Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 7 lip 2007, o 22:23 
-#
-#

wlasnie jestem w trakcie zapuszczania wlosów i jestem na takim etapie ze ani ich nie związe ani sensownie nie zaczesze i stwierdzilem ze dobrze by wygladaly bardziej krecone. wlosy mi sie kreca naturalnie ale zawsze je czesalem, teraz nie czesalem ich juz kilka dni. mama dala mi jakas odżywke na miekkosc wlosow ale mam watpiwosci co do jej skutecznosci (ale rym;)) probowalem tez krecic je sobie palcami ale wole tego nie robic zeby wlosy nie były zbyt tłuste.

jakie sa sposoby aby wlosy bardziej sie krecily w loki?

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 lip 2007, o 23:05 
-#
-#

ja używam pianki do włosów :) podkreśla loczki ;)

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 lip 2007, o 00:22 
-#
-#

kup sobie jakąś piankę czy tam wosk do włosów (tylko nie przesadź z ilością^) podkreślającą skręt loków :) no i oczywiście ich nie czesz ;]

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 lip 2007, o 08:13 
-#
-#

A co ma nie czesanie włosów do tego, że się kręcą lub nie? E? o.O

E, ja polecam piankę, jakiś wosk lub inny preparat do utrwalania fryzury,. Myjesz włosy, wgniatasz preparat, suszysz i włosy jak ta lala.

Kobieta
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 lip 2007, o 09:15 
-#
-#

Nina219 napisał(a):

A ma. wiem to po sobie Kiedy po umyciu włosów nałoże na nie pianke i nie rozczeszę ich powstają fajne loczki, natomiast po rozczesaniu powstaje napuszona "szopa"

Kobieta
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 lip 2007, o 09:35 
-#
-#

Kup jakiś wosk, piankę czy tego typu rzeczy. W sklepach tego pełno. Na pewno coś znajdziesz. I również uważam, że jak po umyciu się nie rozczesze włosów i nałoży piankę to lepszy efekt. No chyba, że nie u wszystkich...

Kobieta
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 lip 2007, o 10:13 
-#
-#

Na piankę i papiloty. xD

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 lip 2007, o 10:33 
-#
-#

blondi18 napisał(a):
Nina219 napisał(a):

A ma. wiem to po sobie Kiedy po umyciu włosów nałoże na nie pianke i nie rozczeszę ich powstają fajne loczki, natomiast po rozczesaniu powstaje napuszona "szopa"

ale jak potem je rozczesać?
Kiedyś rozczesywałam włosy nie "od razu" po umyciu, ale dopiero kiedy wyschły i dostałam taką burę od mojej fryzjerki, że przez tydzień nie mogłam się pozbierać;) mówiła, że włosy trzeba myć w szamponie ułatwiającym rozczesywanie, czesać je od razu po myciu i ogólnie pilnować, żeby włosy były zawsze rozczesane; jeżeli będziemy rozczesywać skołtunione włosy najbardziej "oberwą" końcówki, a wiadomo, że rozdwojone końcówki, nie dość, że okropnie wyglądają, to jeszcze nie sprzyjają rośnięciu:]

Tytuł:
 Post Napisane: 8 lip 2007, o 11:03 

ja rozczesuje pod prysznicem. jak są jeszcze wilgotne, ale nie mokre, pianka z welli do włosów ze krętem. jak wyschną to na końcówki trochę wosku z firmy i serii jw.

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 lip 2007, o 12:55 
-#
-#

Ja przez całe życie prostowałam włosy na różnorodne możliwe sposoby i tak je zniszczyłam, że mama zakazała mi ich prostować i nie miałam innego wyjścia jak zostawić je kręcone. Żeby na głowie nie robiło się siano, robię dokładnie tak: przed myciem dokładnie je rozczesuję, myję głowę szamponem Nivea dla włosów kręconych ( takie żółte na opakowaniu jest =P), następnie płukam rozczesując palcami, owijam ręcznikiem (nie pocieram!), a gdy nadmiar wody wsiąknie w ręcznik zdejmuję, robię przedziałek grzebieniem, biorę na rękę niewielką ilość odżywki Pantene PRO-V "Sprężyste loki i fale" i wciaram ją we włosy delikatnie rozczesując palcami. To mój przepis na piękne błyszczące i spręzyste loczki =).

Pozdrawiam
Miralla =)

"[...] nie da się przeżyć samotnie. Każdy, kto pojawia się w twoim życiu, wywiera na nie wpływ, to spotkanie rozchodzi się niczym krąg na wodzie, do której wrzucono kamień. Kręgi przecinają się ze sobą, wpływają jedne na drugie."

Kobieta
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 lip 2007, o 13:42 
-#
-#

ja mam loki,które prostuje bo sa głupie ale mam niezawodny sposób na to,żeby kręciły się jeszcze bardziej-ja tego sposobu unikam jak mogę ale może komus sie przyda.iść spać z mokrymi i nie rozczesywać przed snem^^
jak czasami mi się zdarzy to mam rano nieomal spiralki,koszmar.

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 lip 2007, o 14:16 
-#
-#

Też jestem chłopakiem,o bardzo kręconych włosach.Ja mam już zapuszczone i bardzo kręcone włosy czasami nawet bardziej kręcone niż niektóre dziewczyny.Gdy zacząłem zapuszczać czasami miałem małe afro,ale z czasem,gdy włosy robiły się cięższe stały się naprawde super

Krok 1.Zaraz po umyciu nałóż sobie odżywkę Sunsilk(zielona) ,,podkreśla kręcenie ujarzmia puszenie"(około 8 złotych)
Krok 2.Gdy ją spłuczesz rozczesz włosy ,tak by nie powstawały miejscami ,,kołtuny".
Krok 3.Nałóż końcówkami niewielka ilość wosku na włosy,ale podkreślam niewielka tak,by nie wyglądały na tłuste.

Efekt..Bardzo kręcone włosy..burza loków. przynajmniej u mnie się sprawdza

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 10 lip 2007, o 18:27 
-#
-#

Ja mam włosy poddatne na krecenie,zazwyczaj mam takie fale i nie musze nic robić ale prostuje rzadko,a więc jak umyje wlosy i mam juz takie wilgotne to zwiazuje z tyłu w takiego ''koczka'' najprostszego i czekam pare godzin a czasami cala noc jak glowe myje wieczorem i jak go rosplatam to mam kręcone ;)

Tytuł:
 Post Napisane: 10 lip 2007, o 21:03 

Moje włosy są takie ni w pięć ni w dziewięć, więc po trzyletniej walce i stosowaniu szamponów/kosmetyków wygładzających poddałam się i teraz używam tych do kręconych. Przez jakiś czas stosowałam serię Sunsilk, o której pisze Niezrozumiany, mogę ją z czystym sumieniem polecić. Teraz mam szampon i odżywkę Nivea, ich zadaniem również jest podkreślenie skrętu włosów. Wydaje mi się, że dobrze się sprawuję. Plus, zapach jest świetny.

Z tego, co wiem, skręt włosa dobrze podkreślają wszelkiego rodzaju pianki, ale ponieważ nienawidzę preparatów tego typu, to sobie odpuszczam.

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Trudne Pytania - Archiwum » Zdrowie i uroda - Archiwum