Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Zaręczyny- jak?

Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 31 sty 2017, o 22:58 
-#
-#

Chciałbym sie oświadczyć mojej partnerce.Jestem ciekaw jak zaręczyny przebiegły u Was i jaki pierścionek kupiliście? Wybór należał tylko do partnera czy Panie pomagały swoim przyszłym mężom? Jakie pierścionki podobają się kobietom bo moja nie nosi żadnych :/

Kobieta
 Post Napisane: 1 lut 2017, o 23:47 
-#
-#

Mój narzeczony akurat mi pozostawił wybór w sprawie pierścionka. Wybrałam sobie w Kruku srebrny pierścionek zaręczynowy http://wkruk.pl/pierscionki-zareczynowe . Otrzymałam go na wakacjach we Włoszech. Szczerze mówiąc to mnie zaskoczył, bo naprawdę świetnie to zorganizował - wycieczka, kolacja, wino, kwiaty SUPER ;)

Nie wybrano
 Post Napisane: 2 lut 2017, o 19:25 
-#Moderator
-#Moderator

ja swojemu wybrankowi pokazałam kilka, które mi się podobają, kilka, które bardzo mi się nie podobają ale ostateczny wybór pozostawiłam jemu. Wybrał ładny i skromny, sama pewnie bym go nie wybrała ale ogólnie podoba mi się i jest inny niż wszystkie.
same zaręczyny, zero romantyzmu, sama znalazłam pierścionek w szufladzie choć to kam mnie tam skierował. potem kolanko i pytanie czy zostanę jego żoną. nawet kwiatka nie dostałam. to było Boże Narodzenie. Kolejnego dnia miały nas odwiedzić nasze mamy i tu mnie zaskoczył bo wyciągnął piękny bukiet dla mojej mamy

Choć raz, tylko raz, tu na ten świat
Bóg nam pozwala przyjść
Zawsze lepsze coś niż nic

Mężczyzna
 Post Napisane: 20 lut 2017, o 10:43 
-#
-#

Można zawsze zatrzymać się przy sklepie jubilerskim i podpytać o to co się dziewczynie podoba. Jeżeli nic nie powie to wówczas warto podpytać jej przyjaciółek, one zawsze o wszystkim wiedzą ;)

Kobieta
 Post Napisane: 28 lut 2017, o 15:02 
-#
-#

Moim zdaniem panowie powinni zadbać o organizację w wyjątkowego dnia! W końcu zaręczyny to nie przelewki i nie oświadczamy się na co dzień. Kwiaty i pierścionek to absolutne minimum!

Nie wybrano
 Post Napisane: 12 gru 2017, o 00:56 
-#
-#

Wiecie każdy ma inne zdanie na ten temat. Mnie mój chłopak oświadczył się podczas spaceru, nie było to zaaranżowane a pod wpływem chwili i były to moje wymarzone oświadczyny. Każda kobieta ma inne potrzeby. Większość kobiet faktycznie chciałaby otrzymać kwiaty i pierścionek. Jeśli chodzi o kwiaty to sprawdzą sie najlepiej klasyczne róże, a jeśli chodzi o pierścionek, to tutaj https://www.karkosik.pl/380-pierscionki-zareczynowe znajdziecie ogromną ofertę.

Kobieta
 Post Napisane: 13 mar 2018, o 11:09 
-#
-#

Mnie mój facet oświadczył się za granicą jak byliśmy na pielgrzymce do Ziemi Świętej Powiem Wam ,że wycieczka zorganizowana przez Egeria http://egeria.lublin.pl/ była na prawdę super udana. Już nie mowiac o oswiadczynach, magiczne chwile :)

Kobieta
 Post Napisane: 15 mar 2018, o 07:59 
-#
-#

Według mnie najlepiej klasycznie, w romantycznym miejscu.

Kobieta
 Post Napisane: 17 mar 2018, o 16:17 
-#
-#

Jaki pierścionek - o to należy zapytać rodzinę dziewczyny,nie dziewczyny,ponieważ nie byłoby niespodzianki,ale skoro dziewczyna np nie nosi żadnych pierścionków,nie wiem czy jest sens kupować. Chociaż skoro ma to być zaręczynowy,to pewnie zacznie nosić .
Co do samych zaręczyn - każdy podchodzi do tego inaczej,trzeba by się upewnić jakie tradycje panują w rodzinnym domu dziewczyny i dostosować się do nich.
Normalnie należałoby uprzedzić dziewczynę,aby ta z kolei uprzedziła swoich rodziców, że będzie gość na obiedzie,kupuje się kwiaty- dla przyszłej teściowej, teściowi jakiś dobry alkohol,no a dziewczynie ten pierścionek i np czerwone róże.Po posiłku prosi się dziewczynę o rękę. Tak nakazuje tradycja. :)

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Uczucia