Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Wyjazd na weekend a pies

Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 3 mar 2017, o 06:03 
-#
-#

Witam.
chcemy z chłopakiem wyjechać na weekend w góry. Niestety nie mamy z kim zostawić psa, a nie chcemy go zabierać ze sobą, ponieważ i tak cały dzień nie będzie nas w ośrodku.
Znalazłam w necie coś takiego jak Pensjonat dla Psów ( http://psipensjonat.com.pl/o-nas/ ) , który świadczy usługi hotelowe dla czworonogów. Wiadomo, płatny, ale ceny nie są wysokie i możemy sobie na to pozwolić.
Pytanie tylko - czy korzystaliście kiedyś z takich usług? Jak taki pobyt znosi sam pies? Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Kobieta
 Post Napisane: 31 paź 2017, o 20:54 
-#
-#

My akurat zawsze z mężem zabieramy naszego psa na wakację. Mamy taki domek letniskowy nad morzem , troszkę sie jedzie i początkowo byl spory problem z jazdami autem, bo bardzo sie bal. Zaczelismy jednak podawac mu kalmvet z vetexpert i sprawa troszeczkę się poprawiła. Kolejny wyjazd byl bez zadnych problemów, bo juz spokojnie siedzal na siedzeniu.

Nie wybrano
 Post Napisane: 24 lis 2017, o 13:21 
-#
-#

Z tego, co się orientuję większość hoteli zezwala na pobyt zwierzaka. Część chce za to dopłatę. Na stronach typu http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/ zazwyczaj jest taka informacja.

Nie wybrano
 Post Napisane: 7 mar 2018, o 13:09 
-#
-#

Cześć,
ja posiadam od 4 lat Border Colliera i zawsze go ze sobą zabieram na wyjazdy. Tutaj możecie zobaczyć jak wygląda mój pies https://www.krakvet.pl/artykuly/border-collie/ jest bardzo przywiązany do rodziny i uwielbia wspólne sporty. Na wyjazd bierzcie psie zabawki, kocyk i miski z domu na jedzenie - pies będzie czuł się bezpiecznie ;)

Kobieta
 Post Napisane: 2 kwi 2018, o 13:00 
-#
-#

Moja bratanica ma psa i nigdy go nie zostawia w domu,kiedy wyjeżdża właśnie w góry,zawsze go ze sobą zabiera.Pies jej w niczym nie przeszkada,wiemy,że pies lubi pobiegać, jego nogi nie bolą,dlatego zabiera go i na spacery i w góry jeśli idzie gdzieś z przewodnikiem utartym szlakiem.

Strona główna forum » Działy mniejsze » Turystyka i rekreacja