Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Poradnik podrywania

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 634 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 10 mar 2016, o 12:38 
-#
-#

Zależy jakie dziewczyny znajdujecie. Nie każda dziewczyna leci na "bydlaków". Owszem są też takie które patrzą na wygląd a to je gubi bo jak wszyscy wiemy to nie wszystko, tak samo jest w drugą stronę.
Przede wszystkim dobre podejście do kobiety, odpowiednie traktowanie w danych sytuacjach są droga w dobrą stronę. ;)

Kobieta
 Post Napisane: 30 cze 2016, o 17:34 
-#
-#

Dokładnie, liczy się to co chłopak ma w głowie i w sercu. Wyobrażasz sobie spędzić całe życie z jakimś pustym mięsniakiem, bo ma błysk w oku, ale zero pojęcia o zyciu?

Kobieta
 Post Napisane: 26 lip 2016, o 13:11 
-#
-#

Dla mnie ważne jest także wzajemne zrozumienie i empatia. Bez tego nawet nie wyobrażam sobie związku.

Nie wybrano
 Post Napisane: 18 sie 2016, o 14:13 
-#
-#

Każdy ma swój gust. Ale faktycznie jak obserwuje kumpli to sie zastanawiam, gdzie ich męskość ;D

Mężczyzna
 Post Napisane: 5 wrz 2016, o 08:39 
-#
-#

Ja rowniez dorzucę coś od siebie:
http://www.bezpiecznyromans.pl/poradnik/wpasc-zdradzie/ - na stronie znajduje się bardzo dobry poradnik o tym jak nie wpaść na zdradzie. Jeśli nie chcecie aby wykrył Was partner to polecam sobie poczytać.

Zwykle bardzo łątwo jest zostawić slad na telefonie oraz na komputerze. Polecam się pilnować przede wszystkim z własnym hasłem do maila czy do portalu społecznościowego facebooka.

Mężczyzna
 Post Napisane: 20 wrz 2016, o 10:44 
-#
-#

Napiszę krótko: świetny poradnik.

Kobieta
 Post Napisane: 30 wrz 2016, o 11:18 
-#
-#

Myślicie, że to się tak da ściśle według poradnika i że będzie działać?

Kobieta
 Post Napisane: 7 lis 2016, o 16:46 
-#
-#

Moim zdaniem wszystko sprowadza się do pewności siebie. Nie zarozumiałości. Oczywiście ważne żeby chłopak był w miarę inteligentny, ale jesli potrafisz usmiechnąć się do dziewczyny i w mądrze z nią porozmawiać, to żaden problem :)

Mężczyzna
 Post Napisane: 11 lis 2016, o 19:35 
-#
-#

Dziś naszło mnie odwiedzić forum i mile zaskoczyłem się, że ten art nadal trzyma się w niezłym stanie.
Powiedzmy, że pisząc go jeszcze zaliczałem się do tego do grupy ''nastek'' :). Minęło kilka chwil od tamtego momentu kiedy kliknąłem enter. Patrząc na to z perspektywy starszego już faceta nadal można śmiało wiele wyciągnąć z poradnika, chyba za chwile sobie podbiję nieskromnie ego jak nazwę go ponadczasowym ^^ - żartuje sobie.

Nigdy nie zmieni się jedno. Odwaga jaką potrafimy z siebie wydobyć na pewno zawsze nas będzie napędzała. Strach w pewnym sensie to nasz rywal, który pozwala nam się stawać lepszymi ludźmi - dlaczego ? To bardzo proste ponieważ w momencie kiedy pokonujemy go on zamienia się w odwagę i inne ''nieobadane'' siły, które możemy przekuwać w to aby zdobyć świetną partnerkę/partnera, lepszą pracę. Zdania jakie wypowiadamy nie rzuca się na wiatr więc miejcie ten gest by zawalczyć zawsze o swoje marzenia a one się spełniają - powiedz sobie, że możesz zrobić coś co wydaje Ci się nierealne. Nie mówię tutaj, że chodzi o same słowa i pstryknięcie palca a bardziej o to by brać odpowiedzialność za siebie by za jakiś czas przechodząc z trybu młodego boga - Nastka wejść w życie z mocnym hukiem robić dobre studia, rozwijając pasje, może kursy itp. Wracając do początku. Odwaga to wielka cecha, którą, każdy z nas ma - taka lwia część więc czerpcie z tego mądrze :) a na pewno będzie dobrze w relacjach z partnerami jak i rozwojem życia :) Rozbiło dziadka forumowego na sentymenty małe ^^ ale co mogę powiedzieć to forum to kopalnia wiedzy a szczególnie ludzie zajmujący się nimi.

Na koniec chciałbym pozdrowić starsze towarzystwo, ludzi z, którymi zamieniłem nieco zdań za dobrych czasów czatu, moderatorów i ogólnie osoby aktywne przez te ostatnie lata :)

Trzymajcie się ciepło
J.

Kobieta
 Post Napisane: 27 lis 2016, o 10:38 
-#
-#

ja swojego dobrałam patrząc na takie kategorie:
czy jest dla mnie dobry? czy się o mnie troszczy? czy wyobrażam sobie siebie z nim za 10 lat?
wiadomo, że czasem są lepsze, czasem gorsze dni..
nie ma co też generalizować kobiet, ani mężczyzn, bo każdy człowiek jest inny i zarówno można trafić na bezduszną dziewczynę jak i chłopaka.
Ja jestem dobrą, pogodną kobietką, a do tej pory nie miałam szczęścia do facetów, być może była, jak to mówią - za dobra

Nie wybrano
 Post Napisane: 30 lis 2016, o 15:04 
-#
-#

bazooka7 napisał(a):
ja swojego dobrałam patrząc na takie kategorie:
czy jest dla mnie dobry? czy się o mnie troszczy? czy wyobrażam sobie siebie z nim za 10 lat?
wiadomo, że czasem są lepsze, czasem gorsze dni..
nie ma co też generalizować kobiet, ani mężczyzn, bo każdy człowiek jest inny i zarówno można trafić na bezduszną dziewczynę jak i chłopaka.
Ja jestem dobrą, pogodną kobietką, a do tej pory nie miałam szczęścia do facetów, być może była, jak to mówią - za dobra

Ale to poradnik podrywania, czy poradnik na złapanie męża/żony? :D

Kobieta
 Post Napisane: 5 gru 2016, o 13:19 
-#
-#

Dobrze jest wyobrazić sobie siebie za 10 lat w obecnym związku;-) Wtedy można ocenić czy przetrwa.

Kobieta
 Post Napisane: 11 maja 2017, o 07:53 
-#
-#

No ale do tego to już trzeba mieć bogatą wyobraźnię.

Nie wybrano
 Post Napisane: 22 maja 2017, o 10:25 
-#
-#

Każda dziewczyna jest inna oraz do każdej dziewczyny warto jest opracowac inną strategię. Jedna jest bardzo podatna na komplementy, z inną juz tak lekko nie będzie.

Dobry artykuł w temacie znajduje się na tej stronie:
http://nieoficjalnie.pl/jak-poderwac-dziewczyne/

Mało kto rodzi sie mistrzem podrywu W większości przypadków mozna się jednak tego spokojnie nauczyc.

Nie wybrano
 Post Napisane: 2 lip 2017, o 15:15 
-#
-#

majka.mitrega napisał(a):
Myślicie, że to się tak da ściśle według poradnika i że będzie działać?

Moim zdaniem nie zawsze będzie działać.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 634 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Uczucia