Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - własny dom

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Kobieta
 Tytuł: Re: własny dom
 Post Napisane: 18 mar 2018, o 20:21 
-#
-#

Potwierdzam - własny dom to duża wygoda i spokój, ale tylko pozorny,ponieważ własny dom to worek bez dna. Mimo, że będzie nowo wybudowany,a jednak ciągle będzie się do niego dokładać.O tym może powiedzień tylko osoba,która już w takim mieszka od wielu,wielu lat - czyli ja.
Wiadomo także,że budowa kosztuje,tego nie zrobi się za 10.000,- mury jest łatwo i szybko postawić, ale samo wykończenie czasami trwa i latami. A z każdym rokiem ceny idą w górę. Tak, że ci co zaczynają budowę muszą się uzbroić w moc cierpliwości zanim się do swojego wymarzonego domu wprowadzą.
Jeśli mogłabym coś doradzić,mimo,że właściciele działek budowlanych doskonale chyba wiedzą - nigdy nie dawać rzemieślnikom żadnego zadatku,a za kupno towaru żądać od razu f-ry . Może nie wszyscy budowlańcy są tacy,ale większość tak,kilku moich znajomych takim sposobem straciło mnóstwo pieniędzy i to bezpowrotnie.

Nie wybrano
 Tytuł: Re: własny dom
 Post Napisane: 16 kwi 2018, o 01:40 
-#
-#

Niedługo zacznę urządzać swój niedawno kupiony dom, który udało mi się kupić dzięki moim rodzicom, którzy odkładali mi pieniądze na książeczce oszczędnościowej i nazbierała się tam spora suma. Chciałabym mieć w domu kominek, ale nie taki klasyczny, a narożny, który możecie zobaczyć tutaj https://kratki.com/pl/biokominek-narozn ... och-stron/ . Co sądzicie o takich kominkach? Podobają Wam się?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strona główna forum » Działy mniejsze » Męskie sprawy