Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Motocykl czy rower?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 4 sty 2017, o 11:42 
-#
-#

Jak dla mnie to decyzja jest tyko jedna, motor!
Jeżeli zdecydujesz się już na motor, to zachęcam do kupna porządnego min kasku, bardzo dobre oferuje sklep http://www.bikestar.pl Bezpieczeństwo to podstawa, a jeżdżąc motorem nie trudno o wypadek na naszych drogach, co raz to więcej wariatów jeździ i kompletnie nie uważa na drogach.

Nie wybrano
 Post Napisane: 12 sty 2017, o 13:24 
-#
-#

Ja mimo wszystko wybrałbym rower,ale ja to ja :) Uwielbiam jeździć na rtowerze

Kobieta
 Post Napisane: 25 sty 2017, o 16:32 
-#
-#

ja też lubię rowerek , jak jest ciepło to śmigam do pracy na rowerze, ale za to mój mąż - motocyklista, jeździ na kole, chce się nauczyć na głowie... dla mnie to nienormalne, więc pozostanę przy bardziej przyziemnych sprawach http://obk.pl/jak-wzmocnic-sie-na-sezon-rowerowy/ takich jak np proste ćwiczenia zanim się zrobi ciepło, a wiosna tuż tuż :)

Kobieta
 Post Napisane: 30 sty 2017, o 20:25 
-#
-#

Zarówno motocykl jak i rower jest dobrze posiadać. Niestety na motocyklach nie bardzo się znam, ale za to o rowerach już co nie co wiem. Jeśli potrzebujesz roweru, którym można jeździć na różnych nawierzchniach, to polecam Ci ten kross evado 4.0 , sama od pewnego czasu zbieram pieniądze na niego.

Mężczyzna
 Post Napisane: 7 lut 2017, o 16:33 
-#
-#

Ja od zawsze marzyłem o motocyklu ... Uznałem, że nie ma co sobie marzyć tylko trzeba działać :) Zapisałem się dziś na kurs prawa jazdy http://liniaszkolenia.pl/prawo-jazdy/ku ... zdy-kat-a/ . Nie jestem zwolennikiem jeżdżenia bez uprawnień. Według mnie to skrajny brak odpowiedzialności... Jak coś się stanie to OC nie obowiązuje...

Mężczyzna
 Post Napisane: 8 lut 2017, o 23:42 
-#
-#

Ja juz prawo jazdy mam i wiem, że na kategorii B można motocyklem o mniejszej pojemności jeździć. Noszę się z zamiarem zakupu motocykla. Widzę, że pojawia się sporo ciekawych ofert z używanym sprzętem ale nie wiem czy nowy motocykl nie byłby bezpieczniejszy?

Mężczyzna
 Post Napisane: 9 lut 2017, o 08:18 
-#
-#

Odpowiem Ci z doświadczenia kolegi... Zaczynając przygodę z moto stał przed wyborem używany motocykl yamaha itd 125 czy romet nowy :)

Kupił rometa za 5 tyś i po roku pojechal na kurs A. Tam na pierwszych zajęciach instruktor "bada" umiejętności na Yamaszce YBR 125..Motocykl ma 10 lat prawie a podobno hamuje o niebo lepiej , biegi wchodzą płynnie i nie wypadają jak w nowym romecie...

Jego zdaniem szkoa ksy na takie chińskie coś...

Kobieta
 Post Napisane: 9 lut 2017, o 20:49 
-#
-#

No wiesz, to zależy... rozbieżność między motorem, a rowerem jest tak wielka, że aż ciężko je porównać. Ja np nie lubię motorów, ale mam skuter i pyrkam sobie 50 km/h i jest fajnie, ale dla zdrowia oczywiście lepszy jest rower. Wiadomo ruch i te sprawy. Ja już się nie moge doczekać lata i znalazłam fajne rady http://obk.pl/jak-wzmocnic-sie-na-sezon-rowerowy/ i powoli będę się przygotowywać. nie mogę się doczekać aby od czasu do czasu skoczyć rowerkiem do pracy :)

Kobieta
 Post Napisane: 20 lut 2017, o 09:27 
-#
-#

Według mnie i jedna i druga opcja fajna :smile: Ja kocham jeździć na rowerze więc ta tematyka jest mi dużo bliższa. W tamtym roku kupiłam ten rower kross i muszę przyznać, że jestem zachwycona. Dopasuj rower do swoich potrzeb i w drogę :smile:

Mężczyzna
 Post Napisane: 21 lut 2017, o 13:48 
-#
-#

Rower jest tańszy, bardzie ekologiczny, łatwiejszy w przechowywaniu. No i pozwala zachować formę ;) Ale mimo wszystko porównywanie roweru do motocyklu jest trochę nieodpowiednie.

Mężczyzna
 Post Napisane: 6 mar 2017, o 13:34 
-#
-#

To zależy do czego potrzebujecie pojazdu. Jeżeli chodzi o sport to wiadomo, że rower. Do wyjazdów używam auta, nie lubię motorów. A co do rowerów to ostatnio na rynku pojawiły się nowe okulary dla rowerzystów i biegaczy: http://www.optishop.pl/duatlon-okulary-sportowe-na-rower.html. Mam zamiar je sobie sprawić ale chciałbym poznać Wasze opinie. Nie są najtańsze ale chyba jako pierwsze mają zastosowany podwójny fotochrom dzięki czemu naprawdę dobrze dopasowują się do każdych warunków pogodowych. Dajcie znać.

Mężczyzna
 Post Napisane: 15 mar 2017, o 17:56 
-#
-#

Zależy właściwie od człowieka. Ja myślałem poważnie o motorze kiedyś ale tak się złożyło, że ludzie z pracy jeżdżą amatorsko na szosówkach więc padło na kolarkę :):):). W gruncie dla mnie liczą się emocje więc jeżeli jedziemy paczką gdzieś np. cały dzień rowerami wieczorem nocleg albo wynajęty albo namiot, nad wodą piwko, klimat to czuje się super :):) Pewnie jest podobnie z moto , fajnie dzielić czas z ludźmi ma to sens :):)

Kobieta
 Post Napisane: 29 mar 2017, o 18:34 
-#
-#

Zdecydowanie rower :) Ja własnie stoję przed wyborem jakiegoś crossowego i mam na oku rowery focus . Posiada ktoś taki rower i mógłby o nim napisać coś więcej?

Mężczyzna
 Post Napisane: 17 kwi 2017, o 17:48 
-#
-#

brusak napisał(a):
Ja mimo wszystko wybrałbym rower,ale ja to ja :) Uwielbiam jeździć na rtowerze

Mamy podobny gust. :) Nie ma to jak jazda na rowerze. :)

Kobieta
 Post Napisane: 25 kwi 2017, o 06:54 
-#
-#

Ja lubię i to i to. Na rowerze jeżdżę dla zdrowia, natomiast jazda motorem sprawia mi po prostu przyjemność ;) Mój chłopak również jeździ. Właśnie zbliżają się jego urodziny i postanowiłam kupić mu nowy kask. Weszłam sobie na stronkę http://www.motolegend.pl/sklep-1-n-Kaski-Motocyklowe i aż nie wiem, który wybrać - taki szeroki wybór. Może Wy coś podpowiecie?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Sport