Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Walka z satanizmem!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 17:05 

No to pośmiewiska ciąg dalszy.

Powstaje właśnie czarna lista zespołów, które mają związki z satanizmem. Spis ten trafi do urzędów w całym kraju, a także do MSWiA. Z czym to się wiąże w praktyce? Umieszone na tej liście kapele, nie będą zapraszane na koncerty. Możemy więc powoli żegnać się z gwiazdami cięzkiej muzyki w tym jakże cudownie zarządzanym kraju.

Żenujące. Odnoszę wrażenie że urzędnicy nie mają już co robić, oprócz szukania coraz bzdurniejszych problemów. W tej chwili, wydaje mi się że Polska staje się pośmiewiskiem dla całego świata.

Lista takich zespołów może być bardzo bogata...Jak się postarają to znajdą satanizm również w Mandarynie. Chyba jedyny plus tej sytuacji.

Link do artykułu : KLIK

Kobieta
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 17:11 
-#Administrator
-#Administrator

Kolejnym plusem moze byc dołączenie do tej listy zespołu Ich Troje...
Widac że komuś się w Sejmie nudzi... I co to ma na celu? Co z tego, że nie zaproszą na koncerty jakiegoś tam zespołu? Istnieją przeciez płyty CD, czy serwery na które można wrzucic swoje utwory, więc kapele te nigdy nie znikną...

Ostatnio czytałam artykuł, że Sejm chce zakazac sprzedaży koszulek / czapek / naszywek z listkiem marihuany... I to tylko dlatego, że to ma podobno zły wpływ na dzieci... O_o

Tytuł:
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 17:15 

To jest paranoja, założyć się mogę o browara że po za typowym death metalem na tą listę trafią znane zespoły, jak chodźby Megadeth czy Slayer :P
Niedługo dojdzie do tego że policja będzie sobie mogła wejść do mnie do domu i sprawdzić czy czasem na dysku czy w winampie nie mam mocniejszej muzyki :lol:

Dla mnie to jest jedna wielka paranoja :lol:

Cytuj:
Jak się postarają to znajdą satanizm również w Mandarynie.

W dodzie pewnie też :razz:

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 17:16 
-#
-#

Moim zdaniem to również śmieszne jak zakaz używania symbolu trafki. Polska powoli staje się jakimś ciemnogrodem. Jak tak dalej pójdzie to będzie cenzura wszędzie nie będzie można się rozebrać do własnej wanny, bo a nuż synek sąsiada nas zobaczy i dozna szoku?
Wszak, co zakazane najbardziej kusi… wiec wcale bym się nie zdziwiła gdyby popularność tych kapeli wzrosła… sama nie jestem fanką tej muzyki, ale ludzie miejmy granice… widać, że naszym władzą władza przewróciła w głowie… tylko pytanie gdzie tak osławiona demokracja??
:roll: :roll: :roll:

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 17:24 
-#
-#

Słyszałem. Jak ja wytrzymuje w tym państwie którego władza pod karzym aspektem mnie doprowadza do wrzenia. Oficjalnie teraz stwierdzam że żyjemy w państwie autorytarnym. Narzucony jest nam jeden kato-narodowy system wartości, cała reszta staje się zakazana.
Gdy takie listy robiły kościoły i namawiały do palenia materiałów z tymi zespołami związanych ( w tym Bob Marley był na takowych listach).

A mieliśmy taką piękną opinię ne scenie ciężkiej muzyki. Wydaliśmy Traumę, Vadera, Frontsidea a teraz chcą żeby cała społeczność metalowa miała nas za posłuszne baranki kościoła.

Ile przed tym jak upadniecie spieprzycie?

Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami. Co to wogóle ma być?

Cytuj:
Art. 256.
Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Czuje się jak w więzieniu. Acha i dla panów z Komitetu Obrony przed Sektami: AVE SATAN! Teraz i mnie mozecie zamknąć.

