Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Prezent dla dziewczyny

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 26 lut 2018, o 09:41 
-#
-#

Moja dziewczyna ma za miesiac urodzinki :D w zwiazku z tym ze mam pustke w glowie, a nie chce czekac i zostawiac to na ostatnie chwile (jak to mam w zwyczaju :E ) mam pytanie do naszych cudownych ( :E ) Pań z pclab.pl: co chcialybyscie dostac na urodziny? od swojego chlopa?

Nie wybrano
 Post Napisane: 26 lut 2018, o 11:57 
-#
-#

Jako dziewczyna powiem Ci,że o wiele bardziej liczy się dla mnie pamięć niż to jaki prezent dostałam. Nie oczekuję bardzo drogich rzeczy. Najbardziej cieszy mnie coś w co wiem,że osoba dajaca prezent włożyła serce :)
Jak:
poduszka ze zdjęciem
czy kubeczek z personalnym napisem.
Dużó takich propozycji prezentowych znajdziesz tutaj: http://prezentydlazakochanych.pl/

'Chodź. Na her­batę. Na kawę. Na pa­piero­sa. Na film. Na łóżko. Na cias­tko. Na ka­napkę. Na ka­kao. Na cze­koladę. Na po­całunek. Na mu­zykę. Na deszcz. Na spa­cer. Na śnieg. Na ro­wer. Na zdjęcia. Na chwilę. Na mi­nutę. Na godzinę. Na zawsze.'

Kobieta
 Post Napisane: 15 mar 2018, o 07:58 
-#
-#

Ja na pewno zadowoliłabym się kwiatami i czekoladkami.

Kobieta
 Post Napisane: 18 mar 2018, o 11:05 
-#
-#

Załóżmy,że dziewczyna jest jeszcze przed urodzinami - mordors - skoro to Twoja dziewczyna,powinieneś wiedzieć co nosi,co jej się podoba i z czego byłaby zadowolona.Nikt Ci tutaj za bardzo nie pomoże,bo to Ty ją znasz najlepiej i znasz jej upodobania.Ale wiem,że wybierzesz odpowiedni prezent.

Nie wybrano
 Post Napisane: 30 mar 2018, o 15:32 
-#
-#

Myślę, że gadżet erotyczny zawsze będzie dobrym pomysłem na prezent dla partnerki. Dlatego wejdź na stronę https://esextoys24.pl/ i rzuć okiem na ich propozycje. Może jakaś zmysłowa bielizna? Korzyść podwójna :)

Kobieta
 Post Napisane: 30 mar 2018, o 22:59 
-#
-#

A może duży obraz na płótnie przerzucony ze zdjęcia? Mógłbyś wybrać jakieś jej ulubione zdjęcie i dać do przeróbka na płotno. Na https://www.drukarniaobrazow.pl/ zajdziesz kilka ciekawych opcji takich obrazów. M.in. możesz wybrać np. obraz w 3 mniejszych obrazach, lub kolaż kilku zdjęć na jednym obrazie. Sprawdź sobie na ich stronie.

Kobieta
 Post Napisane: 3 kwi 2018, o 07:15 
-#
-#

Z takim wymyślnym prezentem możesz nie trafić, może jej się nie podobać, a w niektórych przypadkach może się nawet poczuć zakłopotana. Wszystko też zależy jak długo jesteście ze sobą. Może bezpieczniejszym, ale także przydatnym prezentem byłyby właśnie buty? Okres wiosenny sprzyja spacerom, więc jakieś nowe, piękne balerinki byłyby w sam raz. Ale pamiętaj, że trzeba postawić przede wszystkim na jakość, żeby się jej wygodnie nosiły. Możesz przeglądnąć na stronie https://butymodne.pl/balerinki-damskie-c27000.html jest świetny wybór. Na pewno byś wybrał dla niej coś odpowiedniego. Gwarantuję, że kobiety uwielbiają buty!

Kobieta
 Post Napisane: 3 kwi 2018, o 12:23 
-#
-#

Nietrafić można z gadżetem erotycznym,w takim wypadku dziewczyna może czuć zażenowanie i zakłopotanie - pomysł z tych beznadziejnych,co do obrazu pomysł bardzo dobry. Może chłopak napisze co wreszcie kupił dziewczynie na urodziny??

Nie wybrano
 Post Napisane: 15 kwi 2018, o 13:39 
-#
-#

Szczerze to moze jakas wspolna kolacja?

Kobieta
 Post Napisane: 18 kwi 2018, o 00:12 
-#
-#

a moim zdaniem calkiem spoko pomyslem jest np. wybranie sie na gokarty http://dsspeed.pl/ Najlepiej wlasnie przyjsc z kimś, lub rodziną - bo zabawa jest super. Mnie sie bardzo podoba tak aktywna forma spedzania czasu, no i jak najbardziej kreatywna :D Najwazniejsze to spedzac czas z najwazniejszymi dla nas osobami - no i wspomnienia pozostaną z nami na zawsze a nie jakies materialne prezenty - to tylko dodatki :)

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Uczucia