Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Dziewczyna-problem

Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 12 mar 2012, o 17:26 
-#
-#

Witam... Piszę do was kolejny raz bo kompletnie nie wiem co robić... PO prostu nie wiem. W poprzednim temacie wszyscy odradzaliście mi prowadzenie tego związku dalej było to chyba z pół roku temu nie wiem nie pamiętam dokładnie...

Ale przechodząc do rzeczy... 5 kwietnia stuknęło by 3 lata w związku... Niestety stuknęło by..

tydzień temu w czwartek ni z pizdy ni z dupy postanowiła odejść i oto co usłyszałem po 3 latach "znudziło mi się bycie w związku, chce się wyszaleć zabawić, znudziłeś mi się" ale zaczęło sie od tego że poznała jakiegoś 17 latka ze szkoły ona ma 19 lat... i wiecie w sobote wcześniej ja zapierdalałem w pracy a tu od rana sie nie odzywa to koło 13 zadzwoniłem i co sie okazuje że jest z tymi 2ma na basenie.... no to sie zdenerwowałem trochę... pojechałem po nia do miasta bo autobus miala za 3 godziny... i co sie dowiedziałem ze koleś dał jej drugi starter tak żeby mogła z nim pisać ale nie podszedł telefon. obiecała mi że zwróci mu kartę... i tak niedziela spokojnie minęła... wtorek odprowadziłem ja rano do szkoły było okej a po południu pisze mi ze to jednak nie to ze odchodzi bo jej za dobrze ze mną.... wczesniej jeszcze dla tamtego zalozyła gg a nigdy nie uzywała i z nim cały czas pisała... ale dobra pojechałem kupiłem bukiet tulipanów nie pomogło... i staliśmy w uliczce siedząc w samochodzie a tu sms... tylko nie mój co sie okazało?? że załzyła dla neigo 2gi telefon i sms tresci seks rozkosz striptiz.... niby na żarty....

mieli niby nie przekraczac granicy a to chyba jest przekroczenie... teraz wiem że ma jaki chat i z nim wieczorami na kamerce rozmawia i wszystko... bylem wczoraj u niej i powiedziała że pochwalił sie ze robił jakiś kurs masazysty i co ona na to ze by poszla zeby ja wymasował...

mówi mi że nei chce być w zwiazku ze mnei kocha że wróci a jak pytam co do niego czuje mówi nie wiem a jak powiedziałem zeby obiecała mi se nie bedzie z nim sie lizała itd odpowiedziała ze nie potrafi obiecać... a i wczoraj wymieniła się z nim zdjęciami swoimi...

nie jedzcie po mnie pwoiedzcie poważnie mi co mam zrobić?? czy mam wyskoczyc i zmasakrować kolesia?

Kobieta
 Post Napisane: 12 mar 2012, o 17:40 
-#
-#

Trochę dziecinne te zagrania. Moim zdaniem powinieneś dać sobie spokój z "masakrowaniem kolesia" i z tą dziewczyną także. Sama nie wie czego chce, to widać. Albo po prostu świetnie się bawi, mieszając Ci w głowie.

Nie wybrano
 Post Napisane: 12 mar 2012, o 19:01 
-#
-#

znudziło mi się bycie w związku, chce się wyszaleć zabawić, znudziłeś mi się" Kurde to tak samo jak w moim przypadku;o to samo powiedziała. Stary! Olej ją, nie warto! Za dobrze miała i w dupie się jej poprzewracało! Nie rób głupich czynów z miłości do niej bo będziesz żałować. Ja niczego nie żałuje bo mam teraz święty spokój i powolutku rozglądam się za nową dziewczyną, kiedy ją znajdę to nie wiem. Wie jedno, nie warto tracić sił, czasu, kasy, chęci do dakiej baby. Powodzenia w nowej drodze życia;]

Mężczyzna
 Post Napisane: 12 mar 2012, o 19:48 
-#
-#

na nowej drodze.... tylko żeby jeszcze ta droga chciała być...

Nie wybrano
 Post Napisane: 12 mar 2012, o 21:02 
-#
-#

z polskimi warunkami, będzie trzeba iść kamienistą i wyboistą drogą

Nie wybrano
 Post Napisane: 12 mar 2012, o 21:26 
-#
-#

nawpierdalaj temu typowi poczujesz sie lepiej a panienke olej wiem ze bedzie ci ciezko ale to dla twojego dobra

Nie wybrano
 Post Napisane: 12 mar 2012, o 21:41 
-#
-#

wg. mnie chore się doczepiać się do kolesia, najlepiej doczepić się do dziewczyny a dlaczego?a dlatego ludziska ze to jej wina

Mężczyzna
 Post Napisane: 12 mar 2012, o 21:58 
-#
-#

myślisz ze nie doczepiłem sie do niej... ona teraz mówi żebym wierzył i czekał ale pisać nie chce bo znudził ja związek... a tamten frajer po szkole jej rozpowiada ze jej koleżanki mówią że ona mówi iz do mnie nie wróci... sęk w tym że znam jej koleżanki i żadnej tak nie mówiła...

