Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - randka internetowa portal randkowy

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 24 lut 2015, o 22:35 
-#
-#

Evangelista napisał(a):
Już gdzieś na tym forum wyraziłem swoją pozytywną opinie na temat znajomości przez sieć. Tyle, że egzystencja na portalach randkowych w celu poszukiwana miłości wydaje mi się zła. Sam spotkałem już z 60 osób z wyżej wymienionego portalu i nie narzekam;) Najważniejsze, to podchodzić do ludzi pozytywnie, nie szukać miłości na siłę, spotykać się z zamiarem miłego spędzenia czasu- takie podejście preferuję. myślę, że szansa na znalezienie kogoś na stałe przy takim podejściu jest większa niż przy rozpaczliwym szukaniu swojej drugiej połówki i akcentowaniu tego w każdym swoim działaniu;<

Trzeba być uważnym szukając.. w sieci jest teraz każdy, nigdy nic nie wiadomo.

Mężczyzna
 Post Napisane: 26 lut 2015, o 17:19 
-#
-#

ja kiedyś korzystałam, ale już dałam sobie spokój ;) w internecie każdy może pisać różne rzeczy, a później w realu wiadomo jak jest. Ja tam się boję spotykać w ciemno z takimi chłopakami. Poza tym jak ktoś nie umie nawiązać relacji w realu, to chyba coś jest z nim nie tak..

Kobieta
 Post Napisane: 8 paź 2015, o 07:19 
-#
-#

Ostatnio słyszałam bardzo wiele pozytywnych opinii na temat tego portalu randkowe http://randki7.pl . Moja koleżanka właśnie tam poznała swojego chłopaka, no i na razie twierdzi, że wszystko jest ok. Spotykają się jakieś 3 miesiące i ja stwierdziłam, że bardzo do siebie pasują. Wiesz Cassandra, może Ty nie miałaś szczęścia, ale czasami się komuś trafi i może z kimś takim być na całe życie :)

Kobieta
 Post Napisane: 14 paź 2015, o 15:56 
-#
-#

Teraz bardzo dużo par poznaje się przez internet. Chyba normalne stało się już posiadanie konta na jakimś portalu randkowym. Kilka moich znajomych właśnie tam poznało swojego partnera. Sama mam konto na https://www.mydwoje.pl/anonse-panow-Twarze-MyDwoje i naprawdę dobrze się dzięki temu bawię. Polecam to każdej wolnej osobie ;)

Nie wybrano
 Post Napisane: 19 paź 2015, o 13:34 
-#
-#

My poznaliśmy się przez fotka.pl
Jesteśmy przykładem na to że można :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 18 sty 2016, o 16:53 
-#
-#

A ja jestem zdania,ze taki portal daje nam możliwośc poznania tej drugiej połówki. Nie wiem jak Wy ale ja osobiscie znam bardzo wiele osób, które poznaly się własnie dzięki takim miejscom. Tak więc jest to możliwe... Na stronie jest ciekawy wpis na blogu:
https://www.sensity.pl/znajomosc-przez- ... na-online/

Możecie sobie tam poczytać o tym,ze jest mozliwość zbudowania trwałego związki z osobą poznaną online. Przykładem jestem ja. Swojego narzeczonego poznałam właśnie przez internet.

'Chodź. Na her­batę. Na kawę. Na pa­piero­sa. Na film. Na łóżko. Na cias­tko. Na ka­napkę. Na ka­kao. Na cze­koladę. Na po­całunek. Na mu­zykę. Na deszcz. Na spa­cer. Na śnieg. Na ro­wer. Na zdjęcia. Na chwilę. Na mi­nutę. Na godzinę. Na zawsze.'

Kobieta
 Post Napisane: 9 mar 2016, o 15:09 
-#
-#

Również byłam na wymienionych tu portalach, mogłabym do tego pakietu dorzucić ezeo.pl bo w sumie to tu czułam się najlepiej, dzięki ich wyszukiwarce moglam wybrać tylko te osoby które dokładnie spełniały moje oczekiwania

Nie wybrano
 Post Napisane: 17 mar 2016, o 12:57 
-#
-#

Co do portali to aktualnie szukam informacji, opinii na temat Sympatii, może ktoś kojarzy, miał styczność? Zastanawiam się czy w ogóle warto się rejestrować, naszły mnie wątpliwości po przeczytaniu tych komentarzy. Może macie jakieś informacje? Doświadczenia?

Kobieta
 Post Napisane: 6 kwi 2016, o 08:55 
-#
-#

takie randki to dla mnie żadne randki, wolę spotkania w realu a nie w ten sposób.

Nie wybrano
 Post Napisane: 3 paź 2016, o 10:42 
-#
-#

Ja mam akurat miłe doświadczenia ze znajomościami internetowymi. Mieszkam poza Polską, a dokładnie w Holandii,dlatego trudno było mi kogoś znaleźć w realu. Jakiś czas później natrafiłam na portal Polish Hearts Holandia ,który zrzesza duże grono Polaków w Holandii więc skuszona opiniami zarejestrowałam się ... i nie żałuję. Jestem w związku już od pół roku i jesteśmy z chłopakiem szczęśliwi :)

Kobieta
 Post Napisane: 5 paź 2016, o 09:34 
-#
-#

Z portali randkowych nigdy nie korzystałam i tak jakoś mnie nie przekonują.

Kobieta
 Post Napisane: 27 mar 2017, o 21:52 
-#
-#

Też w zasadzie nie korzystałam, ale ostatnio z ciekawości spróbowałam aplikacji flirtCards - coś takiego: https://play.google.com/store/apps/deta ... com.fcards i przyznam, że mnie wciągnęła. Jeśli ktoś chce spróbować niewinnego flirtu to ciekawe narzędzie :) Mówię z doświadczenia :)

Kobieta
 Post Napisane: 5 kwi 2017, o 15:13 
-#
-#

hehe, no ale nigdy nie wiesz na kogo trafisz na takich portalach, zawsze mi się wydaje, że tam aż roi się od jakichć popaprańców, a co to za problem dać sobie kogoś innego zdjęcie? :D także trzeba uważać na tych protalach randkowych

Mężczyzna
 Post Napisane: 20 lip 2017, o 19:03 
-#
-#

Popaprańców można spotkać też w realu. Bezpieczne wydaje mi się korzystanie z aplikacji: https://kissograph.com/. Nie wiem, czy ktoś z Was z niej korzystał? Nie trzeba się rejsetrować ani wypeniać ankiet. Za to trzeba mieć profil na facebooku. Aplikacja dobiera kandydata pod kątem naszych upodobań i zainteresowań. Myślę, że to daje duże szanse na spotkanie ciekawej osoby.

Nie wybrano
 Post Napisane: 9 lut 2018, o 14:16 
-#
-#

Szukacie ładnych kobiet z którymi moglibyście nawiązać kontakt ? Jeśli tak to ogłoszenia katolicki portal randkowy powinny was zainteresować, znajdziecie na tym portalu bardzo piękne kobiety !

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Uczucia