Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - joga

Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Tytuł: joga
 Post Napisane: 5 gru 2017, o 08:35 
-#
-#

Cześć. Chciałabym zacząć ćwiczyć jogę - z tym, że nie na siłowni, a w domu. Niestety zajęcia na pobliskiej siłowni odbywają się w takich godzinach, że nie mam szansy na nie dotrzeć, a nie chcę ciągle przekładać mojego planu, zwłaszcza, że już od dawna marzyłam o rozpoczęciu tych ćwiczeń. Aktualnie poszukuję jednak sklepu, w którym mogłabym kupić potrzebne mi akcesoria. Możecie polecić mi jakieś? Interesują mnie zarówno stacjonarne jak i internetowe. Moja koleżanka polec ami niby ten - https://yoga-yoga.pl/. Co sądzicie?

Nie wybrano
 Tytuł: Re: joga
 Post Napisane: 11 gru 2017, o 21:39 
-#
-#

Jeśli jesteś początkujący, to nie polecam Ci ćwiczeń w domu a przynajmniej na początku, bo możesz sobie zrobić krzywdę. Lepiej wybierz się na zajęcia jogi z profesjonalnym trenerem. Tutaj https://yogacompass.pl/ możesz sobie podejrzeć ofertę zajęć, które prowadzone są w Gdańsku. Sama na nie uczęszczam i jestem zadowolona.

Kobieta
 Tytuł: Re: joga
 Post Napisane: 19 gru 2017, o 13:51 
-#
-#

Jeżeli się zacznie od łatwych figur i nie będzie się zbyt szybko ich wykonywać to raczej nie powinno być problemu. Zawsze można poszukać filmików instruktażowych, albo zaczerpnąć porady u jakiegoś instruktora.

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Sport