Nie wybrano
 Post Napisane: 12 mar 2012, o 22:30 
-#
-#

trza mu wtłuc;D tak na serio to spotkaj się z nią i porozmawiaj poważnie.
Wątpie w to że ona się zmieni, u mnie tak wyszło że jestem bez dziewczyny
i wyszedłem na najgorszego. Nie warto się załamywać, pamiętaj. Żeby pokonać wroga
trzeba znać jego język, jesli ten koleś ma fają siostrę to wiesz co należy czynić. Albo drugi sposob,
musisz jej pokazać żeby była zazdrosna, proponuję flirtować z laskami, spotykac się z nimi, na korytarzu siedziec z dziewczynami i wygłupiać się. Mówie Ci, żal jej dupę będzie sciskac po pewnym czasie. Ty jestes górą a nie ona, pamiętaj to i wykorzystaj

Mężczyzna
 Post Napisane: 13 mar 2012, o 06:00 
-#
-#

ja studiuje na 3 klasa technikum

Kobieta
 Post Napisane: 13 mar 2012, o 13:13 
-#
-#

Pierwszy temat o niej załozyłeś już w sierpniu, bo nie była pewna, czy Cie kocha, potem w grudniu, gdzie Alex napisal wprost, ze najprawdopodobniej nic z tego nie będzie. Ona najwyraźniej od sierpnia chciała z Tobą zerwac, ale nie wiedziała jak, a znajac życie, ci jej kumple, to tylko pretekst. Pewnie męczyła się w Waszym związku - o czym świadczą Twoje poprzednie tematy - i poczuła wielką ulgę, gdy Cię zostawiła.
I nie, nie kocha Cię, bo jakby Cię kochała, to by nie pisała o seksie i rozkoszy z innym, to by do nich natrętnie nie uciekała, to by się nie zachowywała w ten sposób. Dla niej IMO to jest koniec, i już nigdy to nie wróci, a mówi Ci tak, bo chce mieć w Tobie koło ratunkowe, jakby się wszystko zaczęło sypać i nie miala się do kogo przytulić. No niestety tak to jest, kiedy nasze życie kręci się wyłącznie wokół drugiej osoby - nagle ona nas opuszcza, przytłoczona trochę, i wali się świat. Dlatego polecam trochę dystansu, bo naprawdę brzmisz, jakbyś miał bzika na jej punkcie. Te teksty o zmasakrowaniu kolesia są dla mnie nienormalne. Facet, laska zrobiła z Ciebie rogacza, a Ty się zalisz na forum i zastanawiasz się, czy może do Ciebie wróci. Serio chciałbyś być w dalszym ciagu z kimś takim? Otwórz oczy, na świecie jest milion lepszych od niej dziewczyn. Znajdź sobie kogoś innego, pokaż jej, że jesteś szczęsliwy bez niej. I naucz się żyć bez niej, bo póki co to wygląda mi n ajakieś uzależnienie od niej.

who hate me
because I'm too busy

loving people
who love me

Mężczyzna
 Post Napisane: 13 mar 2012, o 14:23 
-#
-#

No ok dziękuję za wszystkie szczere odpowiedzi.

Kobieta
 Post Napisane: 13 mar 2012, o 15:36 
-#
-#

Przepraszam, jesli Cię to uraziło, bo jak to pisałam, to nie brzmiało tak oschle, jak teraz, gdy to czytam. :P Ale jak się już otrząśniesz z tego uczucia, to pierwsze, nad czym będziesz myślał, dlaczego tak długo byłeś zaślepiony i pozwalałeś sobie ma taki układ? Chce innych, to niech spada do innych, każdy zasługuje na kogoś, dla kogo będzie tym jednym, jedynym.

who hate me
because I'm too busy

loving people
who love me

Nie wybrano
 Post Napisane: 30 sty 2018, o 15:43 
-#
-#

Problem faktycznie jest i to nie mały, pomóc w jego rozwiązaniu mogą rytuały miłosne, teraz dzięki książce Marii Bucardi "Rytuały miłosne" możesz odprawić je samemu https://mariabucardi.pl/

Kobieta
 Post Napisane: 20 lut 2018, o 09:15 
-#
-#

Najlepiej właśnie wyjść z takiego stanu zadurzenia, otrząsnąć sie i rozejrzeć za innymi dziewczynami.

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Uczucia