Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Bielizna na lato

Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 20 sty 2014, o 16:30 
-#
-#

Witam. Co prawda do lata jeszcze trochę, ale ja się zapytam teraz żeby jak cos to czegos poszukać. Otóż poszukuje bielizny na lato dla siebie. Musi być przewiewna, ponieważ mam zamiar biegać i żeby mi się jajka nie przegrzały :d musi "dobrze trzymać" ponieważ nie lubię podczas biegania jak mój penis lata. Może się lekko przekrecać, ważne żeby nie była zbyt obcisłą(ale to kwestia rozmiaru). Wolałbym żeby to były bokserki. Ewentualnie slipy(ale przyzwyczaiłem się do bokserek i slipy są niewygodne. Raczej napewno nie mogą to być stringi i takie tam. Z jakiego materiału mają być wykonane? Możecie podać jakiś link ze sklepu albo z allegro. Tylko nie jakieś za 200zł :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 14 kwi 2014, o 18:03 
-#
-#

Sprawdź asortyment Decathlonu

Mężczyzna
 Post Napisane: 1 lis 2016, o 18:15 
-#
-#

Nike pro combat - bokserki sportowe ,moi koledzy nosili je na codzień i nadal noszą

Nie wybrano
 Post Napisane: 20 kwi 2017, o 13:55 
-#
-#

No najlepiej z oddychającego materiału. NIe polecam kupować sobie bielizny ze sztucznych materiałów bo nie dość,ze jest to niewygodne to jeszcze źle się nosi. Nigdy równie nie przepadałem za slipami poniewaz są zbyt uciskające. Wygodniejsze są bokserki.
Zerknijcie sobie tutaj:
https://www.hurtownia-rajstop.pl/catego ... izna-meska

W sklepie mają bieliznę w dobrej cenie.

Kobieta
 Post Napisane: 24 maja 2017, o 19:24 
-#
-#

Ze swojej strony mogę polecić wysokiej jakości kąpielówki na lato: https://www.citysport.com.pl/kategoria/odziez/kapielowki/. Są z dobrych materiałów i do tego fajnie wyglądają. Będą idealne zarówno na nad morze, jezioro czy na basen. Sama szukam akurat kąpielówek dla swojego faceta i te mi się bardzo spodobały :)

Strona główna forum » Działy mniejsze » Męskie sprawy