Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Jaki prezent na święta?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 7 gru 2014, o 13:41 
-#
-#

Siemka. Nie wiem czy w dobrym dziale, tak więc proszę o ewentualne przeniesienie.
Mam problem z wybraniem prezentu dla dziewczyny. Tak samo nie mam pomysłu co mógłbym ewentualnie zrobić samemu. Jesteśmy ze sobą 5 miesięcy, a więc nie jest to jakiś specjalnie długi okres czasu. Myślałem, żeby kupić coś co byłoby związane z jej pasją, czyli czytaniem książek. Moja dziewczyna pochłania straszne ich ilości. Oczywiście o kupnie nowej, której nie miała jeszcze w dłoniach nie ma mowy, bo mimo, iż wiem jaki gatunek ją pasjonuje, to obawiam się, że trafię na pozycję, którą już dawno ma na swojej półce. Niedawno zapisała się na prawo jazdy, więc być może coś związanego z tym wydarzeniem ? Jeżeli tak to co takiego ? Ostatnią deską ratunku będzie kupno jakiejś bransoletki, naszyjnika, ponieważ nosi ich dużo, tak więc jestem przekonany, iż jeden więcej nie sprawi problemu. Proszę o pomoc :)

Kobieta
 Post Napisane: 10 gru 2014, o 14:50 
-#
-#

A może po prostu kup jej jakiś fajny kosmetyk ? Na przykład masło do ciała. Jest to prezent bardzo praktyczny, jednocześnie masz pewność,że będzie zadowolona. Wybierz coś droższego o ładnym zapachu. Bardzo fajne są na przykład kosmetyki z zawartością olejku arganowego.
Sama na przykład polecam masełko Cece z linii Argan, które sama używam i po prostu się w nim zakochałam. Cudownie pachnie oraz się wchłania. Kupiłam w tym roku na prezent dla mamy. Możesz znaleźć w Superpharm, chociaż wydaje mi się,ze również widziałam je w Hebe.
Ma również ładny słoiczek:
Obrazek

Kobieta
 Post Napisane: 10 gru 2014, o 19:54 
-#
-#

Ja z masła do ciała bym nie była zadowolona na przykład. Prędzej z fajnego eko bio kremu do twarzy, ale drogeryjny kosmetyk (z chemią) to żadna frajda, a poza tym nie każda dziewczyna lubi nakładać na siebie coś, po czym istnieje ryzyko ześlizgnięcia z łóżka. ;) jeśli o argan chodzi to lepiej zainwestować w 100% olejek, a nie coś z jego domieszką. ;)

ja proponuję za to biżuterię, bo jest ponadczasowa (jest to pamiątka), poza tym jeśli masz kartę stałego klienta to w Aparcie stali klienci mają 10% z okazji świąt.

http://dziewczynkabezzapalek.blogspot.com/

Kobieta
 Post Napisane: 11 gru 2014, o 16:29 
-#
-#

Kosmetyki to zawsze wdzięczny prezent. Osobiście marzę o perfumie http://www.moncredo.pl/perfumy/dla-niej/esteban-bois-plume-edt.html, ale nie wiem czy mojego gwiazdora na taki stać. Cóż pozostaje zmienić gwiazdora na nowszy model. :D

Nie wybrano
 Post Napisane: 12 gru 2014, o 08:13 
-#
-#

Witaj, ja ze swojej strony moge polecić zegarki szwajcarskie, które są trwale na lata i będa przypominac zawsze o tobie twojej drugiej półówce.

Nie wybrano
 Post Napisane: 13 gru 2014, o 17:40 
-#
-#

Kup jej jednak książkę : ) Jak nie wiesz jaką - po prostu zapytaj,dasz radę się dowiedzieć ; )
Sam kupiłem sobie już w ramach "świąt" wszystkie pozycje od Masłowskiej i polecam serdecznie : )
Albo dowiedz się kim jest ulubiony autor i kup jej biografię/dzienniki - jest tego mnóstwo.

Mężczyzna
 Post Napisane: 13 gru 2014, o 20:27 
-#
-#

kup jej jakieś kolczyki itp.

Mężczyzna
 Post Napisane: 18 gru 2014, o 19:12 
-#
-#

Ja kupiłem swojej wybrance czarny kubek w kształcie serca na którym było napisane "... Wiesz co ?" a gdy zaparzyło sie w nim herbatkę zmieniał kolor na biały i ukazywał sie napis "kocham Cię" z serduszkami :) Byla bardzo zaskoczona i szczęśliwa ;) prezent kupiłem na ministerstwogadzetow, polecam i pozdrawiam ^^

Mężczyzna
 Post Napisane: 13 sty 2015, o 22:19 
-#
-#

Co prawda już po Bożym Narodzeniu, ale wątek o prezentach dla dziewczyn jest uniwersalny. Biżuteria to zawsze dobry pomysł. A co do ksiązki to w tym sam dostałem "Dzieje Polski. Skąd nasz ród?" i jestem bardzo zadowolony. Więc jeśli oprócz książek dochodzi zainteresownie historią to mocno polecam.

Kobieta
 Post Napisane: 17 lut 2015, o 16:01 
-#
-#

Ja zawsze staram się tak dobrać prezent by każdy był zadowolony. Powoli zaczynam myśleć nad prezentem na wielkanoc. Dla chrześniaka kupię najprawdopodobniej gitarę klasyczną z http://musicandmore.pl/basy bo od dawna mu się marzy a jego rodzice nie mają za bardzo kasy na coś takiego. Mamie pewnie standardowo jakieś kosmetyki. Myślę nad reszta rodziny bo z nimi zawsze mam problem.

Kobieta
 Post Napisane: 27 lis 2015, o 08:21 
-#
-#

my mamy zasade dajemy sobie pieniadze na kazda uroczystosc zbieramy w skarbonke a potem jezdzimy na wakacje

Kobieta
 Post Napisane: 14 mar 2016, o 04:50 
-#
-#

aisha91 napisał(a):
Ja zawsze staram się tak dobrać prezent by każdy był zadowolony. Powoli zaczynam myśleć nad prezentem na wielkanoc.

Serio daje się u Was prezenty na Wielkanoc? Jestem w szoku. Ja mam tylko dla babci obrus na Wielkanoc i stroik, aby świąteczne śniadanie przebiegło w przyjemnym otoczeniu. O prezentach nie myślimy...

Kobieta
 Post Napisane: 20 mar 2016, o 21:16 
-#
-#

Moim zdaniem tu nie ma reguły, każdy ma swoje małe rzeczy, inne zainteresowania

Kobieta
 Post Napisane: 23 mar 2016, o 10:10 
-#
-#

Ja też nie znam zwyczaju obdarowywania ludzi na Wielkanoc ... No chyba, że maluchom w rodzinie ale tam każda wymówka jest dobra by uszczęśliwić dziecko :)

Kobieta
 Post Napisane: 9 sie 2016, o 22:40 
-#
-#

Jeszcze trochę to prezenty będziemy sobie wręczać z okazji miesięcznic... Chociaż nie powiem, dobra biżuteria z http://silveris.pl nawet w nadmiarze nie zaszkodzi ;P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Uczucia