Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Motocykl czy rower?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 26 kwi 2017, o 07:52 
-#
-#

Zależy kto co robi. jeżeli kogoś stać to może mieć i motocykl i rower. Latem falnie jest czasami przejechać się motocyklem gdzies nad jezioro, a rowerem przejechać się po lesie na spacerek z żoną.

Mężczyzna
 Post Napisane: 25 maja 2017, o 10:35 
-#
-#

Mnie jakoś motocykle nie przekonują. Od wielu lat jestem fanem rowerów i nic się w tej kwestii nie zmienia. Dla mnie to nie tylko rozrywka czy sport, ale też najlepszy środek transportu wiosną, latem i jesienią :D

Kobieta
 Post Napisane: 7 cze 2017, o 14:29 
-#
-#

Zdecydowanie rower. Poprawia kondycję a na motorze możesz tylko szpanować.Tyle się widzi i słyszy o tych wypadkach że nigdy nie pozwoliłabym kupić synowi motoru.

Nie wybrano
 Post Napisane: 8 cze 2017, o 17:50 
-#
-#

moto lepsze bo nie trzeba pedalowac xD

Nie wybrano
 Post Napisane: 24 cze 2017, o 10:47 
-#
-#

Ja bym wybrał rower ale to kwestia gustu :D jakoś mnie nie ciągnie do motorów. Za to sobie upatrzyłem ostatno suuuuuper rowery focus na Rowerzysta.pl i probuje namowic rodziców zeby mi kupili, mialem dobre swiadectwo to moze sie uda

Kobieta
 Post Napisane: 21 sie 2017, o 10:42 
-#
-#

hmmm no ja ostatnio próbuję swoich sił na rowerze, chcę zacząć coś większego robic, ale na chwile obecną jeszcze nie mam swojego cudeńka, biorę cały czas jeszcze z warszawskiej wypożyczalni rowerów - WygodnyRower.pl mam nadzieję, ze lada dzień juz swój kupię. Ogólnie mnie kolezanka zafascynowała bo wybiera sie często w podróże kilkudniowe rowerem i chyab taka przygoda mnie ciągnie na rower bardziej.

Nie wybrano
 Post Napisane: 17 gru 2017, o 23:17 
-#
-#

Jestem miłośniczką zarówno rowerów jaki i motocykli.
Co do tych drugich to preferuję markę Kawasaki.
Moim zdaniem kawasaki motocykle są jednymi z najlepszych.

Nie wybrano
 Post Napisane: 18 gru 2017, o 11:25 
-#
-#

Polecam kupować teraz. W wielu sklepach są przeceny. Szczególnie w tych internetowych. Można dostać albo zniżkę na zakup roweru albo dorzucają jakieś akcesoria w gratisie. Latem na pewno będzie o wiele drożej ( wiadomo sezon).

Kilka porad dotyczących tego na co się patrzeć przy zakupie roweru znajduje się tutaj:
http://roweronline.pl/tresc-artykulu/ar ... owmix.html

Kobieta
 Post Napisane: 9 lut 2018, o 15:23 
-#
-#

Jeżeli jesteście miłośnikami motocykli, to pamiętajcie o tym, żeby się zaopatrzyć w odpowiednie akcesoria. Bez kasku nie można ruszać w trasę - to oczywiście wie każdy. Ale co jeszcze jest ważne? Tutaj https://sprzedajemy.pl/poradnik/top-7-niezbedne-akcesoria-dla-motocyklisty-6bea9f-art2761 macie przegląd siedmiu najważniejszych akcesoriów dla motocyklistów.

Kobieta
 Post Napisane: 26 mar 2018, o 10:49 
-#
-#

Jeśli chodzi o jednoślady to wybór jest kwestia gustu ale bezpieczeństwo już nie więc obowiązkowo kask na głowę i to porządny bo życie ma się jedno. Tani to zazwyczaj znaczy kiepskiej jakości a dla zobrazowania proszę przeczytać chociażby http://jamotocyklista.pl/2017/10/zapina ... o-wchodzi/

Kobieta
 Post Napisane: 23 maja 2018, o 18:43 
-#
-#

Rower jest dobry dla dzieciaków - takie jest przynajmniej moje zdanie... Lepszym rozwiązaniem jest zakup motocykla. Tym bardziej, że są naprawdę niedrogie. Wystarczy zajrzeć na https://allegro.pl/kategoria/motocykle- ... 0125%20ABS aby zobaczyć, że sporo ofert jest niezwykle tanich, a same motocykle są w dobrym stanie.

Nie wybrano
 Post Napisane: 13 cze 2018, o 10:20 
-#
-#

Ciekawe opcje na wybór rowera dajecie, podoba mi się takie podejście ! Jeśli szukacie dla swojego dzieciaka rowera z prawdziwego zdarzenia to polecam blog na którym robią mega zestawienia najlepszych modeli.. Wybranie rowerku biegowego dla twojego dziecka wybierajcie rower z głową ! :)

Kobieta
 Post Napisane: 13 cze 2018, o 20:29 
-#
-#

I jeden pojazd i drugi może stanowić zagrożenie na drogach - o tym każdy doskonale wie. Ale można posiadać i jedno i drugie i korzystać z obu w zależności od potrzeb, nic nie stoi na przeszkodzie. :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Sport