Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - W co gracie w wolnym czasie?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 20 sty 2017, o 13:46 
-#
-#

Gram głównie na komputerze. Na smartfonie rzadko ponieważ od jakiegoś czasu mi się zacina i muszę sobie chyba kupić nowy ( niestety już jest po gwarancji tak wiec nie oddam go do naprawy.... i tak w sumie chciałem sobie coś nowego wziąć w najbliższych miesiąsach).

W to co gram zależy od tego ile mam czasu. Jak mogę sobie pozwolić na dłużej to wlaczam sobie Battlefield. Jak chcę sobie coś włączyc na szybko to pykam sobie w gry logiczne tego typu:
http://www.bigbangplay.com/pl/games/minesweeper/

Czyli w nieśmiertelnego sapera :D

Nie wybrano
 Post Napisane: 13 lut 2017, o 02:38 
-#
-#

Ja aktualnie w wolnym czasie w Fifę :)

Mężczyzna
 Post Napisane: 17 mar 2017, o 17:12 
-#
-#

Znalazłem w Google taki wpis 5 darmowych gier strategicznych online polecam :) gram w Traviana i Forge of Empires (ktoś gra? :))

Nie wybrano
 Post Napisane: 24 mar 2017, o 12:02 
-#
-#

w grę na chromie jak nie ma internetu

Mężczyzna
 Post Napisane: 9 kwi 2017, o 13:54 
-#
-#

Gdy mama chwilę wolnego czasu to albo League of legends albo CS:GO, ktoś chętny na partyjkę ? :D

Mężczyzna
 Post Napisane: 10 lip 2017, o 13:05 
-#
-#

W wolnym czasie gram zazwyczaj w jakieś rpg-i. Bardzo lubię ten gatunek gier. Teraz gram w Gothic 2.

Mężczyzna
 Post Napisane: 14 wrz 2017, o 18:38 
-#
-#

Gram sporo, ale wyłącznie na komputerze - na konsoli nie, na smartfonie także nie. Głównie gram w różne strzelanki, oraz gry ekonomiczno-strategiczne, ostatnio w Minecraft, którą jak najbardziej polecam. Radzę zacząć od istniejących serwerów, a później przenieść się na własny i stworzyć własny, prywatny świat - m.in. na https://www.crafterbox.pl można wykupić odpowiedzi do tego serwer.

Kobieta
 Post Napisane: 21 paź 2017, o 08:03 
-#
-#

Ja ostatnio gram w różne gry logiczne na Gamehag.com. Słyszeliście o tym serwisie? Za wykonywanie różnych zadań i aktywne uczestniczenie w życiu społeczności, granie w gry itp. otrzymuje się tam tak zwane Kamienie Dusz, czyli taką wirtualną walutę, którą później będzie można wymienić na nagrody, na przykład karty podarunkowe czy tez doładowania do gier. Serwis ma też swoją wersję mobilną, co bardzo ułatwia mi sprawę, bo mogę też grać na przystanku czy w autobusie ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Działy mniejsze » Gry