Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Zakochałam się w dziewczynie.

Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 4 cze 2017, o 21:07 
-#
-#

Witam, jestem tu nowa. Mam 17 lat. Mam trochę nietypowy problem i nie wiem, co zrobić. Wydaje mi się, że zakochałam się w dziewczynie, kolezance z klasy, z którą jesteśmy w relacji blisko koleżeńskiej. Ona obecnie ma chłopaka, a ja nie mam nikogo. Zastanawiam się, czy moje uczucia do niej wynikają z tego, że nigdy nie byłam w związku i nie wiem, jak to jest. Chciałabym być dla niej najważniejsza, wiem, że to trochę egocentryczne, ale ona dla mnie jest najważniejsza (no poza mamą). Dlatego chciałabym zapytać, co powinnam zrobić, może ktoś obiektywnie oceni tą sytuację. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Mężczyzna
 Post Napisane: 25 cze 2017, o 23:03 
-#
-#

oł, trudny temat.

odkrycie własnej seksualności rzadko kiedy bywa łatwe i bezproblemowe.
ogólnie młodzież lgbt ma się nieciekawie.

wydaje mi się, że relacja "blisko koleżeńska" to zbyt mało, żeby powiedzieć jej wprost o tym, co do niej czujesz. jeszcze sam coming out to rozsądna i w miarę bezpieczna opcja, ale obawiam się, że po prostu cię odtrąci, tłumacząc to jako mniejsze zło.

przede wszystkim potrzebujesz zaufanej osoby, bo to "nie mam nikogo" mnie zasmuciło. mam nadzieję, że jednak masz jakichś przyjaciół, więc odwagi ;)

jak wygląda twoja relacja z mamą? jak mama odnosi się do osób lgbt? czy potrafiłabyś z nią porozmawiać?

Mężczyzna
 Post Napisane: 29 lip 2017, o 19:29 
-#
-#

Cześć, bardzo dobrze Ciebie rozumiem. Też w twoim wieku zakochałem się w dziewczynie. ale niestety bez wzajemności. To postanowiłem że się na niej odegrać. Zacząłem podbijać do jej najlepszej przyjaciółki. I przyjaciólka się na to zgodziła i zostaliśmy parą. W pewnym momencie doprawodziłem do takiej sytuacji, że ta pierwsza zaczęła do mnie zarywać, ale potrakowałem ją tak jak ona mnie wtedy. uczucie cudowne, nie do zapomnienia. Kontrola nad życiem. Zwycięstwo większe od Berlina w 45. . Ale warto było. Bo miłość i uczucia są najważniejsze! :) huehuehue

Nie wybrano
 Post Napisane: 24 sty 2018, o 22:58 
-#
-#

Każdy ma dla siebie przypisaną jakąś osobę, tylko czasami by ją odnaleźć potrzebna jest pomoc zewnętrzna, ciekawie przedstawiają się rytuały ze świecami intencyjnymi, jak na razie to widziałam, żeby to robiła Maria Bucardi https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-swi ... cyjnych/46, nie wiem czy ktoś jeszcze. Temat nie jest prosty, nie mniej godny uwagi i przemyśleń

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Uczucia