Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 19 paź 2017, o 11:10 
-#
-#

Witam

Kolejny mój temat z cyklu "moje życie to porażka"
Chcę poznać wasze zdanie na ten temat nawet jeśli to ma być najszczersza prawda.
Wczoraj po 1,5 roku dziewczyna powiedziała że nie chce już być ze mną , fakt dużo różnimy się charakterami no ale do rzeczy , mieszkaliśmy rok ze sobą ale musiałem się wyprowadzić bo szedłem na opercje a z l4 nie dało by rady z opłatami i musiałem mamie pomóc finansowo no ale jej koleżanka z nią zamieszkała zamiast mnie .

Czego by nie potrzebowała zawsze po to szedłem , jak schodziła z nocki potrafiłem wstać po nią przyjechać , wracała z imprezy potrafiłem wstać i przyjechać po nią nocnym no po prostu o co by nie poprosiła praktycznie zawsze to robilem , a dlaczego mnie zostawiła ? Jakiś czas temu słyszałem " jesteś życiowym nieudacznikiem" a dlaczego ? Bo " nic nie umiem w domu zrobić" , że ciągle prace zmieniam (pomijam fakt że zmieniałem nie z mojej winy lub była do dupy) , wieczny problem o moją matke że potrafiła dzwonić co dziennie , że prawie nigdzie nie wychodzimy itd. No kurwa mać krew mnie zalewa po prostu to już podchodzi pod terror emocjonalny , moja mama jest sama od 8 lat nie mam ojca bo zmarł i nie mogę odpowiadać za to że dzwoni czesto do mnie.
Co do tego ze nigdzie nie wychodzimy ona pracuje na 3 zmiany i czasem ciężko ma w pracy więc jak się zainteresowałem to albo bylo jestem zmeczona albo ze mam inne wydatki teraz albo nie pasowało bo zmiana w pracy.

Wytłumaczcie mi czy baby mają jakieś ustalone wzorce faceta z głowy czy z otoczenia ? Ona by pewnie chciała żebym dalej z nią mieszkał , nadgodziny brał w robocie do mamy żebym raz w tygodniu jeździł i żeby dzwoniła góra raz dziennie tylko ze jak z nią mieszkałem to praktycznie ja sam wszystko sprzątałem jak na faceta lubię wyjątkową czystość i porządek. Lamus , maminsynek i nierob to jej ulubione określenia.

Co o tym myślicie ? Ja walczę i nie odpuszczam jeszcze tydzień temu pieklismy u niej ciasto potem horrory oglądaliśmy w łóżku , kochalismy sie normalnie nie wiem moje zycie to koszmar z którego chce sie obudzić...

Mężczyzna
 Post Napisane: 9 sty 2018, o 11:52 
-#
-#

Brolly, ona po prostu ma inny pogląd na to jak wygląda facet. Nie jesteś nim Ty. Szukaj dalej ;)

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Uczucia