Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Czy boicie się latać samolotem?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 28 mar 2011, o 19:56 
-#
-#

A ja co do tego klaskania to bym się z pzredmówcą nie zgodził. Niby dlaczego zostało przyjęte, że samolot pasażerski to to samo co autobus, np. gdy wysiadam z autobusu- takiego międzymiastowego (którym dzień w dzień jeżdze na uczelnie i z powrotem) często mówie: "dziękuję, do widzenia". i czy niby to też jest prostactwo, nie mówię jedynie jak kierowca jest jeb***ty : P Niektórzy uważają, że klaszcza tylko Polacy- co niby nie jest prawdą, a chociazby klaskali tylko PPolacy, to czy zawsze co polskie musi byc złe? Polsa to trochę taki kraj, co wszysttkim wszystko przeszkadza: a ta, że się głośno śmieje, a tamta, że żuje gumę, a tamten ze głośno rozmawia przez telefon, a jeszcze komus dziwna melodyjka zadzwoniła w telefonie, a to ktos klasnął, mrugnął,ect... dziwni ludzie... moim zdaniem of course : D

Mężczyzna
 Post Napisane: 1 kwi 2011, o 17:55 
-#
-#

szaman123 - wiem co to jest spadochron i wyciągarka :)
Chodziło mi o raczej o informacje na którym lotnisku, jakim szybowcem, ile trwał przelot, na jaką wysokość pilot poleciał, czy wykorzystywał kominy itp.
Sam nigdy nie siedziałem w szybowcu ale w wakacje to powinno się zmienić :D

Nie wybrano
 Post Napisane: 10 lip 2014, o 20:23 
-#
-#

Ja mam swoje wrażenia nie tylko z lotu samolotem ale i skoku na spadochronie, opis mrozi krew w żyłach, ale co tam, warto choć raz przeżyć: http://kalendarzprzygod.pl/podroze/skoki-spadochronowe

Kobieta
 Post Napisane: 29 lip 2014, o 11:47 
-#
-#

Ja uwielbiam latać samolotem. Oczywiście jeśli nie ma turbulencji ;) Nie lubię tylko jak uszy mi się zatykają.

Kobieta
 Post Napisane: 31 lip 2014, o 13:18 
-#
-#

Ja jeszcze nie leciałam, a chciałabym :(

Proszę o posty nieco bardziej rzeczowe i ściśle związane z tematem. //S.

Kobieta
 Post Napisane: 27 cze 2015, o 13:24 
-#
-#

Ja też boje sie latac samolotem, a mam lecieć na wakacje do Grecji. Już na samą myśl cała drżę... Macie jakieś skuteczne sposoby? Pomijam alkohol :P

Kobieta
 Post Napisane: 30 cze 2015, o 14:05 
-#
-#

Ja trochę ,ale zawsze myślę o tym co będę robić jak wyląduję :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 16 mar 2016, o 21:27 
-#
-#

dużo podróżuję z racji hobby. Zawsze wyszukuje lotów tanich, bilety lotnicze kupuje na ostatnią chwilę http://wyszukiwanie-tanich-lotow.pl/. Latać się nie boję ale pierwsze kilka razy to był koszmar, nie spałem na dzień przed lotem, przypominałem sobie wszystkie filmy katastroficzne, nie wspomnę co działo się w moim brzuchu. Ale potem to już rewelacja, to najbezpieczniejszy środek transportu.

Kobieta
 Post Napisane: 11 lip 2016, o 21:20 
-#
-#

Jak dla mnie samolot to jeden z bezpieczniejszych środków transportu. Bać się nigdy nie bałam, bo latam od niemowlęcia. Ale znam osoby które na prawdę boją się latać, przez cały lot się nie odzywać, nie ruszać, zimne dłonie. Niestety to już po prostu jest zakodowane gdzieś w głowie :)

Kobieta
 Post Napisane: 25 lis 2016, o 18:51 
-#
-#

nie boję się, tylko źle się czuje. boli głowa, brzuch. ciśnienie wpływa na organizm

Kobieta
 Post Napisane: 29 lis 2016, o 15:15 
-#
-#

Ja nie lubię odprawy i... zawsze się boję, że nie dotrę na czas.

Kobieta
 Post Napisane: 2 gru 2016, o 19:31 
-#
-#

Podróż samolotem to podróż jak każda inna.Dawniej też się bałam ale tak na prawdę jazda samochodem jest o wiele bardziej niebezpieczna.Wychodzę z założenia że jeśli jest mi pisana taka śmierć to co za różnica czy to będzie w samochodzie ,w samolocie czy na przejściu dla pieszych.Wszystko w rękach tego co nad nami czuwa.

Kobieta
 Post Napisane: 15 gru 2016, o 13:02 
-#
-#

Jak można się bać samolotów? Przecież to bezpieczniejsze niż auto a czy boicie się jeździć autem? :D Po drugie teraz jest era tanich lotów więc samolotem nie dość, że najszybciej to jeszcze najtaniej jeżeli wiemy gdzie szukać tanich biletów. Ja zawsze robię to przez https://www.eloty.pl/ a potem znajomi mi się dziwią jak opowiadam im za jakie pieniądze byłam na weekendzie tu czy tam :) A oni są po prostu leniami, którzy mogliby tylko z biur podróży korzystać ;p

Nie wybrano
 Post Napisane: 16 gru 2016, o 22:33 
-#
-#

riri napisał(a):
Jak można się bać samolotów? Przecież to bezpieczniejsze niż auto a czy boicie się jeździć autem? :D Po drugie teraz jest era tanich lotów więc samolotem nie dość, że najszybciej to jeszcze najtaniej jeżeli wiemy gdzie szukać tanich biletów. Ja zawsze robię to przez https://www.eloty.pl/ a potem znajomi mi się dziwią jak opowiadam im za jakie pieniądze byłam na weekendzie tu czy tam :) A oni są po prostu leniami, którzy mogliby tylko z biur podróży korzystać ;p

Większość osób w wypadkach ginie przez:
a) nadmierną prędkość
b) brak pasów
c) potrącenie motocyklisty przez samochód
d) wchodzenie pieszych przed jadący samochód

Jeżdżąc uważnie, z dozwoloną prędkością można bardzo zminimalizować ryzyko śmierci (chociaż nigdy nie ma pewności,). Przy katastrofie samolotu szanse przeżycia są minimalne.

Kobieta
 Post Napisane: 6 mar 2017, o 12:45 
-#
-#

Ja jakiś czas miałam problem z lataniem, ale po pewnym czasie moja fobia zniknęła a co więcej zaraziłam pasją do latania mojego męża :) Niebawem wybieramy się w kolejną podróż do Paryża :) Właśnie przy okazji zapytam Was czy znacie może ten kantor https://ekantor.pl/ ? Musimy wymienić walutę i szukam odpowiedniego miejsca :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona

Strona główna forum » Działy mniejsze » Turystyka i rekreacja