Tytuł:
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 17:27 

Kurcze ale :
Cytuj:
Ale wiadomo, że znajdą się na niej już na pewno heavymetalowy zespół Behemoth z Trójmiasta, legendarny Kat z Katowic oraz światowej sławy amerykańska gwiazda Marylin Manson

No jaja sobie robią, BEHEMOTHA !!! KATA !!! - na 95% jest tam pewnie jeszcze VADER nie wspominając już o Gorgorotah, Dark Funeralach i innych :P

Kredki tez się tam znajdą pewnie.

Myśle że nergal (członek zespołu behemoth) ma racje :
Cytuj:
Jestem w szoku, to chyba jakiś żart. Koncertujemy na całym świecie - w Stanach, Europie, Australii, Nowej Zelandii, Rosji - i nigdzie nikt nam żadnych problemów nie robił. Dziwię się, że ktoś może nas oceniać tylko po tym, co gdzieś tam usłyszał. Dziwne, że nikt nawet nie zadzwonił i nie dopytał się, o co w tej muzyce chodzi. Poza tym, bądźmy szczerzy - jest tyle ważnych problemów w Polsce, jak problem bezdomnych czy bezrobotnych... Urzędnicy po prostu nie mają już się czym zajmować.

A nauczyciele nie mają nawet podwyżek pensji do jakiegoś normalnego stopnia, bo kasa z budżetu państwa idzie na głupie ustawy :roll:

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 17:30 
-#
-#

NIE DAM SIĘ!! :P

Ale cyry.... kurna.... posrało ich całkiem.... co ja bede teraz robił..... może na pieśni w stylu abba ojcze się przerzuce.... nie mogą tego zrobić..... to chore, jak zresztą cały nasz rząd..

Tytuł:
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 17:36 

Możemy spokojnie dodać Metallicę, Iron Maiden, Megadeth, Slayera, Malmsteena, Mansona i wiele, wiele innych..

Nie wiem czemu to ma w ogóle służyć. Polscy fani i tak jeżdżą na koncerty swoich ulubionych zespołów nawet na koniec świata... Tymczasem urzędnicy chcą odebrać im ostatnie nadzieje na koncert z prawdziwego zdarzenia w naszym kraju.

To bardzo przykre, zwłaszcza że polska publiczność jest przez gwiazdy muzyki ceniona. Coś mi się wydaje że stąd trzeba wyjechać jak najszybciej...albo przerzucić się na Cerekwicką, Andrzejewicz i Rubika.

To wszystko jest chore - najpierw Teletubisie, teraz Szatan w muzyce... Zamiast budować demokrację, robimy coś dokładnie odwrotnego. Ucisk jest coraz mocniejszy, a pętla zaciska się na szyi coraz bardziej.

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 17:50 
-#
-#

Cytuj:
Możemy spokojnie dodać Metallicę, Iron Maiden, Megadeth, Slayera, Malmsteena, Mansona i wiele, wiele innych..

Metallice może by zostawili jeszcze.

Cytuj:
Dark Funeralach i innych

Dark Funeralach jest ponoć na tej liście już.

Cytuj:
To bardzo przykre, zwłaszcza że polska publiczność jest przez gwiazdy muzyki ceniona. Coś mi się wydaje że stąd trzeba wyjechać jak najszybciej...albo przerzucić się na Cerekwicką, Andrzejewicz i Rubika.

Na północ. W Skandynawii znajdzie sie wiele mrocznych barci, którzy pomoga nam odbić naszą ziemię ;)

Cytuj:
Zamiast budować demokrację, robimy coś dokładnie odwrotnego.

Taki czasy, ale sądzę że gdy my wszyscy będziemy dorośli to właśnie przez takich suk...w którzy się dopchali do władzy w czasach teraźniejszych w polityce będzie miejsca na więcej wolności i ogólnego szacunku.

Cytuj:
Jestem w szoku, to chyba jakiś żart.

