Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 29 mar 2018, o 19:32 
-#
-#

Jak dla mnie ładne włosy odgrywają dużą rolę. Jak mam piękne i zadbane włosy czuję się prawdziwie kobieca. Chyba każda kobieta traktuje swoje włosy poważnie. Jednak to jest nasz atrybut. Zawsze gdy mam je ścinać dzieje się to w pewnych momentach mojego życia, które często mają związek np. z poważnymi zmianami. Czasem zwykła zmiana koloru czy sposobu uczesania wpływa na naszą zmianę wewnętrzną. Warto o tym poczytać: http://www.kobiety.pl/uroda/jak-zmiana- ... e-u-kobiet Nic dziwnego, że czasem po radykalnej zmianie mamy wyrzuty sumienia lub wpadamy w rozpacz nad tym co zrobiłyśmy:P

Kobieta
 Post Napisane: 16 kwi 2018, o 19:24 
-#
-#

włosy to jedna z ważniejszych elementów wyglądu zewnętrznego, ojej nie wyobrażam sobie żyica bez włosów, a już raz byłam blisko :o na szczęście ciocia poleciła mi plastry dermastic. Postanowiłam spróbować i udało się :) nawet nie macie pojęcia jak się cieszę :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Zdrowie i uroda