Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Podróże

Autor Wiadomość
Kobieta
 Tytuł: Podróże
 Post Napisane: 21 lut 2014, o 12:30 
-#
-#

Każda czeka na wakacje,ferie,krótki chociażby urlop,aby odpocząć od trosk dnia codziennego i właśnie w związku z tym mam pytanie,czy ktokolwiek z Was korzystał już może kiedykolwiek w przeszłości z oferty InterRail:

http://www.bahn.com/i/view/POL/pl/price ... romo_LZ001

Słyszałam, że na jeden tylko bilet można zjećdzić pociągiem całą niemal Europę,a w dodatku wcale nie drogo i jeszcze jedno, ponoć do końca marca udzielają rabatu w wysokości 15 % Uważam, że to okazja niebywała i sama się zastanawiam,czy z tej oferty nie skorzystać, ale mam pytanko,czy może macie jakieś doświadczenia pod tym względem? Bo jakby nie patrzeć sama oferta jest super,co Wy na to? Do usłyszenia :)

Kobieta
 Tytuł: Re: Podróże
 Post Napisane: 26 lut 2014, o 10:50 
-#
-#

rzeczywiście ciekawa oferta. w sumie jak się dobrze zaplanuje podróż, to bardzo wiele można zaoszczędzić :)

Kobieta
 Post Napisane: 2 mar 2014, o 19:14 
-#
-#

Masz rację oferta jest ciekawa. A wiadomo, że urlop w dzisiejszych czasach jest drogi, dlatego trzeba szukać tych ofert jak najlepszych , żeby oczywiście zaoszczędzić. :)

Kobieta
 Post Napisane: 4 mar 2016, o 12:50 
-#
-#

ja bardzo lubię podróżować i zwiedzać różne miejsca, teraz wybieram się do Szklarskiej Poręby, mam nadzieję że będzie tam pięknie i że będziemy mogli wypocząć. Mamy już nawet zarezerwowane kwatery w Pensjonacie Polny Krzew, sporo ludzi go poleca, więc się zdecydowaliśmy. Zobaczymy czy faktycznie był to dobry wybór. Możecie zobaczyć na szklarska poręba pokoje. Ciekawe czy Wam również przypadnie to miejsce do gustu.

Nie wybrano
 Post Napisane: 5 mar 2016, o 23:50 
-#
-#

W Polsce i za granicą jest tyle ciekawych miejsc do zobaczenia. Ale nasza Polska ma naprawdę wiele świetnych miejsc do zaoferowania. Moim zdaniem jednym z nich na pewno jest Kraków. Tam i na dłuższy wyjazd można, jak i na weekend. Dużo ciekawych miejsc, muzeów. Warte obejrzenia Muzeum Historyczne Miasta Kraków kto jeszcze nie był. Dużo mają atrakcji i konkurs zachęcający do kreatywności. Do 19 marca 2016r. można wziąć udział w konkursie na najpiękniejsze drzewko emausowe http://www.mhk.pl/aktualnosci/iii-konku ... o-emausowe A więc dla każdego coś ciekawego :)

Kobieta
 Tytuł: Podróże
 Post Napisane: 8 mar 2016, o 05:45 
-#
-#

Zgadzam się, że Polska ma bardzo dużo do zaoferowania. Ja lubię szperać w promocjach na tej stronie https://dworzeconline.pl Wyszukuję tanie połączenie i jadę w siną dal.

Kobieta
 Post Napisane: 15 wrz 2017, o 10:31 
-#
-#

tez lubię jeździć po Polsce, ale to raczej na weekendy. Jak już mam raz w roku porządny urlop to wolę go spędzić gdzieś dalej. żeby było tanio to poluje na lasty. w tym roku trafiło mi się Korfu, same zobaczcie na cenę: https://www.itaka.pl/wczasy/grecja/korf ... rrency=PLN

Kobieta
 Post Napisane: 27 paź 2017, o 09:05 
-#
-#

Jak chcesz pozwiedzać jakies ciekawe miasta to najlepiej z biurem podroży. masz zagwarantowanego opiekuna, nocleg, przejazd. O nic nie trzeba się martwić, a to bardzo wygodne rozwiązanie. Ja byłam teraz w Budapeszcie na takiej wycieczce z biurem Damar. Było bardzo fajnie!

Strona główna forum » Działy mniejsze » Turystyka i rekreacja