Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - obozy sportowe

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Tytuł: obozy sportowe
 Post Napisane: 1 gru 2011, o 12:13 
-#
-#

Witam!
Jestem nowa na forum i chciałabym rozpocząć wątek, który mnie bardzo interesuje, a mianowicie obozów sportowych dla młodzieży.
Jeżdzicie na takie obozy ??? Ja w te wakacje po raz pierwszy byłam na takim obozie w Sominach, był to obóz quadowy z wieloma zajęciami artystycznymi( były one jako zajęcia dodatkowe, ale były super :) W przyszłym roku chciałabym jechać na typowy obóz artystyczny, był już ktoś na takim ??? Jak było??? Ja w tym roku byłam z Sunsportem z Kalisza, a kto organizuje jeszcze takie obozy???
Czekam na odp :)
Pozdrawiam

Kobieta
 Post Napisane: 14 lis 2016, o 13:35 
-#
-#

Cześć polecam Ci obóz sportowy z zakresu nauki gry w tenisa. Organizowane są w Pobierowie. Tutaj masz link do tej strony http://www.instruktortenisa.waw.pl/ może Cie to zainteresuje, pozdrawiam ciepło :)

Nie wybrano
 Tytuł: obozy sportowe
 Post Napisane: 23 mar 2017, o 15:12 
-#
-#

obozów jest bardzo dużo, praktycznie dla każdego sportu są organizowane. Mi się zdarzyło jeździć na obóz kitesurfingowy. I to dobra zabawa, tym bardziej, że sport jest stosunkowo mało znany.

Nie wybrano
 Post Napisane: 12 kwi 2018, o 01:10 
-#
-#

Z obozów sportowych mogę polecić Ci ofertę firmy Atas, która możesz sprawdzić tu https://www.atas.pl/ . Może nie mają ogromnej ilości obozów w ofercie, ale każdy znajdzie coś dla siebie a organizowane są one w sposób bardzo profesjonalny. Wiem, bo sama byłam na 3 obozach organizowanych przez nich i mój brat był 2 razy na obozie językowym, który również organizowała firma Atas

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Sport