Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - zazdrość

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Tytuł: zazdrość
 Post Napisane: 17 kwi 2017, o 12:05 
-#
-#

Tydzień temu chłopak rozstał się ze mną, bo nagle zaczęłam być zazdrosna o jedną z jego przyjaciółek. Nie wiem dlaczego, po prostu potrzebowałam w tym czasie więcej miłości i było mi przykro, że ją też przytula. (Ona ma sporo problemów i on próbuje ją pocieszać, nie są absolutnie w sobie zakochani ani nic z tych rzeczy, jestem tego pewna, już to z nimi wyjaśniłam, są jak rodzeństwo). Pokłóciłam się z nim o to, że poświęca jej za dużo uwagi, że przesadza trochę. Wtedy stwierdził, że nie chce się ze mną kłócić o takie rzeczy,że ranimy siebie nawzajem, że w takiej sytuacji on wybierze przyjaciół a nie dziewczynę. Zaczął się wahać czy to jeszcze miłość czy już przyzwyczajenie, bo codziennie się widujemy w szkole (jednak kończymy ją już za kilka dni) i jesteśmy razem od 3 lat. Jego najlepszy przyjaciel powiedział, że on żałuje tego rozstania, cierpi, ale nie chce takiego związku, z takimi głupimi kłótniami. Wiem, że nie powinnam być zazdrosna, bo tak na prawdę nie ma o co. Miałam wahania nastroju, nie wiedziałam co mówię. Napisałam mu wiadomość z przeprosinami, jednak odpisał tylko dobranoc i od tej pory cisza. Co mogę zrobić aby uratować ten związek?

Nie wybrano
 Tytuł: Re: zazdrość
 Post Napisane: 30 sty 2018, o 15:04 
-#
-#

Zazdrość nie jest niczym dobrym, ponieważ świadczy o tym, że nie ufa się do końca drugiej połówce, sądzę, że powinnaś poszukać informacji na ten temat w książce Marii Bucardi - Rytuały Miłosne, https://mariabucardi.pl/ znajdziesz tam nie tylko wskazówki, ale też praktyczne porady i sposoby na przeprowadzenie rytuałów miłosnych

Kobieta
 Tytuł: Re: zazdrość
 Post Napisane: 20 lut 2018, o 09:11 
-#
-#

Nad zazdrością trzeba panować, bo może zrujnować każdy dobry związek.

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Uczucia