Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Budowa domu

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Tytuł: Re: Budowa domu
 Post Napisane: 9 wrz 2016, o 09:12 
-#
-#

Moim zdaniem powinnaś zatrudnić jedną firmę która zajmie Ci się wszystkim nie potrzebnie bawić się w szukanie kilku firm kiedy możesz mieć wszystko u jednej. Moja siostra tak samo budowała sobie dom jakiś czas temu i do tego zatrudniła tylko jedną firmę więc da się znaleźć takie firmy a ceny też wale najgorsze nie mieli trzeba tylko poświęcić trocho czas na znalezienie odpowiedniej firmy i tyle

Kobieta
 Post Napisane: 13 wrz 2016, o 11:35 
-#
-#

Zdecydowanie również jestem zdania, że sprawę należy powierzyć fachowcom z jednej firmy.

Mężczyzna
 Post Napisane: 26 wrz 2016, o 19:34 
-#
-#

Jedna firma to chyba najlepsze rozwiązanie. Taki sam system pracy obrał mój starszy brat. Od samego początku - czyli fundamentów aż po koniec murów robiła budowę jedna firma. Tylko budowa dachu zlecona była firmie dekarskiej z polecenia oczywiście. Teraz pierwsza ekipa znowu jest na placu budowy - kładą już tynk, bo wcześniej było ocieplanie budynku. Ten ostatni etap to praktycznie korzystanie z produktów Astex Tynki - producenta tynków i ociepleń: http://http://www.astex-tynki.pl/produk ... -akrylowe/
Panowie budowlańcy chwalą sobie bardzo jakość i ceny produktów Astex.

Mężczyzna
 Tytuł: Budowa domu
 Post Napisane: 30 lis 2016, o 13:12 
-#
-#

Wiadomo, im mniej pośredników i firm tym lepiej przypilnować później całej budowy i roboty. Jeżeli budujecie dom to koniecznie zajrzyjcie na te porady budowlane. Jest tam bardzo dużo wyliczeń, informacji i ciekawostek, które mogą być przydatne podczas budowy samodzielnej lub pilnowaniu wykonywanych prac.

Kobieta
 Post Napisane: 6 gru 2016, o 20:57 
-#
-#

Jak byście nie wiedzieli - większość firm zatrudnia podwykonawców.... Jedna firma zgarnia kasę i się dzieli z resztą, biorąc ryzyko na siebie.

Kobieta
 Post Napisane: 13 gru 2016, o 18:32 
-#
-#

Ciekawe opcje na budowę domu dajecie !

Kobieta
 Post Napisane: 2 sty 2017, o 14:23 
-#
-#

Mój szwagier z bratem sam wybudował dom, wszelkie materiały budowlane kupili w firmie Uciechowski, tylko elektryką inna ekipa się zajęła.

Kobieta
 Post Napisane: 2 mar 2017, o 21:16 
-#
-#

jak już zbudujesz dom to proponuje urządzić go z pomocą profesjonalistów. Mi się udało stworzyć fajny wystrój okien dzięki firany warszawa
jestem zadowolona bo pani, która mi pomagała zwróciła uwagę na mój indywidualny styl, dobrała wszystko kolorystycznie do wystroju pokoju a poza tym wszystko jest wysokiej jakości. Jestem zadowolona

Kobieta
 Post Napisane: 2 maja 2017, o 07:54 
-#
-#

Dziewczyny sama również nieco zmieniam umeblowanie swojego mieszkania. NIe tak całkiem ale jednak pewne rzeczy chciałabym zaplanować w innym stylu...
Mianowicie zastanawiam się nad powieszeniem w salonie lustra nad komodą. Jakiegoś ozdobnego. Salon jest niewielki. Myślicie,ze takie lustro będzie w stanie nieco powiekszyć go optycznie?
Spodobało mi się takie białe:
Obrazek

Znalazłam je w Black Red White: https://www.brw.com.pl/lustra/

Kobieta
 Post Napisane: 7 maja 2017, o 09:52 
-#
-#

Budowa domu to nie tylko postawienie cegieł. Jedna firma nie zajmie się wszystkim. Jakaś zajmie się postawieniem murów, inna instalacjami elektrycznymi, jeszcze inna zadba o przyłącza wodne, a jeszcze inna nam dom wyremontuje ;)

Nie wybrano
 Post Napisane: 23 paź 2017, o 10:22 
-#
-#

Budowa domu to niełatwa sprawa. Oprócz spraw typowo papierkowych jeszcze trzeba pomyśleć o zakupach, łatwo popełnić błąd. Dlatego ja przy budowie domu skorzystałam z doświadczonej firmy budowlanej z Podkarpacia FACHMAN. Oni budują domy od A do Z, tzn. że wykończenie wnętrza domu też można im zlecić. Taka współpraca z jedną firmą, która zatrudnia fachowców z różnych dziedzin, ułatwia bardzo życie :) Nie trzeba rozglądać się za elektrykiem czy hydraulikiem, Fachman wszystkim się zajmie.

Kobieta
 Post Napisane: 26 paź 2017, o 11:08 
-#
-#

Czyli oni zajmują się także aranżacją wnętrz?

Kobieta
 Post Napisane: 29 lis 2017, o 22:52 
-#
-#

bąbel napisał(a):
Budowa domu to niełatwa sprawa. Oprócz spraw typowo papierkowych jeszcze trzeba pomyśleć o zakupach, łatwo popełnić błąd.

Zakupy to nie wszystko :grin:. Nie można zapomnieć również o wynajmie maszyn budowlanych... Na szczęście nie brak firm, które się nim zajmują. Zalicza się do nich przedsiębiorstwo https://www.boels.pl/ które tylko w Polsce ma kilka lokalizacji. Bez maszyn budowa jest niemożliwa :razz:.

Strona główna forum » Działy mniejsze » Kobiece rozmówki