Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 25 lut 2015, o 12:51 
-#
-#

Mam w prawym oku wadę -1 dioptri, lewe jest zdrowe.
Mój okulista powiedział mi, że muszę nosić okulary cały czas, nawet na wf i poleciła mi okulary dla sportowców. Mówiła, że nawet na te 45 min. nie mogę zdejmować okularów.
Czy ona czasami nie przesada? Nie mogę nosić szkieł kontaktowych, bo mam oczy alergiczne.

Mężczyzna
 Post Napisane: 25 lut 2015, o 23:13 
-#Moderator
-#Moderator

-1 to i ja mam (akurat w lewym) i nigdy nie nosiłem okularów. Jak dla mnie przesada, ale się nie znam i piszę sobie posta, by moja liczba "naliczonych" postów nie kojarzyła się z pierwszym rozbiorem Polski (a w planach były swoją drogą akcje dużo wcześniej, coś tam już Luksemburczyk knuł z Krzyżakami i Brandenburgią, potem podczas potopu uklad w Radnot itp.).

Nie wybrano
 Post Napisane: 27 lut 2015, o 10:32 
-#
-#

U mnie wada jest o wiele większa, bo mam -2 w prawym oku i -2,5 w drugim. Zmieniłam nawet tu oprawki, bo nie podpadam jeszcze pod zwolnienie w wfu. A z okularami da się ćwiczyć (tzn. w szkole miałam do wyboru lżejszy wf z jogą i nordic walkingiem). Ale wydaje mi się, że z taką wadą jak twoja spokojnie przeżyjesz 45 minut bez okularów ;)

Kobieta
 Post Napisane: 20 kwi 2015, o 23:10 
-#
-#

Ja też mam wadę, dopiero mi wykryli, mam na uczelni wf i wiem, że będę nosic okulary. Może dlatego, że mam na nie zajawkę, nie wiem... Hm... Ale chcę kupić sobie kilka par :D Teraz widziałam promocję na okulary Santino na kodano.pl, 1+1, mega opcja, chyba zamowie:)

Kobieta
 Post Napisane: 28 gru 2016, o 11:07 
-#
-#

Czy ktoś tak na marginesie zamawiał okulary w sieci?

Nie wybrano
 Post Napisane: 28 gru 2016, o 14:15 
-#
-#

Hej. Ja kupowalam w taki sposób. W sieci ceny są o wiele korzystniejsze. Po prostu wybrałam się do optyka stacjonarnie.Przymierzyłam sobi dany model okularów. Zapamiętałam sobie w których ładnie wyglądałam i poszukałam promocji w sieci. Ceny są o wiele korzystniejsze jeśli kupujesz w taki sposób tak wiec warto jest poświęcić troche czasu.
Zerknij sobie do aurore:
http://aurore.pl/

Aktualnie mają tam świetne zniżki na okulary przeciwsłoneczne.

Kobieta
 Post Napisane: 28 kwi 2017, o 13:53 
-#
-#

Według mnie jak najbardziej opłaca się kupować okulary w sieci, a już na pewno jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne. Nie ma tutaj przynajmniej tego problemu co przy ubraniach (że coś jest za duże, za małe itd.). Okulary mają raczej uniwersalne rozmiary, więc takie przeciwsłoneczne mogą być nawet idealnym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego. Ja całkiem niedawno kupowałam okulary na http://soczewki24.pl/28-okulary-przeciw ... ne-damskie, i póki co trzymają się bardzo dobrze :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 19 maja 2017, o 09:23 
-#
-#

amelka223 napisał(a):
Czy ktoś tak na marginesie zamawiał okulary w sieci?

Ja korzystałam z tej oferty https://trendyokulary.pl/16-damskie-optyk-online bo u mnie w miasteczku nie ma wyboru i trafiłam na promocje. Jestem zadowolona bo wszystko podziało się sprawnie.

Kobieta
 Post Napisane: 12 cze 2017, o 17:29 
-#
-#

Idź do innego lekarza, wydaje mi się że przy takiej małej wadzie zdejmowanie okularów na 45 minut chyba nie powinno być problemem, lepiej to skonsultuj z innym lekarzem

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Zdrowie i uroda