zębów i płacenie za assistance...

Owszem to prawda. Moim zdaniem powinno być więcej obsługi auta niż tu się wlewa płyn hamulcowy, tutaj chłodniczy, a tu olej.
Wymiana koła powinna być obowiązkowa. Jednak jak mi się coś dzieje z kołem to zawsze dzwonie po assistance. Koło zmienić umiem, ale po co mam się brudzić, moknąć, marznąć skoro przyjedzie za 30 min kajfus i mi to wymieni? :wink:
Ostatnio miałem sytuację, że chciałem sam zmieniać koło w deszczu po czym skojarzyłem, że mam wykupione assistance. Po 20 min od telefonu była laweta, a po 60 min od telefonu wyjechałem autem z serwisu z załataną oponą. I moim zdaniem to po to się dzwoni po assistance :wink:

A co się robi z zepsutym sprzęgłem? Ano wymienia :D

Nocka w pracy ekstra!!! O 23:30 się położyłem i spałem do 6:30 :D

[Dodano]

Ines badania jak najbardziej Ci się należą i to, że dostałaś okres o niczym nie świadczy.

Jeśli już mowa o lawetach, to tą można wynająć samodzielnie. Jest wiele firm, które zajmują się ich wypożyczaniem. Jedną z nich jest wynajem lawet wrocław i uważam, że naprawdę warto skorzystać z jej oferty (jako jedna z nielicznych firm posiada w niej wynajem długoterminowy).

Mężczyzna
 Post Napisane: 10 paź 2017, o 20:14 
-#
-#

kacper17 napisał(a):
A co się robi z zepsutym sprzęgłem? Ano wymienia :D

Jeździ przez rok bez?
Ja miałem w ciągu miesiąca zamordowane sprzęgła w 4 autach... :facepalm: Cóż 250000km to taki średni wynik zabicia sprzęgła. Tym bardziej jak bus jeździł wokół komina przez 20 lat.

Cytuj:
Jeśli już mowa o lawetach, to tą można wynająć samodzielnie. Jest wiele firm, które zajmują się ich wypożyczaniem. Jedną z nich jest wynajem lawet wrocław i uważam, że naprawdę warto skorzystać z jej oferty (jako jedna z nielicznych firm posiada w niej wynajem długoterminowy).

Podjedź taką na kolizję, to Cię policja wygoni na dzień dobry.

Kobieta
 Post Napisane: 2 lis 2017, o 18:13 
-#
-#

Pogoda pod psem Ciągle pada W tym roku to chyba ze 2 m-ce były bez deszczu Ciekawe jaka będzie zima.

Kobieta
 Post Napisane: 13 lis 2017, o 14:31 
-#Administrator
-#Administrator

Pies chrapie na kanapie, ja ogarniam noclegi na Sylwestra, a jutro wracam do Polski <3

Mężczyzna
 Post Napisane: 14 lis 2017, o 04:22 
-#Moderator
-#Moderator

Polski chamie, klęknij przed norweskim panem! :P

Mężczyzna
 Post Napisane: 14 lis 2017, o 23:29 
-#
-#

Mam deja-kurwa-vu w chuj.

Mężczyzna
 Post Napisane: 30 lis 2017, o 10:58 
-#
-#

Witam wszystkich po dłuuugiej przerwie na forum. Tęskniliście mapety? Co do deja kurwa vu- ostatnio mam ich sporo.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123472 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8228, 8229, 8230, 8231, 8232

Strona główna forum » Działy mniejsze » Plac Zabaw