Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Sprzęt do grania

Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 12 lut 2013, o 23:36 
-#
-#

Chciałabym kupić sobie jakiś fajny sprzęt do grania (gram głównie w gry strategiczne, jakieś anno domini, settlersy, simcity). Nie bardzo mam duży budżet, ale jakiegoś Asusa mogłabym kupić. Pytanie w sumie do maniaków, jaki sprzęt używacie do grania, czy w dalszym ciągu lepszy jest stacjonarny czy jednak laptop? Teraz Asus będzie sprzedawać jakiś nowy niedrogie modele (źrodło), pytanie czy warto inwestować w tą markę.

Nie wybrano
 Post Napisane: 13 lut 2013, o 02:01 
-#
-#

Stacjonarny zawsze jest lepszy, laptop poświęca wydajność na rzecz mobilności (i wyższej ceny). Co prawda do takich strategii to nawet toster powinien wystarczyć. Zasadniczo marka o niczym nie świadczy. Liczy się to co w środku, a tam bywa różnie.

Mężczyzna
 Post Napisane: 19 lut 2013, o 18:31 
-#
-#

brass napisał(a):
Zasadniczo marka o niczym nie świadczy. Liczy się to co w środku, a tam bywa różnie.

z tym bym się kłócił. po kilku miesiącach używania acera wiem, że jest to mój pierwszy i ostatni sprzęt tej marki. co prawda jak jeszcze był nowy to ciągnął nowsze gry to teraz przegrzewa się przy elastomanii, nie wspomanając o odbarwieniach na ekranie czy wypadających klawiszach. Jeśli chodzi o Asusa to powinien być ok. miałem lapka tej marki i całkiem fajnie się go używało i po 6 latach ciągle jest w 100% sprawny. przy moich wymaganiach do gier wystarcza mi konsola. jeśli kompa używasz tylko w domu to lepiej kup stacjonarny. nie będzie problemu z chłodzeniem i ewentualną rozbudową

A Ogarnie cię siła i zaczniesz wszystko zmieniać

Nie wybrano
 Post Napisane: 19 lut 2013, o 19:05 
-#
-#

sevcenko napisał(a):
brass napisał(a):
Zasadniczo marka o niczym nie świadczy. Liczy się to co w środku, a tam bywa różnie.

z tym bym się kłócił. po kilku miesiącach używania acera wiem, że jest to mój pierwszy i ostatni sprzęt tej marki.

No właśnie - całkowicie nie masz podstaw by się kłócić, ponieważ absolutnie nie istnieje korelacja pomiędzy marką, a tym co akurat twój miał w środku. Stosujesz natomiast specyficzną odwrotną implikację (wyciągasz wnioski na podstawie całej marki na podstawie jednego tylko produktu).

Mężczyzna
 Post Napisane: 20 lut 2013, o 17:33 
-#
-#

nie tylko jednego produktu. acer raczej nie słynie z dobrego wykonania laptopów. myślałem, że to przesada aż kupiłem pierwszego lapka tej firmy. nie twierdze, że to co ma "w środku" jest złe. procek i3 i nvidia spełniają swoją rolę, bo zostały zaprojektowane przez inne firmy. za to obudowa jest lipnie wykonana z taniego plastiku właśnie przez acera. podobnie układ chłodzenia. co z tego, że bd miał milion GHz jeśli po kilkunastu minutach lap. będzie gorący jak Natalia Siwec w CKM?

A Ogarnie cię siła i zaczniesz wszystko zmieniać

Nie wybrano
 Post Napisane: 21 gru 2017, o 20:14 
-#
-#

Nie jest potrzebny mi komputer, zdecydowanie wystarcza mi konsola, kupując ją z https://www.twojlombard.pl/20-dla-gracz ... ay+Station jest się w stanie zapłacić średnio 3-4 razy taniej niż w przypadku kupna komputera

Nie wybrano
 Post Napisane: 3 sty 2018, o 23:23 
-#
-#

Udaj się do sklepu http://player-1.pl/ tu jest masa ciekawego sprzętu w dobrej cenie, sklep sprzedaje tylko produkty najlepszych marek i jest poświęcony graczom

Nie wybrano
 Post Napisane: 13 lut 2018, o 11:02 
-#
-#

Ciężko jednoznacznie powiedzieć, jaki komputer będzie najlepszy do gier. Można poszukać pomysłów w sieci - odsyłam do strony http://www.komputerekspert24.pl, gdzie znajdziecie bardzo dużo artykułów na ten temat. Myślę, że mogą one pomóc Wam w podjęciu jakiejkolwiek decyzji.

Strona główna forum » Działy mniejsze » Gry