Niestetu u koalicji poczucia humoru nie stwierdzono :sad:

Cytuj:
A nauczyciele nie mają nawet podwyżek pensji do jakiegoś normalnego stopnia, bo kasa z budżetu państwa idzie na głupie ustawy

WINO! Wino dla tego pana! Trafił w samo sedno. Ile publicznych koalicja zmarnowała na takie idiotyzmy? Ile wrzucili w swój IPN, swoje komisje, swoje komitety? Te pieniądze się po prostu zmarnowały! Nikt raczej nie będzie kontynuować ich chorej polityki, a niskie pensje nauczycieli i zawrotne ceny mieszkań pozostaną. Ile jeszcze pieniedzy zaniosą Bozi?
Zauważyliście że rząd najbardziej się przymila fanatykom z kościoła katolickiego? Sprawdzić wystarczy ile poszło na kościoły, pomniki itp.. ŚOP- zobaczcie ile chcieli wyrzuciń na nią. A o ile pamietam rząd jest ponoć neutralny jeśli chodzi o religie a kościół i państwo są rozdzielone. I oby poparcie nierozsądnej części katolików nie wystarczyło im w następnych wyborach na przekroczenie progu wyborczego. O ile "pozwolą" na takie wybory...

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 19:24 
-#
-#

tylko niech Steviego zostawaia...ja chce koncert w Polsce!! Stevie Vai oczywiscie ;) z tego co mi sie wydaje to Avril Lavigne ma czaszkie rozowe w teledyskach to tez jest satanizm ?

Kobieta
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 19:29 
-#Administrator
-#Administrator

Malar napisał(a):
A o ile pamietam rząd jest ponoć neutralny jeśli chodzi o religie a kościół i państwo są rozdzielone. I oby poparcie nierozsądnej części katolików nie wystarczyło im w następnych wyborach na przekroczenie progu wyborczego. O ile "pozwolą" na takie wybory...

To zobacz jak ma sie ta neutralnośc do budowania świątyni Opatrzności Bożej czy innych pomników , sławiących osoby kościelne...

A co do samego tematu - Chyba nic mnie już nie zdziwi... Nawet to, że Rubik tworzy "szatańską" muzykę i chwali w niej Księcia Ciemności ( Jak to kiedyś ksiądz szatana określił ;P ) ...

Czy tylko mi się wydaje że rząd chce zrobic z Polski kraj całkowicie podporządkowany politycznym władcom? Zakazuje koncertów - jeszcze kilka tygodnii i nie będzie można słuchac ulubionej muzyki. Zakazuje naszywek z marihuaną - całkowity zakaz sprzedaży alkoholu i tytoniu?

Jak to śpiewała Grupa Operacyjna - "Niech nie będzie niczego" ...

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 19:38 
-#
-#

Cytuj:
To zobacz jak ma sie ta neutralnośc do budowania świątyni Opatrzności Bożej czy innych pomników , sławiących osoby kościelne...

Tyle że o niej pisałem w tym temacie :wink:

Ej ale nie pozwólmy aby tak po prostu przeszło bez niczego. Pomóżmy Behemotowi, pomóżmy Traumie, pomóżmy Vaderowi! Znajdźmy sposób jak na drodze prawnej dobrać się do skóry tym psom. Bo według mnie to naruszy konstytucję.

Tytuł:
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 19:46 

Cytuj:
Ej ale nie pozwólmy aby tak po prostu przeszło bez niczego. Pomóżmy Behemotowi, pomóżmy Traumie, pomóżmy Vaderowi!

Wyślijmy ich do piekła :P

Kobieta
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 19:56 
-#
-#

rozbawiło mnie to.
ale tak nieźle rozbawiło.siedziałam z chłopakiem w knajpce takiej i wyjęłam mu metro z plecaka.jak przeczytałam pierwsze trzy zdania z nagłówka oplułam sie colą^^
i oplułam obrus ale że mój kolega jest tam kelnerem to nikt na mnie nie nakrzyczał:P

ale do rzeczy.
mówią mi jak mam się ubierać-mundurki ( no dobra,w mojej szkole nie am ale ogólnie mówię)
mówią mi w co mam wierzyć
mówią mi czego mam słuchać

wspaniale.im się chyba nudzi rzeczywiście.wiecie co? chciałabym mieć tyle wolnego czasu co oni^^
a za granicą się z nas śmieją no ale cóż...w sumie to akurat nic nowego.

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 cze 2007, o 20:16 
-#
-#

Cytuj:
ale tak nieźle rozbawiło

Harridan a juz myślałem że bedziesz osobą która powie że to juzprzestało być śmieszne tylko doprowadzające do szału.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona